Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 49 minutami, bladerunner pravi:

Hujšega od boljševikov ni. Mogoče islamski verski fanatiki. 

Te že majo na seznamu, zaklepaj se...

Kako ste pa eni zaslepljeni z Ivanovimi pravljicami :) 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, izibajker said:

Ko občasno preberem katastrofične napovedi, ki jih v tejle temi (pa še kje drugje) vestno objavlja in nalaga ene par enih in istih ms forumskih kolegov, se nehote vprašam: pa zakaj že enkrat kdo izmed njih ne zmore enega takega katastrof-scenarija napisat? Se je v mnogih letih nabralo že precej štofa...

Danci so iz naravnih katastrof uspeli narediti uspešne filmske zgodbe...

Slovenci bi pa iz "družbeno-političnih katastrof" lahko zaorali ledino in kot za šalo pometli s svetovno konkurenco. :naughty:

Ne, ker je vsa ta naša mizerija izredno bedna. Kakšno zgodbo pa mamo? Nek pritlehnež se 30 let ob vsaki priliki userje v vaški vodnjak, folk dobesedno jede govno, pa ga 20% vaščanov še kar obožuje. Kdo in zakaj  bi bral o tako nikakvi skupnosti? 
 

maš plakatno kampanijo kako z drdrdrdr rokom snežičem lahk prideš do posla, tip se hvali kako sta bestiča z janšetem, pa se kar berem kako bi blo najbols met janesa na oblasti. Plus, romar v jajce toži in žali vsakega ki o njemu zine žal besedo, o snežiču niti besnega tvita? 
 

in kaj je najslabš, golob me po skor dveh letih tolaži, de janša pa filma o njegovem odstopu ne bo vidu. Res? To je zdej glavni cilj vlade? Ostat na položaju do konc madata? Bo to svetla tocka tega zbora? Ptičja gripa skisala možgan? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Te že majo na seznamu, zaklepaj se...

Kako ste pa eni zaslepljeni z Ivanovimi pravljicami :) 

 

 Ni hudega. Pred takimi diletanti se ni potrebno nobenemu zaklepat. 

Z Ivanovimi pravljicami, kot jim ti praviš, pa še zdaleč nisem zaslepljen. Trdim le, da ta trenutek Ivan predstavlja najmanjše zlo za državo in ljudi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, bladerunner said:

Trdim le, da ta trenutek Ivan predstavlja najmanjše zlo za državo in ljudi. 

Drži. Ta trenutej je kar ok. V opoziciji na srečo ne more bit  tako škodljiv kot na oblasti. 

15 minutes ago, bladerunner said:

image.png

 

IMG_4344.jpeg

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Drži. Ta trenutej je kar ok. V opoziciji na srečo ne more bit  tako škodljiv kot na oblasti. 

Takega škodljivca na oblasti, kot je pernati junkie, enostavno Slovenija še ni imela.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, bladerunner said:

Takega škodljivca na oblasti, kot je pernati junkie, enostavno Slovenija še ni imela.  

To je janesovo mnenje, saj svojga nimas.  Rezultati volitev vedno pokazejo, kaj si o njegovi briljantnosti misli narod.  Ce pljunemo resnici v obraz, golob nekih rezultatov nima za pokazat.  Po drugi strani pa…jaz setinc paskove nisem poznal, dokler ni janes  na sodiscu dobil njene klofute. In placilnega naloga.  Postal sem pozorn na njene prispevke, vsi po vrsti so se mi zdeli plehki in plitvi. Podpoprecni.  Pavsica poznam 25 let. Demagog, nastopac, s svojo radijsko štimo bi  eskimu led prodal. Drago bi ga placal, kdor ga ne pozna. Po letu in pol ju je ocitno spregledal in nagnal. Noce balastnezev okrog sebe? To so plus tocke. Prvokategornik sds, domoBranko se kar objokuje karantanjskega panterja in fejka Einsteina…

 

pravkar sm se odlocil de bom na naslednjih volitvah ubral janseviski nacin. Golopa bom volo, no matter what. 😂

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

pravkar sm se odlocil de bom na naslednjih volitvah ubral janseviski nacin. Golopa bom volo, no matter what. 😂

Nimam nobenih težav s tem, koga boš ti volil. Tvoja stvar in pravica. 

 Vem pa, koga jaz ne bom volil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bladerunner pravi:

Sem gledal predvolilno soočenje, ko je taubi nastopal od doma. Od tam ta slika. Luči so bile uperjene točno v njegov obraz, očesne zenice pa prekrivale skoraj celo oko. Totalno našmrkan od coke, zato se je pa tako debilno obnašal. Sem že takrat zelo dobro predvidel, da česarkoli se loti junkie, je obsojeno na propad. In moja predvidevanja so se na našo žalost izkazala kot resnična.  

To je lahko tudi od Operila😁 

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bladerunner pravi:

Hujšega od boljševikov ni. Mogoče islamski verski fanatiki. 

Tukaj moram malce komentirati: Boljševiki so po definiciji večina (boljšoj je velik po rusko) in v večini demokratičnih držav vladajo. Huje je tam kjer vladajo menjševiki, ti po navadi vladajo s prisilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

 Ni hudega. Pred takimi diletanti se ni potrebno nobenemu zaklepat. 

