Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Jure hvala za nasvet sej sam tudi razmišljam v to smer samo še enga bajkerja prepričam pa gremo sem pa iz kamnika tko da če ima kdo namen in ima prikolo oz kombi se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp mene pa zanima če boste tisti ki nimate mopedov spedenanih samo za pisto šli z mopedi ali jih boste naložili na prikolice oz. peljali v kombijih?

Lani je bilo kar precej udeležencev z motorji, ta koda se da.

Je pa seveda bolj komot, če imaš prevoz s prikolico.

Je pa na pisti lahko gušt tudi če ne dirkaš tako, da bi bil na meji nevarnosti, še posebej v modri/vodeni skupini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo na toplo veme. Lansko leto je bilo samo 9-12.

Super prireditev. Pridem kot obiskovalec.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te popravim, lansko leto je blo 7 do 9 stopinj :P

Upam, da mi tudi letos znese pridt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te popravim, lansko leto je blo 7 do 9 stopinj :P

Upam, da mi tudi letos znese pridt :)

Potem pa potrebujem namig za :zzz:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure hvala za nasvet sej sam tudi razmišljam v to smer samo še enga bajkerja prepričam pa gremo sem pa iz kamnika tko da če ima kdo namen in ima prikolo oz kombi se priporočam.

Iz Kamnika nas bo verjetno cel kup gor, tako da ne bi smelo bit panike s prevozom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp mene pa zanima če boste tisti ki nimate mopedov spedenanih samo za pisto šli z mopedi ali jih boste naložili na prikolice oz. peljali v kombijih?

joj ne delaj tega, naloži na prikolico ali v kombi, bo varneje....jaz sem bil do zdaj trikrat na pisti (sicer grobniku), ampak ne bi nobenkrat prišel nazaj domov z mopedom, ker ni bil nikoli v voznem stanju ko sem šel s piste :D prvič sem padel, odlomil celo desno ročko, drugič sem izgubil paličico ki povezuje ˝šaltkebl˝ in menjalnik, tretjič pa sem z deklcom zapel robnik pa mi je olje izteklo...zdaj pa sam preračunaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ne delaj tega, naloži na prikolico ali v kombi, bo varneje....jaz sem bil do zdaj trikrat na pisti (sicer grobniku), ampak ne bi nobenkrat prišel nazaj domov z mopedom, ker ni bil nikoli v voznem stanju ko sem šel s piste :D prvič sem padel, odlomil celo desno ročko, drugič sem izgubil paličico ki povezuje ˝šaltkebl˝ in menjalnik, tretjič pa sem z deklcom zapel robnik pa mi je olje izteklo...zdaj pa sam preračunaj

:nono: Ne strašit po nepotrebnem. Tudi sam sem že bil na pisti, pa je bil edin problem da mi je nazaj domov zmanjkalo goriva. Formula je preprosta če vremena ni gre motor v kombi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ne delaj tega, naloži na prikolico ali v kombi, bo varneje....jaz sem bil do zdaj trikrat na pisti (sicer grobniku), ampak ne bi nobenkrat prišel nazaj domov z mopedom, ker ni bil nikoli v voznem stanju ko sem šel s piste :D prvič sem padel, odlomil celo desno ročko, drugič sem izgubil paličico ki povezuje ˝šaltkebl˝ in menjalnik, tretjič pa sem z deklcom zapel robnik pa mi je olje izteklo...zdaj pa sam preračunaj

No, ja... Če Marof štejemo za pisto, sem bil na pistah vsaj 30x pa zaenkrat (že trkam ob les) še nisem vrgel mopeda na tla. Je pa tudi res, da ni niti teoretične možnosti, da bi se še kdaj peljal z motorjem na pisto, tudi če bi imel motor opremljen za vožnjo po cesti. Prevoz motorja s kombijem oziroma s prikolico je luksuz, ki pa je vreden vsakega evra (če sta dva in moraš najeti prikolico te pride na osebo vseeno toliko kot če bi plačal bencin za 2 mopeda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo na toplo veme. Lansko leto je bilo samo 9-12.

Super prireditev. Pridem kot obiskovalec.

lp

Pridi s FJRko, se bova skupaj po pisti vozila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi s FJRko, se bova skupaj po pisti vozila :)

:rolleyes:

Če boš spet avtobus tja šlepal, bi pa jaz mogoče celo Štroma probala, ha?

:P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

Če boš spet avtobus tja šlepal, bi pa jaz mogoče celo Štroma probala, ha?

