Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Kul! :yea2: Jasno, da se prej kaj vidimo! Če ne drugače, na kakem prostem treningu pri Tušu! (Slikice sem ti dolžna, vem!)

Ni panike za slikice, dejansko ti ni treba nič pošiljati, raje sem grem spet peljati v živo kot pa da gledam slike.

Hvala vseeno, pa upam da se vidimo čimprej na mopedih, moj že čaka odjugo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo imam eno vprašanje.

Letošnjo leto sm bil prvič na pisti oz.5-krat na grobniko na pannonii še pa nism bil.Zanima me zvezi z vodinim treningom padem v tisti rang ali ne.

čas grobnika 1.48.353

hvala za odgovor

LP Miri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo imam eno vprašanje.

Letošnjo leto sm bil prvič na pisti oz.5-krat na grobniko na pannonii še pa nism bil.Zanima me zvezi z vodinim treningom padem v tisti rang ali ne.

čas grobnika 1.48.353

hvala za odgovor

LP Miri

Odločitev je tvoja, ampak če si bil že 5x na prostih treningih na Grobniku ti bo vodena prepočasna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo imam eno vprašanje.

Letošnjo leto sm bil prvič na pisti oz.5-krat na grobniko na pannonii še pa nism bil.Zanima me zvezi z vodinim treningom padem v tisti rang ali ne.

čas grobnika 1.48.353

hvala za odgovor

LP Miri

Ta čas Grobnika je primerljiv z nekje 2:20 na Pannonii.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.Se bom kr prijavo v sredno bom še mal motor dodelo da bo hitrejši da bojo drug let še bolši cajti.

LP Miri :beer1:

Popravljeno . Popravil MiriGSX600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da lahko.

Saj lani smo imeli Varaderote, V-Strome, FJR, ...

ja, bili so tudi z V-Stromi (malimi)...

in na kvalifikacijah ni bil niti zadnji, pa se na polno ni bil odpeljan kvalifikacijski krog - premalo bencina

post-20690-0-03100400-1291708664_thumb.jpg

hvala, termin zacajhnan, pa se še kaj vidimo do takrat :kava:

Electric?

saj si sam opazil razliko v vožnji med BiH 2009 in jadransko magistralo z velebitom 2010 - vmes pa sta padla CVVV in madžarske marjetice :)

in katere gume imas nagledane za kravico (21˝ in 19˝)?

starim mačkom ni treba razlagati...

NOVINCEM PA NASVET za vse storitve (nočitev, hrana, pijača zate, pijača za tvojo raketo) znotraj dirkališča - CASH ONLY !!!

izkušnje iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda razmišljajte o tem da je za premikanje mopeda po pisti potreben bencin :P

mislim da so tole pozabil omenit :naughty:

me ni strah piste, dejansko sem se malo šalil ko se že dolgo nismo videli z mb motosvet bando, samo tak ti je to ko maš zimske gume gor, pol ti jih je škoda drajsat po asfaltu, ampak upamo da se vidimo spet ko oz bolje če dobim conti trail attack za mojo kravico ( beri 21/18 ni kuj tak za najt v vsaki štacuni), no ko je pogoj izpolnjen pa te strominator izzivam na vštrom vs advenčer, pa ne v tem keri moped bo manj spil :whistle:

p.s. pa v daljših ovinkih se nagni preko motorja ne ga premetavat pod seboj, no razen če se ne misliš voziti hitreje kot v drugi prestavi :P

oblubim da ne bom več smetil teme :xx: , ampak me rajca toti z big V-twin na prikazni sliki :boobies:

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda razmišljajte o tem da je za premikanje mopeda po pisti potreben bencin :P

mislim da so tole pozabil omenit :naughty:

me ni strah piste, dejansko sem se malo šalil ko se že dolgo nismo videli z mb motosvet bando, samo tak ti je to ko maš zimske gume gor, pol ti jih je škoda drajsat po asfaltu, ampak upamo da se vidimo spet ko oz bolje če dobim conti trail attack za mojo kravico ( beri 21/18 ni kuj tak za najt v vsaki štacuni), no ko je pogoj izpolnjen pa te strominator izzivam na vštrom vs advenčer, pa ne v tem keri moped bo manj spil :whistle:

p.s. pa v daljših ovinkih se nagni preko motorja ne ga premetavat pod seboj, no razen če se ne misliš voziti hitreje kot v drugi prestavi :P

oblubim da ne bom več smetil teme :xx: , ampak me rajca toti z big V-twin na prikazni sliki :boobies:

jaz sem pac bil frajer, ko sem tankal v mb, se odpeljal do dirkalisca z istim rezervoarjem (medtem ko so preostali 3 sotekmovalci tankali v kraju szombathely) ter naslednji dan odfural vse treninge za dancijem v 3 skupini, dokler ni oddrsel v enem izmed ovinkov in je prevzel gody.

tako, da sem vseeno kar nekaj krogov odfural.

tukaj se sedaj delas finega glede varcevanja zimskih gum po asfaltu... v resnici pa ti je tako vseeno ali si na kramparcah ali slick - samo, da koleno drsi :) :)

zdaj ko je predelan, res ne pride visje od 4 prestave.... :) salim se :)

za primerjavo glede gum... letos na pannoni sem imel tourance exp in so se mi zacele svaljkati dokaj hitro, pa je bila temperatura asfalta in ozracja (11C) nizka.

zdi se mi, da je contitrail mehkejsa guma od exp - govorim za izkusnje oz primerjavo iz ceste, morda na pisti dlje zdrzi.

pa pri exp sem prej potegnil s stopalko po tleh kot prisel na rob gume, pri contitrail attack sem blizje robu, pa s stopalkami se nisem potegnil po tleh.

nimam se kaj primerjati z univerzalnim strojem ki ima 100 KM, moj pa niti 70KM (30% razlike) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se pa moram šalit, ko te že tako dolgo nisem videl.

