Skoči na vsebino

"STARA GARDA"


moto rider

Priporočene objave

Živ še, na motosvet pa res bolj redko pogledam.

Če me kdo rabi, lahko pošlje pm.

Kot je bilo že napisano, ne da se mi prebijat čez kupe dreka da bi prišel do kakšne pametne in koristne objave.... žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

no po dolgem dolgem cajtu, sem mal pogledala tule gor. našla tole temo. in dobila vlažne oči, ko se spomnim na stare čase...res smo se meli fajn, pa še 10 let mlajši smo bili....

lahko bi naredili eno skupno furo za zaključek sezone...sama stara garda,kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi naredili eno skupno furo za zaključek sezone...sama stara garda,kaj pravite?

Star sem dost :whistle: sam nevem kam spadam - mlada al stara garda - član od leta 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no po dolgem dolgem cajtu, sem mal pogledala tule gor. našla tole temo. in dobila vlažne oči, ko se spomnim na stare čase...res smo se meli fajn, pa še 10 let mlajši smo bili....

lahko bi naredili eno skupno furo za zaključek sezone...sama stara garda,kaj pravite?

Po letniku rojstva sicer mlad.... ampak se spomnem 6-7-8 let nazaj, ko je bla klapa taprava :) Ko si prišel na ride in si poznal VSE in vsi z vsemi govorili. Danes prideš tja, razen enga-dveh nimaš pojma kdo je kdo :)

Primorcev se je par zgubilo. Nekaj jih ima na frišno familije, nekaj ji zida hiše, nekaj nas pa še ustraja. recimo 5-6 komadov od starih 20...

Se spomnete MS srečanja v Brdih 2003. Ko je bil okrog stolpa pri ošteriji še makadam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prvi vrsti se derejo in mahajo "naslonjeni" s prvim kolesom na ograjo stolpa: rumeni, rdeči in črni ( moj bivši vsiljivec) ! :evilgrin: sedaj mam zelenega ! samo je treba gonit ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prvi vrsti se derejo in mahajo "naslonjeni" s prvim kolesom na ograjo stolpa: rumeni, rdeči in črni ( moj bivši vsiljivec) ! :evilgrin: sedaj mam zelenega ! samo je treba gonit ! :yea1:

6-ta desno od tvojga pa moja stara rdečka. Zraven Tadejevega stiropora za pod jakno. Je zeblo reveža.

Kdo je bil pa z bagrom???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jfs2003_lojzi_18.jpg

o seveda se spomnim..... :worship:

hmmm saj se ne spomnim če sem bil tu ali ne??? nekaj podobnega mojemu mopedu je gor na sliki. ah ta spomin :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

no tule se pa lahko po dolgem času pofočkam da sem še med živimi.

Hvala vsem katere sem po dolgem času srečal septembra na tssr v starem malnu in seveda organizatorjem dogodka.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 3 let pozneje...
pred 17 minutami, dr.looney pravi:

kwa je zdej...a je še sploh kdo od "stare" garde tu gor? 

nuben več, sam še ta mladi smo ostal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj profil pravi: Član od November 3, 2002

Čez dober mesec bom torej dopolnil 14 let članstva na MS. Se to že šteje v staro gardo? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Jure pravi:

Moj profil pravi: Član od November 3, 2002

Čez dober mesec bom torej dopolnil 14 let članstva na MS. Se to že šteje v staro gardo? :)

Današnji otroci veliko prej obvladate računalnike :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Jure pravi:

Moj profil pravi: Član od November 3, 2002

Čez dober mesec bom torej dopolnil 14 let članstva na MS. Se to že šteje v staro gardo? :)

Točno to je "stara" garda. :OK: . Moj : Član od June 13 2001 ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!