Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 1 uro, dr.looney pravi:

@Zivnorc nisem videla sala.... ampak sisko je bil vodja vijol , obtozen za poskus uboja navijaca iz Lj..... torej baraba na kubik..... torej logicno kje bo nasel rekrute ...... 

 

Katerega pa naj, ko žabarja  :lol1:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, IZTOK pravi:

Sedaj pa brez bullshit, ta varda je se najmanjsi problem s katerim se soocamo. Teh par gostilniskih specialcev, ki se na vsaki nogometni tekmi dobijo po kapslu od drugih navijacev. Naj jim spisejo poloznice pa bo mir, ne pa da se z njimi ukvarjajo celo varnostni strokovnjaki. Naj ti strokovnjaki raje pogruntajo kaj bi bilo dobro storiti vnaprej, ce bo spet kaksen naval na meje, ker Jodlarji mislijo resno, oni bodo svojo mejo zaprli. Pa kaj bomo naredili z podhranjeno vojsko in policijo.

Tud par gostilniških specialcev lahko resno škodo povzroči. Osebno bi jih sicer polovil in dal na shujševalni program tipa 'Goli otok'... da se vsaj vampov znebijo, dobijo malo mišic... in mogoče ob naslednjem poskusu vsaj zgledajo kot neka kvazivojska.

Varnostni strokovnjaki (sploh razne obveščevalne in kontraobveščevalne službe) naj raje pogruntajo kako jim rata vse take pizdarije gladko spregledat. Če v Sloveniji izklopimo Facebook... se bo verjetno dalo še kako gardo in neodvisno pokrajino zorganizirat in nihče od pristojnih niti vedel ne bo zato. Tem lahko sporočim samo

jiFfM.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, IZTOK pravi:

Ko boste drugic v postroju vsaj vampe potegnite not

pomoje se jim more vzet socialna pomoč, saj jo dobivajo od vseh Slovencev, mar ne :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, izibajker pravi:

 

Se strinjam kar si tule napisal. Mi pa ni čisto jasno kaj si hotel povedat s tistim stavkom (ki sem ga poboldal). Katere so tiste skrajno levičarske ideje, da bi se (morda) z njimi morali ukvarjati organi pregona?

Nacionaliziranje zasebnega premoženja je ena skrajnih idej levice. Tudi to so ljudje na teh prostorih že dali skozi...ena od skrajnih idej socializma, sistema ki je v svoji paranoji ustvaril več mrtvih kot sama druga svetovna vojna. Ena od oblik skrajnosti pač...zame enako kot Šiškotovi pijančki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, izibajker pravi:

Se strinjam kar si tule napisal. Mi pa ni čisto jasno kaj si hotel povedat s tistim stavkom (ki sem ga poboldal). Katere so tiste skrajno levičarske ideje, da bi se (morda) z njimi morali ukvarjati organi pregona?

Preberi si izpade enega Kordiša. In odziv strankarskih kolegov na njih. Tam je materiala definitivno dovolj za vsaj kak informativni razgovor na Policiji.

Aja, ne bo šlo. Posranec je poslanec.

 

Se pa v tej situaciji vidi kako daleč je zafurala slovenska desnica. Namesto da bi v svojih medijih volilcem lepo razložili kje in kako ga že v štartu serje Vlada v nastajanju raje na naslovnice limajo čudne fotomontaže in fantazirajo nekaj o posilstvih. Da ni na delu kaka projekcija? Tile vladni-v-nastajanju-kekci jim dobesedno dajejo material za nabiranje glasov izven njihove volilne baze, al ne. Oni še bolj skrajno v smer, ki jih je pripeljala v situacijo v kateri so danes. Ko jim kot relativnim zmagovalcem volitev ne uspe niti od daleč povohati mandatarskega položaja. Bravo, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

Preberi si izpade enega Kordiša. In odziv strankarskih kolegov na njih. Tam je materiala definitivno dovolj za vsaj kak informativni razgovor na Policiji....

