Skoči na vsebino

izpuh


leocek

Priporočene objave

Za homologacijo izpuha ne potrebuješ nobenega potrdila o vgradnji, če pelješ zadevo tja pokazat (LPP), če pa potrdilo imaš, pa sploh ne rabiš nikamor peljat samo pošlješ vse skupaj po pošti.

Jp, le na začetku izpušnega kolektorja, tam kjer zadevo "prišraufaš" na motor je potrebno odstraniti konusni vložek. Pet minut dela pa je.

Na RTI-ju rabiš na LPPju pa ne rabiš potrdila ;) . Fant je pa iz MB tko da sem sklepu da bo šel na RTI. Aja pa na LPP morš prit pokazat zadevo da previrijo cifre, čene bi lahko od koga drugega papirje poslal pa montiral čist drug izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj če izpuh homologiram pa bo skuter šel več kot 45km/h..ga potem moram reg. za 70cc??ker je potem že potrebno imeti izpit za A kategorijo :glare: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš ga registrirat kot motor, če je tovarniška hitrost 45. Zablokiraš ga ko ga pelješ na tehničnega pl pa odblokiraš in maš lepo kot moped registrirano zadevo.

Ne tok komolicirat z temi zadevami. Jst sem ene 6 let vozu predelanga ATX-a z zlo glano Powerco pa končno 80-90. NIkol meu nobenih problemov z polcaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na RTI-ju rabiš na LPPju pa ne rabiš potrdila ;) . Fant je pa iz MB tko da sem sklepu da bo šel na RTI. Aja pa na LPP morš prit pokazat zadevo da previrijo cifre, čene bi lahko od koga drugega papirje poslal pa montiral čist drug izpuh.

Na spletnih straneh LPP imaš dva različna dokumenta/vlogi. Prva govori o posamični odobritvi vgradnje homologiranega dela, to so tiste stvari ki imajo homologacijski papir pa si jih ti sam gor nabil, ter moraš pripeljati pokazat svojo mojstrovino. Drugi papir pa govori o vpisu navadnega homologiranega dela, tam pa moraš vlogi priložiti potrdilo o strokovni vgradnji in kolikor sem sam zastopil zadevo, ti ni potrebno priti tja, saj to potrdilo o strokovni vgradnji jamči, da je homologiran del vgrajen pravilno in na tapravo vozilo. Pošiljanje lažnih dokumentov ali pa ponarejenih je kaznivo in se ga ne bi posluževal saj je kazen za nehomologiran del potem še najmanjši problem če te zasačijo.

Sem letos poleti na ta'prvi način vpisal v homologacijski kartonček izpuh in smernike na motorju in izpuh na skuterju. Oboje na LPP, problemov nobenih, izpuh na skuterju je bil ravno Laser X Pro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!