:P:D

Bomo probali celo floto spet tja spravit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi s FJRko, se bova skupaj po pisti vozila :)

Saj drugega nimam. Tako, da pridem. Za pisto z FJR :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, krizaaaaa! Najboljše, da se pod asfalt zakopljem, meni se je še počasna skupina zdela (pre)hitra! :slap::huh::P

Bo res najbolje, da mi Gody, tak kak lani, pecikl zraven pripelje, pa bom lahko (večer prej, ko motorji še ne smejo na pisto) vsaj takrat 'drvela' po pisti, kakih 25 - 30 km/h ...

Hehe, kolkr se spomnem nisi šla ravno po polžje, pa če me spomin ne vara si imela kasneje tudi osebnega instruktorja? trance_25_naughty.gif

Lp mene pa zanima če boste tisti ki nimate mopedov spedenanih samo za pisto šli z mopedi ali jih boste naložili na prikolice oz. peljali v kombijih?

Jst sem lani prišu i Izole do gor na motorju (sicer za tja naredu en ovinek čez radlje ob dravi gume menjat) en dan prej, prespal tam v šotoru, naslednji dan bil na vodenih treningih in dirki, ter popoldne nazaj domou. Iskreno povedano je blo za nazaj malo jeba. Plan je bil, da bi se en vecer prespal, ampak se mi res ni dalo v tistem močnem vetru, pa še na dež je spet kazalo. Zdej se ne spomnem točno, mislim da sem rabu 5-6 ur, ker sem sou po navadni cesti. Za nazaj pa delno po avtocesti. Pač vzel sem si kot izlet, pa tudi na dirkališču jasno da nisem šou do llimita, pa tudi nikoli ne bom, ker mi je to edini motor, ki ga potrebujem za potovanja. Tak da, da se. Ampak če bom znova šou bom razmislu o drugem prevoznem sredstvu, ker sem 1x itak že prevozu, in ker je precej utrujajoče.

Se strinjam s tabo Mutika, da to ni le "moto" dogodek, ampak je veliko več. Tudi sam sem spoznal precej zlo fajn oseb in že samo zaradi druženja se je bilo vredno udeležiti. Vzdušje bolj pozitivno ni moglo biti. In glede na to, da vidim, da gredo isti ljudje ponovno, tudi letos ne more biti drugače trance_30_punk.gif.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Še 107 dni pa že imamo 10% zasedenost :)

Izgleda bo tudi letos treba pohitet s prijavami, ker omejitev na največ 100 prijavljenih ostaja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da to ni le "moto" dogodek, ampak je veliko več. Tudi sam sem spoznal precej zlo fajn oseb in že samo zaradi druženja se je bilo vredno udeležiti. Vzdušje bolj pozitivno ni moglo biti. In glede na to, da vidim, da gredo isti ljudje ponovno, tudi letos ne more biti drugače trance_30_punk.gif.

To so besede! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še samo dobre 3 mesece.

Priprave v polnem teku.

Ne zamudite, število udeležencev je omejeno na 100 !

Prijava na spletni strani ...

:yea2:

Trudimo se še izboljšati lanski servis, upoštevajoč vaše koristne opombe, pripombe ter kritike.

Ko je bilo prejšnji vikend pravo pomladno vreme, toplo in sončno, sem ves čas razmišljala ... joj, saj nam pri Deyziki pravzaprav nič ne manjka, le takšno vreme naj bo, pa bo mega!!! Vozili se bomo, tekma bo, treningi bodo, vodene skupine bodo, družba bo, čaga bo, roštiljamo itak, ... samo te tri sončne žarke več kot lani nucamo. :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Trudimo se še izboljšati lanski servis, upoštevajoč vaše koristne opombe, pripombe ter kritike.

Ko je bilo prejšnji vikend pravo pomladno vreme, toplo in sončno, sem ves čas razmišljala ... joj, saj nam pri Deyziki pravzaprav nič ne manjka, le takšno vreme naj bo, pa bo mega!!! Vozili se bomo, tekma bo, treningi bodo, vodene skupine bodo, družba bo, čaga bo, roštiljamo itak, ... samo te tri sončne žarke več kot lani nucamo. :yes:

Pod to izjavo se podpišem. Tudi sm navijam za vreme. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Še vedno ostaja DeyZi Days 2011 edina slovensko govoreča prireditev na Pannonia Ringu.

Glede na to, da se zima drži tako, kot je predvideno lahko upamo, da bo tudi 18 Maj vremensko bolj normalen kot je bil lani.

No pa saj tudi lani, kljub slabemu vremenu ni slabo izpadlo :)

Še samo 85 dni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Še vedno ostaja DeyZi Days 2011 edina slovensko govoreča prireditev na Pannonia Ringu.

Glede na to, da se zima drži tako, kot je predvideno lahko upamo, da bo tudi 18 Maj vremensko bolj normalen kot je bil lani.

No pa saj tudi lani, kljub slabemu vremenu ni slabo izpadlo :)

Še samo 85 dni ...

Se vozi letos v enako smer kot lani???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!