Ne poznam izpadov Kordiša, ki jih omenjaš. Se pa spomnim, da je bilo v zadnjih 20 letih že ogromno izpadov, tudi na nivoju izbrancev naroda, predvsem s tadesne strani. So dolga leta vodili ali bili celo edini akterji raznih nebuloz...  Kaj je Kordiš po osebnem političnem prepričanju ne vem. Lev, desn, rumen, zelen... mi je čisto vseeno. Pa niti slučajno ga ne branim. Če je imel (ne)utemeljene izpade, naj kdo od pristojnih kakšno prijavo napiše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Tedybear pravi:

Še Vado Pezdiu se je oglasil na to temo. In...se celo strinjam z njim. Tokrat.

Nemogoče je, da policija tega ne bi vedela....že dve leti ali koliko? To so sedaj neke kvante...kar naenkrat je postala vroča debata in kar naenkrat se je pozabil spor med levico in gospodarstveniki...:smoke:

 

pred eno uro, BIF pravi:

zame enako kot Šiškotovi pijančki...

Pijančki ali ne pijančki....nek vojak brez zob je na očitke odgovoril: "a se bomo grizli a se bomo streljali" :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerski šerif je že na meji v Metliki. Kmalu bodo delali red. Politika je mlačna, ljudje pa terjajo svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada se odloči za 10% dvignt davke. V medije pa dajo novico da jih bodo dvignl 25 %. Folk pizdi, jamra, stoka, modruje... Nakonc se oboji dobijo na pogajanjih, kjer vsi pristanjejo na 10 posto povišanje. Ina narod je ves srečn kok so velik dosegl...vlada pa tud.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, skalar36 pravi:

Vlada se odloči za 10% dvignt davke. V medije pa dajo novico da jih bodo dvignl 25 %. Folk pizdi, jamra, stoka, modruje... Nakonc se oboji dobijo na pogajanjih, kjer vsi pristanjejo na 10 posto povišanje. Ina narod je ves srečn kok so velik dosegl...vlada pa tud.

sj vsi to delajo/mo, ko prodajamo svoje motorje, mar ne :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

sj vsi to delajo/mo, ko prodajamo svoje motorje, mar ne :huh:

 

Res je. Pa obakrat gre iz mojga žepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Scarabeo 500 pravi:

Štajerski šerif je že na meji v Metliki. Kmalu bodo delali red. Politika je mlačna, ljudje pa terjajo svoje.

Ta serif, ki spada v psihiatrijo, a si je nataknil klobuk od Ribin Hooda bi bil pateticni bednik, ce bi nasa drzava vsaj malo funkcionirala. Privrzence pridobiva na podlagi strahu, negotovosti in obcutka, da so prepusceni sami sebi. In tudi so. Bolje ne bo, bo se kvecjemu slabse preden krene na bolje. 25 let smo unicevali drzavo, cez noc je ne moremo sanirati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.rtvslo.si/slovenija/novi-kandidat-za-ministra-za-javno-upravo-je-rudi-medved/465148

Včeraj sem bral komentar, kako je Šarec politični velemojster, ker je onega brezveznika, ki se je popolnoma osmešil pri nastopu pred parlamentarci umaknil. In pol za ministra za javno upravo predlaga... novinarja :slap::lol1:

Kokice bo treba na zalogo nabavit. Pomoje jih bo po štacunah kmal zmanjkalo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, skalar36 pravi:

Res je. Pa obakrat gre iz mojga žepa

valda če maš ... in gre u mojga k nimam :P

poanta je v tem, da so vedno taka pogajanja in strategija od pamtiveka ;)

če razumeš poanto .. če ne pa lahko še naprej jokcaš, da ti vsi kradejo iz žepa 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, jskrablin said:

http://www.rtvslo.si/slovenija/novi-kandidat-za-ministra-za-javno-upravo-je-rudi-medved/465148

Včeraj sem bral komentar, kako je Šarec politični velemojster, ker je onega brezveznika, ki se je popolnoma osmešil pri nastopu pred parlamentarci umaknil. In pol za ministra za javno upravo predlaga... novinarja :slap::lol1:

Kokice bo treba na zalogo nabavit. Pomoje jih bo po štacunah kmal zmanjkalo :D 

Novih nocmo, starih me maramo...

