Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

To je tko, kot v zakonu.. ali med prijatelji .. ko enkrat zgubiš zaupanje, ga je zelo težko dobiti nazaj ... redko kdaj ... in tko se zdaj dogaja v politiko in se bo ... levim, desnim, sredinskim in vsem ostalim 

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Premalo je "neodvisnih".

Ni jih, ker so vsi odvisni od finančnih sredstev ... ;) 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, ftp pravi:

Saj ni res, pa je, bi lahko rekel človek za kadrovske zamenjave v policiji, kjer se večina uslužbencev drži za glavo. Minister za notranje zadeve Aleš Hojs je za prvega človeka policije najprej izbral Antona Travnerja. Tega je zaradi domnevnega oškodovanja državnega proračuna pred leti preiskovala protikorupcijska komisija, zaradi izplačila previsokih plač pa ga je doletela tudi preiskava v službi za notranjo revizijo na notranjem ministrstvu. A to še zdaleč ni edina izbira Hojsa, ki človeka pusti z odprtimi usti.

Vir: https://www.24ur.com/novice/slovenija/v-vodstvu-policije-na-polozajih-ljudje-ki-so-bili-sami-v-postopkih.html

Pa res postajamo država kriminalcev, od vodje naprej (navzdol) - žalostno ?

Glavni govornik države, je povzročil prometno nesrečo pod vplivom...

In ta sedaj meni blebeta po TVju kot da sem 8 letni mulc. Kak jim ni jasno, da je osamosvojitvena vojna že končana.

Pfuj na vse, pa pfuj tut na une prej...

pred 1 minuto, maus pravi:

 

Ni jih, ker so vsi odvisni od finančnih sredstev ... ;) 

Ker so potem neodvisni, da mal bolj resno vzamem njihove objave, prijave, citate itd...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

Glavni govornik države, je povzročil prometno nesrečo pod vplivom...

Ker so potem neodvisni, da mal bolj resno vzamem njihove objave, prijave, citate itd...

Kakšno nesrečo, pravi junak je bil, sam je šel z osebnim avtom nad cel avtobus Hrvatov. Moral bi dobiti medaljo za hrabrost.

Vsak neodvisen novinar ima neke politične preference, eni navijajo za leve, drugi za desne, vsi, ki so odvisni od lastnika pa morajo pisati njemu všečno. Tudi zato je RTV plačana iz prispevka, da ni odvisna od denarja na tržišču. Še pri imenovanju urednikov in direktorja bi se morala politika distancirati (nekako tako, kot so univerze avtonomne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Darko3g pravi:

Kakšno nesrečo, pravi junak je bil, sam je šel z osebnim avtom nad cel avtobus Hrvatov. Moral bi dobiti medaljo za hrabrost.

Vsak neodvisen novinar ima neke politične preference, eni navijajo za leve, drugi za desne, vsi, ki so odvisni od lastnika pa morajo pisati njemu všečno. Tudi zato je RTV plačana iz prispevka, da ni odvisna od denarja na tržišču. Še pri imenovanju urednikov in direktorja bi se morala politika distancirati (nekako tako, kot so univerze avtonomne)

Lej men je vse to jasno. Spoštujem tudi junake, ki so se žrtvovali za 2 litra črnega in zbili cel avtobus. Ala im vera, bi se reklo po naše..sam...a se samo meni zdi, da je tip mal odcvetel? Floskule iz časa osamosvojitve so mimo. Takrat si mel 3 TV programe vsi so tulili eno in isto, zadeva je bila bolj homogena kot sedaj in takrat je bil car, mu priznam. Sedaj je..povprečen nategun, slabo obveščen, niti ne ve, kaj je res in kaj ni, niti ni seznanjen s situacijo v najvišjem vrhu in samo malo miri. 

