Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

janša je d best.

Delafci intereurope, luke, hotelov, splošne plovbe... so mu neskončno hvaležni. Tudi maske bo zrihtu. Pa nagobčnike, da ga primorci ne bomo razgrizli, njega in bavčaritateja.

Popravljeno . Popravil BRANE
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, jskrablin said:

Kaj je po vašem alternativa?

Vse škodljivce umaknit  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvescevalna in kontraobvescevalna sluzba slovenije na sindikalnem smucanju v italiji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Vse škodljivce umaknit  :)

Se pravi velikemu delu volilnega telesa preko celega spektra servirat porcijo svinca v glavo. In ene 90% t.i. politične elite. Kar je praktično neizvedljivo.

Takle je. Škodljivci vedno bojo. Vedno. Bili, so in bojo. In osebno sem mnenja, da je pri nas trenutno stanje v političnem sistemu nemogoče popravit. Negativna selekcija je naredila svoje, pameten človek, ki je sposoben v življenju kaj pametnega dosečti brez botrov, sponzorjev in sponzoruč se s kopico agresivnih nesposobnežev, ki so se pripravljeni it klat za tiste tri, štiri jurje poslanske ali sekretarske plače ne bo ukvarjal. Posledice odliva pameti v politiki so že dolgo znane in jih lahko gledamo vedno znova in znova. Isto velja za državno birokracijo. Pameti bolj malo, praktičnosti skor nič. Na tone nesposobnosti, manjka volje do dela... pričakovanja so pa itak zastavljena tako, da je folk čimbolj pasiven, ker drugače ogroža potalane vodilne položaje. In povprečen folk to pač požre. Tako zamorjenega in v povprečju nesposobnega folka, kot sem ga pred leti kot zunanji izvajalec videl na FURS, Energetika Ljubljana in še kje nisem videl nikjer drugje. Na srečo sem se spokal na tuje trge prej ko bi se to stanje duha preneslo name.

In ko iz takega nabora manjka pameti, motivacije, splošne razgledanosti, profesionalnih in osebnih ciljev nabiraš ljudi za v politiko... itak boljše ne more biti. Pričakovanja so nizka, rezultati se temu prilagodijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Tokrat je moj odgovor bil hec, zato tudi smeško. :)

Moj neposredni odgovor je ... ciničen. Je prišlo skoz. Naprej pa nisem več ciničen. Na žalost je povprečje tako kot je. Kako to presekat, ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rabite kakšno globoko misel v teli temi ... evo :

 

GLOBOKO SMO V RITI  :dry: 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, ftp said:

Slovenija žrtev prevare: goljufivi podjetnik nam je obljubljal tri milijone mask #video

Ce ne bi bilo tragicno, bi se razpocil od smeha. A to je SDS-ovska bosanska navezava rihtala.

"Gre za podjetje Global Promet, ki ga vodi Emir Begović iz Bosne in Hercegovine. Obljubljal je dobavo treh milijonov mask švicarskega proizvajalca."

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, nejc74 pravi:

Ce ne bi bilo tragicno, bi se razpocil od smeha. A to je SDS-ovska bosanska navezava rihtala.

"Gre za podjetje Global Promet, ki ga vodi Emir Begović iz Bosne in Hercegovine. Obljubljal je dobavo treh milijonov mask švicarskega proizvajalca."

ob tem , da je švicarsko zdravstvo v razsulu oni ponujajo švicarske maske iz španije ?

pa ker kreten že v startu nasede ? to bi bilo 105% sumljivo vsakemu iz petega razreda..

o ja ..nasede..samo najjboljj sposoben ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:


za vsakim mandatom je pustil brezno. Stavis, da ga bo tudi tokrat? 

Brezno? A ne vidiš, občutiš brezna vse naokoli nas? Država je od "osamosvojitve" naprej zafurana! Začenši z neizvedbo lustracije! Ne bi tle naprej razpredal o "privatizaciji", poniklem premoženju, siromašenju raje, poneumlanju mladih in nas starih :naughty: itd itd itd....Dejstvo je, da smo ratali ena kao zahodna družba vsepovrek prežeta  s  potrošniko miselnostjo v totalno opranih zakrčenih možgančkih....Že kar nekaj časa "tlačim zemljo" in nabiram moto kilometre in mi je resnično muka od vse te naše pritlehne politike....Upam, da raje spregleda. To kar se gremo Slovenci ni ne delo, ne ustvarjalnost, ne napredek, ne politika, ampak TURIZEM! Upam, da kdo razume. Ker po sili razmer kar dobro razumem lokalno , ki je mimogrede bolj svi...ka od velike politike, lahko podam neizpodbiten aksiom "naše" politike: Če si Janezov in ne ritaš in butaš z glavo v zid in deluješ, kot je pač strankarski interes in navodila si njihov in zaščiten. Janezek te ne bo pustil na cedilu. Nasprotno pa vsa leva  sfera izkoristi, izžame in zavrže zvestega pripadnika. Vedno. Nikoli nisi "zaščiten".Če "zagusti", tudi, če delaš v interesu stranke, si sam. Tega pri JJ ni. Toliko o načelnosti. Mislim, da se bo Janezek iz te kao krize dvignil kot veliki zmagovalec. Čearkoli že. In ga vsi strički in ostale anti JJ zdruščine ne bodo snele z obasti vsaj dva mandata. Ta trenutek so zavozili svojo šanso. Itak je pri nas vse možno...Lahko, da se kje že kali kak novi burkač ala Šarec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, nejc74 said:

