Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Držimo pesti!

:OK:

letos se je treba motorja še navadit in pa iščem še usnjen kombinezon, ki bi mi bil prav oz. ga moram dat naredit. potem pa prihajam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa zvemo katere številka nam je bila dodeljena, tam na obrazcu je blo možnost vpisat katero želiš imet, pa me zanima, če bo želja uslišana :D

Če si je ni kdo že prej zaželel bo.

Sem na hitro preveril in izgleda, da tvoja bo :)

Samo ne me za jezik držat, če bi se kaj sfižilo pri dodeljevanju številk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si je ni kdo že prej zaželel bo.

Sem na hitro preveril in izgleda, da tvoja bo :)

Samo ne me za jezik držat, če bi se kaj sfižilo pri dodeljevanju številk...

Superca, tnx za info :) Ne bom držal za jezik, ne bi bilo nobene tragedije če bi pristal z drugo, ampak ker je lih motor poliman z 22.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pri tem bi si jaz (če že seveda ni) rezerviral 48 =)

jao goday.. že tak polno dela zdaj pa še s tem težimo ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos se je treba motorja še navadit in pa iščem še usnjen kombinezon, ki bi mi bil prav oz. ga moram dat naredit. potem pa prihajam :naughty:

Odlično! Upam, da bo šlo vse po načrtih.

če smo že pri tem bi si jaz (če že seveda ni) rezerviral 48 =)

jao goday.. že tak polno dela zdaj pa še s tem težimo ane :D

Brez skrbi ... ima pomoč. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pri tem bi si jaz (če že seveda ni) rezerviral 48 =)

Da se nisi zmotil? Ti bi moral imeti 46! ;-)

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Lani je bilo kar nekaj pritožb, da se je v dirki počasnih taktiziralo (oziroma, da so se kvalifikacije namerno odpeljale počasi, da bi lahko hitri sodelovali v počasnejši dirki).

Zato smo se letos odločili, da bomo pravila za udeležbo na dirki počasnih nekoliko zaostrili. Tako bodo vsi iz najhitrejše skupine prostega treninga ne glede na dosežen kvalifikacijski čas razporejeni v hitro dirko.

To bo pripomoglo tudi k večji varnosti, saj se zelo zmanjša možnost, da bi v počasnejši dirki prišlo do prehitevanja za krog zaostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, še ne, bom še kako sezono vozil za doctorom da linije naštudiram =)

BTW...

če ima kdo namen box vzet sma 2 pripravljena doplačat sorazmerni delež..

kakšni 4 - 5 bi še šlo, več je že gužva.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pri tem bi si jaz (če že seveda ni) rezerviral 48 =)

jao goday.. že tak polno dela zdaj pa še s tem težimo ane :D

Maš vpisano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kolk pa so boksi??

Mislim, da med € 80 - € 100 / dan, odvisno od številke boksa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bom letos tud marjetice nabirala na Pannoniji, jupi! :)

Veri gut.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo dopust se pridem mal sončit B) pa :photo:.

Odlično, potrebujemo sonček in :photo: tudi. Da bi ti le ratalo!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo dopust se pridem mal sončit B) pa :photo:.

Če dans rečeš da prideš je več šans na lepo vreme... Pa kaki krog tudi lahko prevoziš...

Se vidimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jupiii, pri Mariotu bom spala :010 ERika bomo pa že kam vtaknili... :P

Šarpi... ma da me v lepi pozi slikaš ;)

dobre volje bo na pretek... tko da tud oblačno ne bo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dans rečeš da prideš je več šans na lepo vreme... Pa kaki krog tudi lahko prevoziš...

Se vidimo...

Te moram razočarat, da to, da se jz napovem ponavad pomen dež.....vsaj do zdaj se ni niti v enem primeru izneverilo (babe pa to) :evilgrin:......ampak upajmo da ne bo vseen ne scalo.....letos bom samo navijačica :boobies: hahahaha 8še nism v primernem psihofizičnem stanju za na groma), lohk grem pa tud za gridgirl, če kdo nuca, sm dost na visok nasajena, d bo marela velik sence dajala :grim......se vidmo (zaenkrat kr obetavno kaže).

@Nina Bina......le pridna bod (plave kuverte tud sprejemam :krneki:), pa te bomo poškljocal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa je samo še 15 dni do DeyZi Deys :)

Ker je kriza, smo nižjo startnino podaljšali do 10.05.2011.

Prijavljenih pa je že 78 udeležencev ...

Še posebej toplo vabljeni vsi kandidati za vodene treninge, torej taki, ki se na pisti še ne znajdete najboljše.

Ekipa odličnih instruktorjev vas že nestrpno pričakuje :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moje teženje okoli gum: Sam bom na tej pisti prvič, pa tudi na splošno sem bolj redko na dirkališčih. :closedeyes:

Bi bile Dunlop GP Racer trdote medium primerne za počasno skupino in vodeni trening? Ali je kakšna naslednica teh gum znamke Dunlop (Sportsmart ?) Zdaj imam gor GP Racer, ki so že proti koncu in bom menjal, ker pa sem bolj redko na pistah, ne bi dajal gor GPjk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop GP Racer D211 so legalne track-day gume in bi morale delat. GPjke so pa podobne, a niso street-legal.

Edit:

Še vedno iščem kopmanjona za delit kombi, lahko deliva tudi sobo, ki jo mam rezervirano v motelu. Več na ZS.

Popravljeno . Popravil bass
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop GP Racer D211 so legalne track-day gume in bi morale delat. GPjke so pa podobne, a niso street-legal.

Edit:

Še vedno iščem kopmanjona za delit kombi, lahko deliva tudi sobo, ki jo mam rezervirano v motelu. Več na ZS.

Siguren da GP niso street legal? Jaz se ne spomnim, da bi na gumi pisalo za "not for highway use" al pa kej podobnega.. Vem da je bilo to včasih napisano, ampak še na modelu 209 GP.. Zdej pa tega nisem tega zasledil že nek časa (ne izključujem pa, da sem spregledal).. Ker fora teh profilnih gum je lih v tem, da pravila določenih serij zahtevajo "navadne" gume in zato proizvajalci pač naredijo kao legalno gumo s profilom, ki je v bistvu narezana slick. V primeru Dunlopa je to GP, ki je iz istih zmesi kakor slick model KR. Če ne bi bilo teh zahtev, bi najbrž folk enostavno fural slajke, sej na pisti profila ne rabiš, če je pa mokro, je pa itak drugačen kakor na GP, pa tudi zmesi so druge.

Ne dam roke v ogenj, da je tako, ampak to sem že večkrat zasledil po forumih in kot pravim, tudi ne spomnim se napisa na gumi, ki bi označeval, da ni za cestno uporabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!