Hkrati mu je dikcija in odnos na višini 8ga razreda OŠ, ter na višini ogrožene populacije. Tisti mu zihr verjamejo. OŠ itak ne zastopi, ogrožena populacija pa živi v svojem svetu in se ji čisto ter popolnoma jebe, seveda s filingom, da 100% počno vse prav. :P

RTV nikoli ni in ne bo neodvisna...žal..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

Dokler ne bomo začeli misliti na prihodnost in se ne ozirali na preteklost, bomo imeli vedno ene izgovore, zakaj nam ne gre...

še v kazenskih postopkih je enkrat čas, in si po določenem času nedolžen

jebo vas vse skup partizani in domobranci ... in vsakega, ki mi bo to omenjal, ne bom volil

bolano :dry: 

Potem ne boš volil nobenega, ker vsi to trobezljajo, levi in desni:yea1:tako delam jaz, pa me spet kregajo....pač ni zdrave alternative in dokler je ne bo, ne bo moj glas dobil nihče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 4. 2020 ob 8:06, ftp pravi:

Vlade že 12. dan ni sposobna opraviti nabave skoraj šestih milijonov kosov mask in druge zaščitne opreme, ki jih je na Kitajskem za Slovenijo pripravila Alibaba. Medtem ko je na Kitajskem zaščitna oprema čakala na potrditev nakupa, cene pa se zaradi trga in nepredvidljive logistike menjajo vsak dan, vlada raje podpisuje pogodbe z dvomljivimi dobavitelji zaščitne opreme. Zakaj vlada raje omogoči pobiranje provizije?

 

Vir:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-kitajskem-za-slovenijo-pripravljenih-sest-milijonov-kosov-mask-kaj-caka-vlada.html

Volk menja dlako, navade pa ne.

Zavod NI in NE BO izvajal neposrednih predplačil kitajskim ali drugim dobaviteljem, saj večinoma zahtevajo 100% avans. Tovrstne transakcije so za ?? preveč tvegane. Ne bom dovolil, da se na račun davkoplačevalcev zlorabljajo javna sredstva. Kaj drugega JAZ NIKOLI nisem izjavil.

— Zdravko Počivalšek (@PocivalsekZ) April 9, 2020

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

oprosti moje mišlenje je da majo L in D približno enako svoje pristranske medije...tak jaz preberem.

Premalo je "neodvisnih".

@DAMI34, mene ne moti toliko "odvisnost" medijev, ki se financirajo z zasebnim kapitalom in meni ne poberejo niti centa za njihovo financiranje. Moti me pa "odvisnost"  nacionalne RTV, ki pa se financira z davkoplačevalskim denarjem, torej jo financiram tudi jaz in vsi ostali, ki imamo električni priključek. Za tak medij je pa skrajno nehigienično in neodgovorno, da večinoma poroča pristransko v korist leve politične opcije. To je dejstvo. Ne želim si, da bi bilo obratno, temveč želim le objektivno poročanje in slišati od nacionalnega medija izključno in samo resnico, ne glede na to, kakšna ta je.  

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, truckdriver pravi:

@DAMI34, mene ne moti toliko "odvisnost" medijev, ki se financirajo z zasebnim kapitalom in meni ne poberejo niti centa za njihovo financiranje. Moti me pa "odvisnost"  nacionalne RTV, ki pa se financira z davkoplačevalskim denarjem, torej jo financiram tudi jaz in vsi ostali, ki imamo električni priključek. Za tak medij je pa skrajno nehigienično in neodgovorno, da večinoma poroča pristransko v korist leve politične opcije. To je dejstvo. Ne želim si, da bi bilo obratno, temveč želim le objektivno poročanje in slišati od nacionalnega medija izključno in samo resnico, ne glede na to, kakšna ta je.  

toliko let je bilo potrebno obvladovat glavni medij, energetiko in podobne firme. Vse je bilo politično nastavljeno, pranje denarja in težki posli. Verjamem, da bi tudi sedanji radi imeli kontrolo nad vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, truckdriver said:

Zavod NI in NE BO izvajal neposrednih predplačil kitajskim ali drugim dobaviteljem, saj večinoma zahtevajo 100% avans. Tovrstne transakcije so za ?? preveč tvegane. Ne bom dovolil, da se na račun davkoplačevalcev zlorabljajo javna sredstva. Kaj drugega JAZ NIKOLI nisem izjavil.

