Skoči na vsebino

Zakaj se mi avspuh tak dere ?!?


rojcek5

Priporočene objave

Lep pozdrav.

Mene pa neki matra, in sicer nevem zaka se mi avspuh tak dere? Mam pa gor leovince zx. Fora je v tem da ko sn ga gor dav ni bil tak glasn,pol po kakem tednu je pa bol biv. Zej pa motorja nisn kake 3 tedne furo ko ni blo cajta pa sn ga včeri vžgal pa se mi je zdel da se spet še bolj dere. Zej nevem al je to lahk kej zle od mraza al ka, al se mi pa sam zdi.

Tak da prosm, če slučajn ma ker kej pojma.

ps. aja pa motor je aprilia sr 50 letnik 00.

Hvala

Popravljeno . Popravil rojcek5
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Mene pa neki matra, in sicer nevem zaka se mi avspuh tak dere? Mam pa gor leovince zx. Fora je v tem da ko sn ga gor dav ni bil tak glasn,pol po kakem tednu je pa bol biv. Zej pa motorja nisn kake 3 tedne furo ko ni blo cajta pa sn ga včeri vžgal pa se mi je zdel da se spet še bolj dere. Zej nevem al je to lahk kej zle od mraza al ka, al se mi pa sam zdi.

Tak da prosm, če slučajn ma ker kej pojma.

ps. aja pa motor je aprilia sr 50 letnik 00.

Hvala

Najbrž je volna slaba ali zanič, jo zamenjaš pa je spet ok za nek čas. Drgač pa če si že to naredil, pa poglej če ni dovolj zašravfan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Tak da prosm, če slučajn ma ker kej pojma.

ps. aja pa motor je aprilia sr 50 letnik 00.

Hvala

Čepke v ušesa, sicer pa se kar vsi 2-taktni derejo !!!!

Bo pa tako ali tako kmalu na cestah mir pred njimi, saj so jih tudi na pistah že prepovedali - bodočnost je na 4-taktnih mašincah,ki vrtijo z 1/2 manj obrati kot 2-taktni in dosegajo 4-taktni z enako kubaturo enako moč in večji navor pri manjših obratih,imajo veliko manjšo porabo goriva, manj onesnažujejo okolje(imajo kat)elektronski vbrizg lambdo itd.nesmrdijo in nekadijo okoli z izgorelim 2-T oljem !!! :whistle:

Ps: moja Honda 50 ccm 4-taktna doseže hitrost 73 Km/h brez kakega posega v kubaturo, montiran je samo polini(auspuh,vsisna cev,valjčki in dodatna elektronika. cena 300 € za montažo seta max.1,5 ure dela. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej me ne moti da se dere,no mogoč mal. Ampak fora je v tem da se dere bolj ko pa na začetku. Sam se res dere so me že spraševal če mam 70cc not da se tak dere, sam ni ne.

ps. Brumer ne derejo se vsi sploh če nimaš predelanga, pa še predelani se ne vsi. Ma kolega yamaho neos, pa ma not 70cc pa avspuh yasuni pa je 3x tišji od mojga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čepke v ušesa, sicer pa se kar vsi 2-taktni derejo !!!!

Bo pa tako ali tako kmalu na cestah mir pred njimi, saj so jih tudi na pistah že prepovedali - bodočnost je na 4-taktnih mašincah,ki vrtijo z 1/2 manj obrati kot 2-taktni in dosegajo 4-taktni z enako kubaturo enako moč in večji navor pri manjših obratih,imajo veliko manjšo porabo goriva, manj onesnažujejo okolje(imajo kat)elektronski vbrizg lambdo itd.nesmrdijo in nekadijo okoli z izgorelim 2-T oljem !!! :whistle:

Ps: moja Honda 50 ccm 4-taktna doseže hitrost 73 Km/h brez kakega posega v kubaturo, montiran je samo polini(auspuh,vsisna cev,valjčki in dodatna elektronika. cena 300 € za montažo seta max.1,5 ure dela. :hmm:

Ia pa daj ne guvor takih bedarij. Seprav, po tvojem mnenju lahko sedaj primerjamo 125 4t in 125 2t. Gre izto al kaj? Pa lepo t prosm no. Ne rečem kar si reku glede obratov...blabla... Ne moreš pa rečt da je moč enaka. Zato so tudi 250ccm 4T in 125 2T v ISTEM razredu. S tem, da imajo 125 več konjev in manjšo "kubikažo". Se pa sigurno strinjam glede prihodnosti 4T...

Lp, Kiki

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bom pa res poglejo če slučajn ni orng zašraufan. Sam neke je še ko sn ga dav gor je bolš pospeševal, pa tišji je bil, pol ko se je pa dret začel so pa tut pospeški bli slabši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake toliko časa vas mal"podkurim" saj sem včasih tudi sam imel in vozil 2-taktne, celo dvotaktnega dizla benzinarja znamke Junior za na bicikl,Dongota,Tomosa in dve Yamahi samo NAŽALOST je DVOTAKTNIM odklenkalo!!!

Ps: največ zaradi ekologije in prevelike porabe goriva in olja!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!