Ce ne bi bilo tragicno, bi se razpocil od smeha. A to je SDS-ovska bosanska navezava rihtala.

"Gre za podjetje Global Promet, ki ga vodi Emir Begović iz Bosne in Hercegovine. Obljubljal je dobavo treh milijonov mask švicarskega proizvajalca."

Brez skrbi, Karmi in koroni, ne bo ušel nihče...Bosanci, še ne vedo, koliko so okuženi, so preglupi...

Avdić, je že okužen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Cavallo said:

....Bosanci, še ne vedo, koliko so okuženi, so preglupi...

 

Jih pa z naskokom premagaš (v "gluposti"namreč)

1 hour ago, nejc74 said:

Ce ne bi bilo tragicno, bi se razpocil od smeha. A to je SDS-ovska bosanska navezava rihtala.

"Gre za podjetje Global Promet, ki ga vodi Emir Begović iz Bosne in Hercegovine. Obljubljal je dobavo treh milijonov mask švicarskega proizvajalca."

A verjameš da še niso bile plačane ????

V tem času ti bo nekdo nabavil maske s kasnejšim plačilom :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, ftp said:

Jih pa z naskokom premagaš (v "gluposti"namreč)

A verjameš da še niso bile plačane ????

V tem času ti bo nekdo nabavil maske s kasnejšim plačilom :nono:

Krivec, da ni kaj v roke prijet je Šarec, ker je maske šenkal, proizvajalcem le-teh, Kitajcem.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenija-kitajski-posilja-zascitne-maske.html

https://nova24tv.si/slovenija/je-slovenija-ostala-brez-zascitnih-mask-ker-jih-je-vlada-poslala-na-kitajsko/

https://svetkapitala.delo.si/mnenja/opazili-smo-kje-za-vraga-so-maske-290183

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Cavallo said:

Krivec, da ni kaj v roke prijet je Šarec, ker je maske šenkal, proizvajalcem le-teh, Kitajcem.

Stari kolk ti domobranci placajo da bedarije pises? Ce dobr placajo lahko tu jest kej napisem, zdej bo ful cajta k bo kuractena.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, luxsa said:

Stari kolk ti domobranci placajo da bedarije pises? Ce dobr placajo lahko tu jest kej napisem, zdej bo ful cajta k bo kuractena.?

Sem, že enkrat napisal; svoje poste utemeljujem z linki, verodostojnih medijev, če se ti, le-ti zdijo nerelavantni, reklamiraj njim!

Drugo, zakaj v replikah ne objavite celega mojega prispevka, da ga moram stalno popravljat?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenija-kitajski-posilja-zascitne-maske.html

https://nova24tv.si/slovenija/je-slovenija-ostala-brez-zascitnih-mask-ker-jih-je-vlada-poslala-na-kitajsko/

https://svetkapitala.delo.si/mnenja/opazili-smo-kje-za-vraga-so-maske-290183

 

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne bi untel nove 24 zraven napisu bi se mogoce verjel,tko je pa kot bi mojo zlahto v Argentini uprasu . ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Cavallo said:

Sem, že enkrat napisal; svoje poste utemeljujem z linki, verodostojnih medijev, če se ti, le-ti zdijo nerelavantni, reklamiraj njim!

Drugo, zakaj v replikah ne objavite celega mojega prispevka, da ga moram stalno popravljat?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenija-kitajski-posilja-zascitne-maske.html

https://nova24tv.si/slovenija/je-slovenija-ostala-brez-zascitnih-mask-ker-jih-je-vlada-poslala-na-kitajsko/

https://svetkapitala.delo.si/mnenja/opazili-smo-kje-za-vraga-so-maske-290183

 

 

dokazuješ, da je nekdo v danem trenutku naredil dobro gesto.

Če smo že pri tem, so bile podarjene maske last privatne firme in slovenija uredila samo prevoz.

 

Že ko veš vse.

