Skoči na vsebino

izpuh


leocek

Priporočene objave

pozdravljeni!!

torej danes sem dobo športen izpuh laser x pro.

pa ga dam na skuter,se peljem in je končna hitrost enaka kot je bila prej :headbang:

mi lahko kdo pove kaj je narobe??

aja..skuter pa imam Peda Fire 2-t...pa ne mi zdaj da naj drugega kupim itd.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokado ven na koncu izpuha ven, ko je pritrjen na cilinder. Noter je tulc mali, izbiješ ga ven ker je privarjen malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj..ker je pre-glasen za vas kjer sem se da to tudi kako zrihtati??

Če si novga kupu je volna dobra not, drgač se ta pa avspuh zelo dere ja. Bol težko boš to naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sem si tudi kupo laserx pro in ga šparam zaj za sporta pa me zanima ma res blokado not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tem takem kot je rekel ima že.ker sem jaz gor dau pa je isto kot je bilo..razen če še ima kje kakšno blokado,kar je pa čisto možno :wacko:

daj ti tvojga gor pa povej kako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas svojega nebom dal gor ker ga nasledni tedn dobim sporta pa bom na njega gor dal.

ALo andro bolj podrobno mi opiši ki je blokada pa če je res to edina.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaa zaj sem pogledo pa sem res vido ja tam ko je cev ki gre iz cilindra je res privarjeno ja in ko to dam dol si ziher da ni nobene blokade več????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi še prosim poveš postopek kak to narejim?? pa še eno vprašanje jas sn dobo polek homologacijo in zaj mi avspuha ni treba več nikamor homologirat ne? ko prijem na tehničnega pokažem samo listek in je to to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop. Homologasijo morjo vpisat v kartonček in pregledat vgradnjo. V mariboru to delajo na rti-ju, ampak zahtevajo tudi potrdilo o stokovni vgradni. Sam jst se za skuter nebi lih sekiru glede homologacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom kar homoligiro če delajo to v ms..ker pri nas so nekateri že imeli probleme z tem..pri takšnem glasnem izpuhu kot je ta pa je kar velika možnost da te ustavijo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od strica na tehničnem.

Pa če boste peljal hoomologirat puste DB kilerje not pa jih magar po homologaciji vn vzamte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neke bi še te vprašo Kolko me stane homologacija, moram tja prinesti avspuh, zaenkrat še je doma zapakiran, in pa od koga naj dobim potrdilo o vgradnji?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacija ne vem točn kok je. Okol 30-40 eur. Tja morš prpelat moped z vgrajenim izpuhom. Potrdilo o vgradnji pa dobiš od serviserja, ki ti bo vgradil izpuh. Oziroma ker ga boš verjetno dam prosi kakšnega naj ti napiše ta listek. Najbolš da pokličeš na RTI pa ti bojo vse razložil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacija ne vem točn kok je. Okol 30-40 eur. Tja morš prpelat moped z vgrajenim izpuhom. Potrdilo o vgradnji pa dobiš od serviserja, ki ti bo vgradil izpuh. Oziroma ker ga boš verjetno dam prosi kakšnega naj ti napiše ta listek. Najbolš da pokličeš na RTI pa ti bojo vse razložil.

Za homologacijo izpuha ne potrebuješ nobenega potrdila o vgradnji, če pelješ zadevo tja pokazat (LPP), če pa potrdilo imaš, pa sploh ne rabiš nikamor peljat samo pošlješ vse skupaj po pošti.

pa tu je tudi treba celega gor rezat ali samo tisto na začeku ven vzameš pa je??

Jp, le na začetku izpušnega kolektorja, tam kjer zadevo "prišraufaš" na motor je potrebno odstraniti konusni vložek. Pet minut dela pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za homologacijo izpuha ne potrebuješ nobenega potrdila o vgradnji, če pelješ zadevo tja pokazat (LPP), če pa potrdilo imaš, pa sploh ne rabiš nikamor peljat samo pošlješ vse skupaj po pošti.

Jp, le na začetku izpušnega kolektorja, tam kjer zadevo "prišraufaš" na motor je potrebno odstraniti konusni vložek. Pet minut dela pa je.

hvala ti..ker je na onem linku kot je en dau da bi se morali pol izpuha razrezati..to pa mislim da se nikomur ne da :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!