— Zdravko Počivalšek (@PocivalsekZ) April 9, 2020

In v to verjameš? :slap:
To pa, da "posvečeni" posredniki poberejo zeloooo visoke provizije na račun ta istih davkoplačevalcev pa je prav.

Zakaj delajo samo s "posvečenimi" in ne z vsakim, ki bi jih dobavi ceneje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ftp pravi:

In v to verjameš? :slap:
To pa, da "posvečeni" posredniki poberejo zeloooo visoke provizije na račun ta istih davkoplačevalcev pa je prav.

Zakaj delajo samo s "posvečenimi" in ne z vsakim, ki bi jih dobavi ceneje???

Zgodba dobiva rep in glavo: Alibaba najprej “podari”, potem preko medijev pritiska na vlado, ministre in izsilijuje biznis z nakupom opreme. #PodarimDobim https://t.co/rOZ7gPlbDh

— Igor Zorčič (@IgorZorcic) April 9, 2020

 

Zavedamo se, da je in bo potrebno za vsako kupljeno masko polagati račune in da je javnost pogodb predpogoj za transparentno delo. Račune pa bodo polagali tudi vsi odgovorni s @sarecmarjan na čelu, ki so opustili dolžno ravnanje pri nabavi opreme in drugih ukrepih. 3/3

— Janez Janša (@JJansaSDS) April 9, 2020

Popravljeno . Popravil truckdriver
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

In v to verjameš? :slap:
To pa, da "posvečeni" posredniki poberejo zeloooo visoke provizije na račun ta istih davkoplačevalcev pa je prav.

Zakaj delajo samo s "posvečenimi" in ne z vsakim, ki bi jih dobavi ceneje???

pssst o 8 (z besedo osem) miljončkih čistega se govori (v žep posrednika. posvečenega itak)

ps. posvečeni so tisti, ki plačajo posvetitev v prave žepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, truckdriver said:

Alibaba najprej “podari”, potem preko medijev pritiska na vlado, ministre in izsilijuje biznis z nakupom opreme. #PodarimDobim https://t.co/rOZ7gPlbDh

Preko medijev te lahko izsiljujejo samo če si naredil na skrivaj neumnost. Če je vse javno, te ne morejo izsiljevat.

A ni tako.

Sicer pa tvoje navedbe so samo pravlica za lahko noč, za tiste ki verjamejo v dobre vile, škrate in poštenost "velikega" vodje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

toliko let je bilo potrebno obvladovat glavni medij, energetiko in podobne firme. Vse je bilo politično nastavljeno, pranje denarja in težki posli. Verjamem, da bi tudi sedanji radi imeli kontrolo nad vsem.

Saj pa ja vemo, kdo je imel 2/3 poosamosvojitvenega časa oblast v Sloveniji. In točno ta opcija (leva) obvladuje vse pore našega življenja. Zato bi moralo biti vsakemu jasno, da je v politiki nujno potrebno, da se politični poli na oblasti vsake toliko časa menjajo. Že zaradi higieničnih razlogov. Ko ima nek politični pol predolgo časa oblast v svojih rokah je dejstvo, da si plete razna omrežja, s tem pa enormno narašča korupcija in vse ostale nečednosti v državi. Jasno, tudi sam nisem pripravljen za nobenega politika dati roko v ogenj, ker se zavedam, da bi ta močno gorela. Je pač tako, da si je človeštvo umislilo politiko in s tem dejstvom se je pač potrebno sprijazniti. 

Volitev se pa redno udeležujem, in volim tiste, ki se mi v danem trenutku zdijo najmanjše zlo. Kajti trdim, da je najslabša oblast še vedno boljša od brezvladja, ki bi nas prepeljalo v čase anarhije, kar pa bi bilo za nas nekaj najslabšega, kar bi se nam lahko pripetilo. 

