Skoči na vsebino

Cdi-Elektronska blokada


Stirkac

Priporočene objave

Pa pelji ti že na servis ta tvoj moped! Cel mesec že sprašuješ kak se kaj odblokira, je elektronska blokada, je ni?... Idi na servis pa daj dedu za pir pa ti bo v enem dnevu vse naredo tak kot je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pelji ti že na servis ta tvoj moped! Cel mesec že sprašuješ kak se kaj odblokira, je elektronska blokada, je ni?... Idi na servis pa daj dedu za pir pa ti bo v enem dnevu vse naredo tak kot je treba.

Ta tvoj pir pride 80 €:headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako odstranis el.Blokado... Oziroma ka naredis z Cdi jom:rolleyes:

pa kolko krat mora človek povedati da NI ELEKTRONSKE BLOKADE!!!!!!

mislim pa da je en mehanik ki dela na motocentru celo na forumu...bom ga vprašal če je,verjetno boste verjeli strokovnjakuheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kolko krat mora človek povedati da NI ELEKTRONSKE BLOKADE!!!!!!

mislim pa da je en mehanik ki dela na motocentru celo na forumu...bom ga vprašal če je,verjetno boste verjeli strokovnjaku:headbang:

Pa če oni pod Yamahice Tzr usi bluzijo o Elektronski blokadiii :devil::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, k tem 80€ pristaviš še za en pir, da ti naredi še v istem dnevu :headbang:

Meni je na servisu reko da mi naredi v Dobri uri...Oziroma da mu js motor pripelem pa grem malo po mestu pa pridem nazaj pa bo ze konc!!!

ČE SMO ŽE GLIH PRI TEM !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je na servisu reko da mi naredi v Dobri uri...Oziroma da mu js motor pripelem pa grem malo po mestu pa pridem nazaj pa bo ze konc!!!

ČE SMO ŽE GLIH PRI TEM !!!!

ja no...Bol kukr pa da boš zj pol motorja razderu za đabe...A yamaho ztr maš? Yamaha TZR nima CDI enote!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no...Bol kukr pa da boš zj pol motorja razderu za đabe...A yamaho ztr maš? Yamaha TZR nima CDI enote!

a res da ? kak način vžiga pa ma pol ?:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanm nima na isti način kulkr aprilija da ga prevrtaš...

Ja sj js mam Aprili Rs 50... Sam tak ko si povedau Cdi ni enak oziroma se neprevrta enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!