Sigurno se pozna v radiju gume, karkasi, tlaku itd, ampak da je conti za naju dovolj dober. Mogoče zamenjam felne iz 21/18 na tvojo dimenzijo 19/17 v tem primeru dobim še nekaj naklona v ovinku, ampak tud z orginal bo dovolj prvič za na pisto. Jaz sem bolj za to, da ti meni malo pokažeš kako se pista pelje, pa greva pol na pivo pa čevape pa smo hepi pipl, ne glede na mopede in čase na pisti :010

Lušti pa so lušti, že gledam posnetke, imam še celo zimo čas da se naučim pisto vizualizirati.

Me prav veseli da ponovno organizirate dejzi dejse držim :OK: da bo lepo vreme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se pa moram šalit, ko te že tako dolgo nisem videl.

Jaz sem bolj za to, da ti meni malo pokažeš kako se pista pelje, pa greva pol na pivo pa čevape pa smo hepi pipl, ne glede na mopede in čase na pisti :010

res se že dolgo nisva videla...

nazadnje pri zdravniku za dvokolesnike pred (:hmm:?) meseci...

me veseli, da si si mene izbral za instruktorja voznje po pisti, ampak mislim, da bos vec odnesel od drugih, ki se redno udeležujejo dirkališč

ali od kaksne neznejse predstavnice, ki vecina moskih pusti za seboj...

ena izmed absolutno najhitrejših je svobodnaptica - mislim, da je bila takrat druga v svojem razredu (do 600 ccm ali celo 600+).

sem pa res uzival, ko sem gledal proste treninge najhitrejših...

pa ko sem lahko bil tako blizu motorjem, ki ne rabijo homologacij za na cesto....ves tisti hrup, pa grelci gum, pa tankanje iz kanistrov, pa menjava gum....skratka celoten utrip dirkališča :)

Popravljeno . Popravil Strominator
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti prvo zamenjaj prikazno sliko, pol pa ven poglej, pol pa nehaj lušte delat o dirkanju, ker mam danes že pravo abstinenčno krizo, fuj kaki zajti :SS

v veseljem, pravzaprav bi kar najraje v žensko skupino prijavil, raje sem zadnji med ženskami kot pa prvi med moškimi :010

ok zdaj pa res ne bom več smetil

ti z big V twin na sliki pa piši na zs

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pa kje ste lih tork najdli :unsure: :cry: še za vikend si ne morem zrihtat...

2011 je sreda :)

Ko vidiš razliko v ceni najema, postane jasno zakaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sreda ne bo grela :(

glede na to, da madžarsko obvladam, bi se še kak drug termin zmenila... sam je treba do tja pridet... zaenkrat je to še misija nemogoče (kot prvo še ni sezone, kot drugo je pa moj šiht :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ih no, pa ne moreš tja, pa ne dobiš fraj.... sami izgovori.

Pa dopust vzemi če ne dobiš fraj, v pol leta si pa človek že zorganizira en dan fraj.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, men je vse to jasno... ampak gospa v levi pisarni to ne bo odobrila, sploh pa če pridem s takim razlogom (čeprav valda da bi ga dobr zakamuflirala!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, men je vse to jasno... ampak gospa v levi pisarni to ne bo odobrila, sploh pa če pridem s takim razlogom (čeprav valda da bi ga dobr zakamuflirala!)

ko imas privat izhod ali redni dopust, ti ni potrebno delodajalcu podajati razlogov....... kam gres, kdaj gres od doma, kdaj se vrnes, s kom bos tam, itd :)

ce imas sluzben gsm in je narava dela taksna, da mores biti dosegljiva....bos pac dosegljva.... bos poklicala nazaj, ko bos utegnila, t.j. med posameznimi treningi oz voznjami (saj ne bos na pisti nenehno od 9 ure do 18 ure).

Tole ji pokaži, saj najbrž pozna... razlog pri tem enem dnevu sploh ni važen...

165. člen ZDR

...

(3) Delavec ima pravico izrabiti en dan letnega dopusta na tisti dan, ki ga sam določi, o čemer mora obvestiti delodajalca najkasneje tri dni pred izrabo.

(4) Delodajalec lahko delavcu odreče izrabo letnega dopusta po drugem in tretjem odstavku tega člena, če bi odsotnost delavca resneje ogrozila delovni proces.

.

in gospa v levi pisarni bo rekla, da je povecan obseg dela in bla bla bla bla.

gospe na vodilnih polozajih so pac bolj zatezene kot moski na enakovrednih mestih :(

pa se en plus dobis Snecer :)

ti samo pojdi vec krat do gospe s tekocim delom in ko bos videla, da je dobre volje... ji pac omeni, da bi imela takrat dopust in jo lepo prosi za odobritev.

Popravljeno . Popravil Strominator
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!