To je izključno in samo moje osebno razmišljanje. 

pred 3 minutami, ftp pravi:

Preko medijev te lahko izsiljujejo samo če si naredil na skrivaj neumnost. Če je vse javno, te ne morejo izsiljevat.

A ni tako.

Sicer pa tvoje navedbe so samo pravlica za lahko noč, za tiste ki verjamejo v dobre vile, škrate in poštenost "velikega" vodje.

Ni tako. Če nekih artiklov na svetovnem trgu primanjkuje, ti jih pa nujno potrebuješ, si lahka tarča izsiljevalcev. 

Jaz osebno nisem obremenjen z nobenim politikom, kot si očitno ti. Vsaj po tvojih postih je mogoče tako sklepati. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

pssst o 8 (z besedo osem) miljončkih čistega se govori (v žep posrednika. posvečenega itak)

ps. posvečeni so tisti, ki plačajo posvetitev v prave žepe

Mogoče sem naiven, vendar verjamem samo neizpodbitnim dokazom, ki neizpodbitno dokazujejo kriminalno ali korupcijsko dejanje nekega posameznika ali skupine. Na čenče rekla kazala ne dam veliko. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, truckdriver said:

Ni tako. Če nekih artiklov na svetovnem trgu primanjkuje, ti jih pa nujno potrebuješ, si lahka tarča izsiljevalcev. 

Če je vse javno to ne gre.

9 minutes ago, truckdriver said:

Jaz osebno nisem obremenjen z nobenim politikom, kot si očitno ti. Vsaj po tvojih postih je mogoče tako sklepati.

Res je. Nisem obremenjen s stranmi (levi ali desni) ampak proti JJ. V vseh 2/3 ne JJ vlade, se ni dogajalo nič pretresljivo slabega, je pa v svoji vladavini naredil katastrofo na slo. obali. Podjetja so po prevzemu njegovih podrepnikov izropana. (si lahko prebereš malo nazaj, sem o tem že pisal)

Popravljeno . Popravil ftp
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, truckdriver said:

Mogoče sem naiven

100%

Veliki vodja je vedno bil tam, kjer je denar izginjal na veliko. Nikoli obsojen - drži, pa tudi nikoli oproščen. Zadeve so samo zastarale, ker se je, tudi pred kamerami, izogibal vročitvam vabil...
A je tako početje primerno za nekega politika? Lahko, samo dokler ima "neumne in slepe" ovčke v volilni bazi, ki pa so res zelo verni (ne v boga).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Če je vse javno to ne gre.

Res je. Nisem obremenjen s stranmi (levi ali desni) ampak proti JJ. V vseh 2/3 ne JJ vlade, se ni dogajalo nič pretresljivo slabega, je pa v svoji vladavini naredil katastrofo na slo. obali. Podjetja so po prevzemo njegovih pofdrepnikov izropana. (si lahko prebereš malo nazaj, sem o tem že pisal)

Še enkrat si preberi okrepljeno besedilo.

Zavedamo se, da je in bo potrebno za vsako kupljeno masko polagati račune in da je javnost pogodb predpogoj za transparentno delo. Račune pa bodo polagali tudi vsi odgovorni s @sarecmarjan na čelu, ki so opustili dolžno ravnanje pri nabavi opreme in drugih ukrepih. 3/3

— Janez Janša (@JJansaSDS) April 9, 2020

 

S tem se pa ne morem strinjati, da se v vsem času ne JJ vlade ni dogajalo nič pretresljivo slabega. Rop stoletja slovenske države se je zgodil v času LDS-ove vlade v 90-tih letih. Takrat je bilo privatizirane največ državne lastnine. In kdo je ta rop izvedel? Tisti, ki so imeli  vso oblast v svojih rokah v času pred osamosvojitvijo Slovenije, ker so zasedali vse ključne položaje v času prejšnje države in to izkoristili, da so si na kriminalen način nagrabili večino družbenega premoženja, kasneje preimenovanega v državno lastnino. 

