Skoči na vsebino

"STARA GARDA"


moto rider

Priporočene objave

SymRu,

na zdravje :beer2:

kjerkoližesi...

Nekaj mi pravi, da je doma na kavču, pred TV, z eno veliko torto na mizi in laptopom pred sabo ... ziher nekaj tipka zdejle ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz prebiram te strani že precej časa (zadnje čase vse manj)

Prvič sem se registriral med prvimi - leta 2000 (pozabil star nick in email) in se nato na novo registriral 2002.

Je pa res, da sem do sedaj zbral toliko objav, kot jih nekateri v enem tednu :D

Motosvet je bil zame res super forum - edina stran, ki sem jo vsak dan čekiral, vendar se je zadeva preveč skomercializirala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SiM: Mah nebi rekel ravno, da se je forum skomercializiral. Bolj mislim, da se je izrodil in predvsem zasmetil(tudi v temah, kjer naj za to nebi bilo prostora).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je enako neberljiva, kot ta zadnji, za oči skrajno neprijazen design tega foruma... :whistle:

Glede stare "preobleke" in odgovor avtorjev foruma, odgovor poslan 12.01.2010:

"Unfortunately no one can tell you at this point when the final will be released. The community skinners are volunteers and are working on updating the skins. That's the best we can really say.

Beta 2 is pretty solid - don't let the name fool you. That said, I don't believe it supports the newest versions of our addon applications, which they're waiting to go final to update the skins for."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar fali temu forumu je dober iskalnik.

ker tega nihče tako ali tako ne uporablja (in ga nikoli ni), je to potemtakem popolnoma brezpredmetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SiM: Mah nebi rekel ravno, da se je forum skomercializiral. Bolj mislim, da se je izrodil in predvsem zasmetil(tudi v temah, kjer naj za to nebi bilo prostora).

Skomercializiral mislim v tem smuislu, da se je zadeva preveč razširila - preveč je uporabnikov, tako, da je težko izbrskati kvalitetne informacije. Leta 2002 je bilo registriranih okoli 1000 uporabnikov, danes se približujemo številki 20000. Vse težje je ločevati zrna od plevela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dokumentov iz "starih časov":

Kdor je bil z nami, nas/se prepozna, ostale pa ne briga. :devil::whistle:

Srednja slika,Dolomiti,junij 2004.. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj biki... :P

Evangelij po Luku 8, 16

Prilika o svetilki

(Mt 5,14–16; Mr 4,21–25)

Nihče svetilke, potem ko jo prižge, ne pokriva s posodo ali jo postavlja pod posteljo, ampak jo daje na podstavek, da tisti, ki vstopajo, vidijo luč. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse iz "STARE GARDE" je na voljo "STARA" preobleka foruma (Klasična modra), kakršna je bila že od vsega začetka.

Izberete si jo lahko levo na dnu strani.

P.S.

Zadeva še ni dokončna verzija, tako, da zna kje kaj narobe prikazati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse iz "STARE GARDE" je na voljo "STARA" preobleka foruma (Klasična modra), kakršna je bila že od vsega začetka.

Izberete si jo lahko levo na dnu strani.

P.S.

Zadeva še ni dokončna verzija, tako, da zna kje kaj narobe prikazati.

Res si mi polepšal dan,hvala ti. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse iz "STARE GARDE" je na voljo "STARA" preobleka foruma (Klasična modra), kakršna je bila že od vsega začetka.

Izberete si jo lahko levo na dnu strani.

P.S.

Zadeva še ni dokončna verzija, tako, da zna kje kaj narobe prikazati.

hvala ampak nisem še tako nostalgičen, mi je ta "nova" čisto OK :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse iz "STARE GARDE" je na voljo "STARA" preobleka foruma (Klasična modra), kakršna je bila že od vsega začetka.

Izberete si jo lahko desno na dnu strani.

P.S.

Zadeva še ni dokončna verzija, tako, da zna kje kaj narobe prikazati.

desno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!