Povej kam ste nakazali denar za fiktivne maske ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Cavallo pravi:

Sem, že enkrat napisal; svoje poste utemeljujem z linki, verodostojnih medijev, če se ti, le-ti zdijo nerelavantni, reklamiraj njim!

Drugo, zakaj v replikah ne objavite celega mojega prispevka, da ga moram stalno popravljat?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenija-kitajski-posilja-zascitne-maske.html

https://nova24tv.si/slovenija/je-slovenija-ostala-brez-zascitnih-mask-ker-jih-je-vlada-poslala-na-kitajsko/

https://svetkapitala.delo.si/mnenja/opazili-smo-kje-za-vraga-so-maske-290183

 

 

 

pred 12 minutami, ftp pravi:

dokazuješ, da je nekdo v danem trenutku naredil dobro gesto.

Če smo že pri tem, so bile podarjene maske last privatne firme in slovenija uredila samo prevoz.

 

Že ko veš vse.

Povej kam ste nakazali denar za fiktivne maske ??????

Dijana Dudić.....bi vedla glede denarja.

Cavallo....premier, ki ob epidemiji virusa najprej zamenja šefici policije in vojske...ne more biti gladek. Če bi lomastil po NIJZ, ali stroki,...OK....tako pa....

Ah...saj ga poznamo. 

S tistimi Šarčevimi maskami pa manipuliraš na podoben način, kot Hrvatje. Hvalijo se, da imajo samo 100+ okuzenih, ker so bili pravocasni z ukrepi...bla, bla. Ne razglasajo pa, da so do sedaj testirali manj kot 1500 oseb, torej 7x manj kot mi.

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Tedybear said:

 

Dijana Dudić.....bi vedla glede denarja.

Cavallo....premier, ki ob epidemiji virusa najprej zamenja šefici policije in vojske...ne more biti gladek. Če bi lomastil po NIJZ, ali stroki,...OK....tako pa....

Ah...saj ga poznamo. 

S tistimi Šarčevimi maskami pa manipuliraš na podoben način, kot Hrvatje. Hvalijo se, da imajo samo 100+ okuzenih, ker so bili pravocasni z ukrepi...bla, bla. Ne razglasajo pa, da so do sedaj testirali manj kot 1500 oseb, torej 7x manj kot mi.

 

Misliš, Bobnarko, šefico tako imenovanega SLO-FBIja, ona je dopustila, da je Udbaški intrigar Črnčec, novačil njene podrejene, da so mu izdajali osebne podatke , o ožjih članih politikov, da jih je potem izsiljeval in grozil, da jih bo pobil.

A VEŠ KAKO SE REČ TAKŠNEMU TERORIZIRANJU S STRANI OBLASTI A???

DRŽAVNI TERORIZEM

Pravilno, da jo je zamenjal, prvi trenutek ko je nastopil na oblast, ne samo to, ovadit, bi moral prasico teroristično!!!!!!!!!

Namesto, da ščiti lastne državljane, jih terorizira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse si lahko poveste vse, majkemi, le žaljivke prosim izpustite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, hy650 pravi:

Že kar nekaj časa "tlačim zemljo" in nabiram moto kilometre in mi je resnično muka od vse te naše pritlehne politike..

In se ti Janez Janša zdi praviln odgovor na probleme? 
 

over. Out. 

pred 28 minutami, Cavallo pravi:

Misliš, Bobnarko, šefico tako imenovanega SLO-FBIja

Ona jsam šefica polcije. NPU je nek druzga. Ma pusti dejstva. KJE SO MASKE? ZAKAJ SO MASKE NA KITAJSKEM? NAŠE MAAAASKEEEEE! 
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kugelschreiber pravi:

In se ti Janez Janša zdi praviln odgovor na probleme? 
 

over. Out. 

Ona jsam šefica polcije. NPU je nek druzga. Ma pusti dejstva. KJE SO MASKE? ZAKAJ SO MASKE NA KITAJSKEM? NAŠE MAAAASKEEEEE! 
 

 

Vpraš Šarca, pa njegovega super svetovalca Črnčca

https://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenija-kitajski-posilja-zascitne-maske.html

Ooo, Bobnarka, je še kako odgovorna z nastalo situacijo, vsaj posredno, ker je vse skup dopuščala...Je pa ta Črnčec, udbški intrigar, ta  je najmanj 50% odgovoren za Šarčev polom, me ne bi čudilo, da mu je prav on svetoval, naj pošlje, vse zaloge mask Kitajcem, kar bi za prebivalce Slovenije, lahko blo sedaj usodno..

Sploh, ker je sedaj ta prevara z dobavo, preko neke Bosanske firme. Črnčec je svojo Udbaško kariero začel prav v Bosni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!