Samo poglej si v arhive kdaj je bila ukinjena SDK, zakaj in kdo jo je ukinil. Z malo vklopljene logike, se ti bo odgovor sam ponudil na pladenj.  

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, ftp pravi:

100%

Veliki vodja je vedno bil tam, kjer je denar izginjal na veliko. Nikoli obsojen - drži, pa tudi nikoli oproščen. Zadeve so samo zastarale, ker se je, tudi pred kamerami, izogibal vročitvam vabil...
A je tako početje primerno za nekega politika? Lahko, samo dokler ima "neumne in slepe" ovčke v volilni bazi, ki pa so res zelo verni (ne v boga).

Glej, kar se takih obtožb tiče, je moje mnenje o JJ in Jankoviču povsem identično. Dokler krivda nekomu ni dokazana, po pravu velja za nedolžnega. In ta trenutek sta po pravu oba nedolžna. Mediji pa nabijajo nekaj, kar s pravom nima nikakršne povezave. Desni mediji tolčejo po Jankoviču, levi pa po Janši. Nihče pa ne premore niti enega samega neizpodbitnega obremenilnega dokaza zoper enega in drugega. 

S tem, ko trdiš, da sem 100% naiven, prosim za samo en neizpodbiten dokaz, ki neizpodbitno dokazuje kakršnokoli kaznivo dejanje, ki ga naj bi storil JJ. Na čenče rekla kazala ali neke neutemeljene špekulacije ne dam nič.  

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, truckdriver said:

Še enkrat si preberi okrepljeno besedilo.

Zavedamo se, da je in bo potrebno za vsako kupljeno masko polagati račune in da je javnost pogodb predpogoj za transparentno delo. Račune pa bodo polagali tudi vsi odgovorni s @sarecmarjan na čelu, ki so opustili dolžno ravnanje pri nabavi opreme in drugih ukrepih. 3/3

— Janez Janša (@JJansaSDS) April 9, 2020

 

S tem se pa ne morem strinjati, da se v vsem času ne JJ vlade ni dogajalo nič pretresljivo slabega. Rop stoletja slovenske države se je zgodil v času LDS-ove vlade v 90-tih letih. Takrat je bilo privatizirane največ državne lastnine. In kdo je ta rop izvedel? Tisti, ki so imeli  vso oblast v svojih rokah v času pred osamosvojitvijo Slovenije, ker so zasedali vse ključne položaje v času prejšnje države in to izkoristili, da so si na kriminalen način nagrabili večino družbenega premoženja, kasneje preimenovanega v državno lastnino. 

Samo poglej si v arhive kdaj je bila ukinjena SDK, zakaj in kdo jo je ukinil. Z malo vklopljene logike, se ti bo odgovor sam ponudil na pladenj.  

Če smo pri ropu stoletjetja, se je zgodil v vladavini velikega vodje, ko je "ustoličil" managerski odkup podjetij. Se spomneš kako se je končalo? Koliko podjetij je propadlo? Mnogo, mnogo več kot v času privatizacije. Je pa pri privatizaciji, ki jo je in jo še na veliko zagaovarja veliki vodja, BIL ZRAVEN.

1 minute ago, truckdriver said:

Glej, kar se takih obtožb tiče, je moje mnenje o JJ in Jankoviču povsem identično. Dokler krivda nekomu ni dokazana, po pravu velja za nedolžnega. In ta trenutek sta po pravu oba nedolžna. Mediji pa nabijajo nekaj, kar s pravom nima nikakršne povezave. Desni mediji tolčejo po Jankoviču, levi pa po Janši. Nihče pa ne premore niti enega samega neizpodbitnega obremenilnega dokaza zoper enega in drugega. 

Nikoli nisem branil Jankovića. In kaj ima to sedaj zveze z vlado?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, truckdriver said:

Takrat je bilo privatizirane največ državne lastnine. In kdo je ta rop izvedel?