Z Ivanovimi pravljicami, kot jim ti praviš, pa še zdaleč nisem zaslepljen. Trdim le, da ta trenutek Ivan predstavlja najmanjše zlo za državo in ljudi. 

Pa še kako si zaslepljen, tudi enak besednjak in žalitve uporabljaš. Zgleda janševiki dobivate domobransko obkrožnico z obveznimi navodili.

Večina v Slo tvojega domobranca ne mara, sprijazni se. Hitler je bil v krizi tudi manjše zlo, kako se je končalo, je znano.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, bladerunner pravi:

Nimam nobenih težav s tem, koga boš ti volil. Tvoja stvar in pravica. 

 Vem pa, koga jaz ne bom volil. 

Sej v tem je štos, Slovenci glasujemo proti, ne za. Dokler bo Janšari v SDS, lahko na levi zmaga tud dresirana opica.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Pa še kako si zaslepljen, tudi enak besednjak in žalitve uporabljaš. Zgleda janševiki dobivate domobransko obkrožnico z obveznimi navodili.

Večina v Slo tvojega domobranca ne mara, sprijazni se. Hitler je bil v krizi tudi manjše zlo, kako se je končalo, je znano.

Akcija. Pojavijo se plakati, pojavi se Blodi. 🥴😂🤣

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, hajamoto pravi:

Akcija. Pojavijo se plakati, pojavi se Blodi. 🥴😂🤣

Nekako tako ja. Model se prijavi na moto forum, kjer ima 99% prispevkov o svojem Ivanu, komunizmu, partizanih, čebinah itd.

Pa še grozil je uporabniku tukaj ... še vedno med vrsticami grozi.

Tipični janševik, vernik, ga hitro prepoznaš, če ne prej, ko odpre usta. Poznam kar nekaj janševikov, ultra vernikov. Npr. enga, ki imel za vsake volitve velike sds plakate po ograjah, vsaka druga beseda je bila Janša, prva pa Kučan. No, ko so ga v stranki odrezali zaradi "blodenj", se je zadeva čez noč umirila.

Isto drugi primer, vsak dan po socialnih omrežjih nebroj prispevkov o šivilji, šarcu, taubiju, zvesta ovca, da bolj ne more biti. Ko so tudi tega odrezali, se je socialno omrežje očistilo in blodnje so izginile.

Sem pa zadnjič po dolgem času slišal komad od Slakonje o Ivanu, mojstrovina. Pri tem sem se vprašal, ali janševiki kaj takega ne zmorejo sestavit skupaj? razen skromnih fotošopov in bolanih twitov kaj dosti ustvarjalnosti nisem zaznal.

Po moji oceni, če bi skinli Ivana in bi prevzel Logar ali naredil novo stranko, bi takoj bilo boljše. Sicer bodo ljudje še vedno obkrožali antiJanša, pa karkoli bo to naplavilo.

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, bladerunner pravi:

Ne poznaš najbolje scene iz naših krajev. Pri nas imamo ljudje kar hude probleme s cigani. Predvsem kradejo kot srake. Sem jih zalotil pri kraji in jim zagrozil s pištolo v roki. Od tistega časa imam več kot leto dni mir pred njimi. 

probleme imamo z določenimi grupami ljudi, ki so organizirani. Bodisi na etnični osnovi ali kaki drugi. Da kradejo sam cigani je mal smešno, kradejo tudi "naši" serjejo in te v obraz gledajo.

Imel si srečo, da si zagrozil v pravem momentu. Nekateri je nimajo, ker jih "srake" presenetijo z nožkom v roki. 

pred 17 urami, Frenk 67 pravi:

Stari, kolk vikendov pa maš na morju? 😳

isto kot jaz, vsak vikend enega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, hajamoto pravi:

Akcija. Pojavijo se plakati, pojavi se Blodi. 🥴😂🤣

če je pa dobil nov materijal, to je treba razširit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena v nizu Janzelnovih podmuklih navodil ovčkam, ki so tako "odprte glave" da nasedajo takim kretenijam...

IMG_20231026_145928.jpg.55b82a0d72e56d6df7d1429b9b3089d9.jpg

Če pa kdo ne zmore ločiti kalvarije, ki jo Palestinski narod preživlja zadnjih 75 let in extremnih muslimanskih bojevnikov Hamas, ki je to palestinsko tragedijo ugrabil in instrumentaliziral za svoje lastne interese, mu pa tudi bog ne more pomagat. Mimogrede, niso vsi Palestinci muslimani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem napisal takoj...metanje peska v oči...prvo spustijo lisico v kurnik, potem pa postavijo na vhod lovca🤣

Ilegalci ne prečijo mej na uradnih prehodih, sam Pokljukar je že videt butast, kaj je šele v resnici...noo sej kaže🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

To sem napisal takoj...metanje peska v oči...prvo spustijo lisico v kurnik, potem pa postavijo na vhod lovca🤣

Ilegalci ne prečijo mej na uradnih prehodih, sam Pokljukar je že videt butast, kaj je šele v resnici...noo sej kaže🤣

Ker ga osebno dobro poznam, ti povem, da človek, ki se iz nižjega podčastnika v SV v par letih prebije do ministra, ni butast. 

Da pa zgleda butast.....se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!