PS: obrazov  :smoke:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, IZTOK pravi:

Ta serif, ki spada v psihiatrijo, a si je nataknil klobuk od Ribin Hooda bi bil pateticni bednik, ce bi nasa drzava vsaj malo funkcionirala. Privrzence pridobiva na podlagi strahu, negotovosti in obcutka, da so prepusceni sami sebi. In tudi so. Bolje ne bo, bo se kvecjemu slabse preden krene na bolje. 25 let smo unicevali drzavo, cez noc je ne moremo sanirati.

Seveda si želim, da gre na bolje. A poglej evropsko in svetovno politiko, zame ena sama katastrofa. Turbo varijanta. Veliko za peščico ljudi in malo ali nič za ubogo rajo. 

Evropa nima nobene prave ideje glede množičnega priseljevanja. KO bo vsega preveč, bo počilo in takrat bo kriza in marsikdo bo šel v te alternativne skupine, ki se bodo s krizo takoj namnožile.

Da  si je nemška avto industrija naredila tako blamažo je bilo pred desetletji nepredstavljivo - halo pošteni Nemci. Nič več ni sveto, pomembno je le kopičenje kapitala in v tem imenu je dovoljeno vse - še tako bizarno izkoriščanje ljudi. To izkoriščanje je prisotno po vsej Evropi. Romuni, Bolgari in drugi..... Marsikaj nam sploh ne povedo in ne vemo, če pa zvemo, pa gre za izjeme. Eni so praktično v sužnjelastniškem razmerju.

Večina kapitala ve kaj se dogaja, a večina gleda proč. Ne vem, če se nam piše dobro. Po moje bomo morali totalno zagruzniti in potem...

Upam, da se motim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

valda če maš ... in gre u mojga k nimam :P

poanta je v tem, da so vedno taka pogajanja in strategija od pamtiveka ;)

če razumeš poanto .. če ne pa lahko še naprej jokcaš, da ti vsi kradejo iz žepa 

A lohk saj nekje jokcam, da mi kradejo. Drugje me noben ne posluša. Tle me vsaj ti :jezik:

A hočeš, da grem jokcat v temo Črni kal!? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Večina kapitala ve kaj se dogaja, a večina gleda proč. Ne vem, če se nam piše dobro. Po moje bomo morali totalno zagruzniti in potem...

Tisti, ki sedaj uživajo v penziji, so živeli v verjetnem najlepšem obdobju. Bolj, kot človek računa, kako bo v penziji lahko brezskrbno potoval, si privoščil vse, kar bo želel, ...bolj se zdi, da do tega nikoli ne bo prišlo, recimo tam enkrat po letu 2030.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

A lohk saj nekje jokcam, da mi kradejo. Drugje me noben ne posluša. Tle me vsaj ti :jezik:

A hočeš, da grem jokcat v temo Črni kal!? :naughty:

ne ne .. raj tlele jokci .. če ne bodo naredl Črnokalsko Vardo ... pol pa adijo kolenćkanje po kalu :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Tisti, ki sedaj uživajo v penziji, so živeli v verjetnem najlepšem obdobju. Bolj, kot človek računa, kako bo v penziji lahko brezskrbno potoval, si privoščil vse, kar bo želel, ...bolj se zdi, da do tega nikoli ne bo prišlo, recimo tam enkrat po letu 2030.

Če bomo zdravi šli v penzion, bo to božji dar. :) To, da bomo imeli malo denarja že itak vemo. Problem je, da večina delavcev celo življenje živi kot penzionisti ali celo slabše. Nekateri tudi več mesecev ne prejemajo plač, ne dobivajo nadur, na koncu pa lastnik z jahto na morju, dragimi avti, drago hišo... prijavi stečaj. In odpre novo firmo, pa to naredi še nekajkrat.

Pa ti bogati ljudje so resnično bogi, zdaj jim bo še država zmanjšala dobiček. Kako boli, ko je manj, kako boli šele, ko prineseš za cel mesec domov mizerijo od katere slabo živiš in si ne moreš nič privoščiti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima privatnik jahto na morju me nič ne moti. Če ne posluje z dobičkom propade...prav je, da je uspešen. Od takih živi tudi država in vsi javni uslužbenci. Problem je, če se z jahtami vozijo tisti, ki znajo le molzti državni proračun

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!