Vsi državljani smo dobili znesek s katerim smo lahko vložili v lastništvo podjetij. Nekateri v to niso verjeli, nekateri niso imeli nekih možnosti in znanja kaj s tem, ampak je bila to najboljša možnost.

Nekako vsem enako ne glede na to kaj si.

Medtem ko managerski odkup pa je dejanski rop premoženja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesmiselno mi je debatirat z nekom, ki misli, da je za vse slabo, kar se je v tej državi zgodilo slabega, kriv samo en človek. Žal s tabo ne mislim več debatirat o politiki, ker se mi taka debata ne zdi produktivna. Si pač navijač ene opcije in neizmerno sovražiš enega človeka. Nima smisla. 

V kaki drugi temi, pa lahko veselo debatirava o kaki drugi stvari.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, truckdriver pravi:

Zavod NI in NE BO izvajal neposrednih predplačil kitajskim ali drugim dobaviteljem, saj večinoma zahtevajo 100% avans. Tovrstne transakcije so za ?? preveč tvegane. Ne bom dovolil, da se na račun davkoplačevalcev zlorabljajo javna sredstva. Kaj drugega JAZ NIKOLI nisem izjavil.

— Zdravko Počivalšek (@PocivalsekZ) April 9, 2020

To je tako kot šef, ki nima jajc, če je nesposoben prevali svojo nalogo na podrejenega, potem pa če rata se hvali sem vse zrihtal, če pa ne, je pa podrejeni bedak nesposoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, truckdriver said:

Si pač navijač ene opcije

ni res

6 minutes ago, truckdriver said:

neizmerno sovražiš enega človeka

absolutno res.

 

Dejstva so pač takšna, da je pri najgrših stvareh vedno bil zraven. A ni res?
Ko zmanjka argumentov se je najlažje umaknit.

Vaš veliki vodja bi me pa verjetno tožil za obrekovanje in žalitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, truckdriver pravi:

Glej, kar se takih obtožb tiče, je moje mnenje o JJ in Jankoviču povsem identično. Dokler krivda nekomu ni dokazana, po pravu velja za nedolžnega. In ta trenutek sta po pravu oba nedolžna. Mediji pa nabijajo nekaj, kar s pravom nima nikakršne povezave. Desni mediji tolčejo po Jankoviču, levi pa po Janši. Nihče pa ne premore niti enega samega neizpodbitnega obremenilnega dokaza zoper enega in drugega. 

S tem, ko trdiš, da sem 100% naiven, prosim za samo en neizpodbiten dokaz, ki neizpodbitno dokazuje kakršnokoli kaznivo dejanje, ki ga naj bi storil JJ. Na čenče rekla kazala ali neke neutemeljene špekulacije ne dam nič.  

To je sistem bivše juge, zavadi pa vladaj, narod se pizdi, oni pa skup pijejo in hodijo k drug drugemu na piknike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MARE 65 pravi:

To je tako kot šef, ki nima jajc, če je nesposoben prevali svojo nalogo na podrejenega, potem pa če rata se hvali sem vse zrihtal, če pa ne, je pa podrejeni bedak nesposoben.

Glej @MARE 65, Mislim, da je sedaj preuranjeno nekoga obtoževati kar tako počez. Situacija je sila kompleksna in nihče od nas nima natančnega vpogleda o tem, kaj se pravzaprav zares dogaja. To bomo izvedeli čez čas, ko se epidemija umiri in bo čas za podrobnejše analize. Takrat se bo upam pokazalo, koliko je bil kdo (ne)sposoben in kaj se je v resnici dogajalo. Jaz si ne drznem v tej situaciji kar tako nekoga obsojati na osnovi medijskih natolcevanj, ki jih je v tem času ogromno. Pustimo času čas in vse se bo pokazalo v pravi luči koliko je bil kdo (ne)sposoben. Jasno, če se bo pokazalo, da se je kdo okoriščal na račun epidemije, bi morale zanj slediti stroge sankcije. V nasprotnem, če se izkaže, da je nekdo naredil dobro delo, pa ga nagradit z odlikovanjem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!