Skoči na vsebino

II. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

Evo ljudje!

Cez tocno en teden se zacne II.Slončkova ringaraja!!

ne zamudite!

Imate ravno toliko casa, da si pristimate motorje, opremo, vrzete v torbo kak liter mocnega in si priskrbite kak paketek tehle:

Se vidimo.

j

post-1357-126536304376_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem material za ketne nabavil .. zdej bo treba pa še prvo strehco dvignt...:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem material za ketne nabavil .. zdej bo treba pa še prvo strehco dvignt...:headbang:

Upam, da ti uspe...boš vlečna služba... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ti uspe...boš vlečna služba... :whistle:

lepo si to napisal..ja bom vlečna služba,ja...ke suzi ma itak premal konj pa navora...ja kola mamo ... :yea1: a ma kdo kako strehco viška ??? :lol1:

bom pa poskusil imet s sabo eno variantico za pomoč v nuji.... pocen pa hitr..za dobr bomo pa še probal...:OK:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bo vsa drva namočilo

Se dobr, da bojo drwa gor sele jutri.

sem material za ketne nabavil .. zdej bo treba pa še prvo strehco dvignt...:headbang:

Pa ne pretiravat, no. Sej je cesta do gor cist normalno prevozna. Sej ne bomo skoz 50cm snega gazil, matr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pretiravat, no. Sej je cesta do gor cist normalno prevozna. Sej ne bomo skoz 50cm snega gazil, matr.

počak še malo..v torek bo snežilo ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne komplicirite preveč, vezice sabo in to ta velike.

v slučaju snega ih napopaš gor pa gre po snegu neverjetno-PREVERJENO-, pa če se utrga ni nobene škode,

tut če ti jo u ketno zagrab, ker z raznimi štriki in ketnami je pa jeba.Pa še za dol det je čist enostavno,

ko prideš na asfalt sam gasa upizdiš pa jih ni več. :naughty: :naughty: :naughty:

Ajd uživajta.

:yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počak še malo..v torek bo snežilo ... :whistle:

Sodeč po pro-vreme bodo v četrtek hude padavine, pa temperatura podnevi okrog -8, tak da thumper ti kr nadaljuj svoje delo, pa še plug namontiraj :naughty:

Tole z vezicami se mi zdi fanj uporabno, ja...samo imam dvom, če sem pravilno razumel kako se jih namesti :slap: Vezice tako namestite, da deluje kot "špica"? Tako da "bunkico" vezice namestite na spodnjo stran pnevmatike? Al imate kake debele vezice, ki deluje kot veriga? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vremensko napoved za tiste dni. Kaj pravite, bo slo z motorji? No, jaz grem definitivno po dveh kolesih.

post-1357-126549066573_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki se nikoli niste bili v tem biseru Slovenije, evo google maps povezava.

http://maps.google.c...5%A1ka+Bistrica,+Kamnik,+Slovenija&hl=sl&geocode=FWKwvgId7VfdACnRhpiW9TFlRzEg7D-CHPgABA%3BFVjlwgId0Z7eACmVozfAwrJ6RzFSwDNRHfgAJg&mra=pe&mrcr=0&sll=46.293816,14.478607&sspn=0.685099,1.234589&ie=UTF8&ll=46.175551,14.585724&spn=0.343288,0.617294&z=11

Drugace pa morate od Kamnika naprej samo slediti slavnem znaku Slončkove ringaraje.

Delujoča povezava do kraja...

A gre še kdo s primorske? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

Dr_Jakob daj mi povej koliko druženj motoristov si se v letu 2009 udeležil in katero nasploh je bilo zadnje katerega si obiskal.

Kolk? hmmm... Ene 7 po mojem. Zadnja je bla otvoritvena voznja MK Savinja v Celju 1.1.2010 Nimam ravno navade, da bi skakal od zbora do zbora. Ponavadi se raje furam. Zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mar ni ravno vožnja najbolj prvinsko druženje motoristov? :naughty:

Zato se nas bo velika večina raje vozila, pa če tudi pred televizorjem!

Vas bo pa na ringaraja ene pet, pa še to večina iz iste žlahte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ummm,... thja... Poznajo me pri MK Panters, MK savinja, MK Ketna, MK Rak, MK Holcarji, MK Raubritter, Jebiga Racing team, HOG Lipa Chapter Slovenija, MC Firestarters, pri MZMju in tudi drugi. MK Vaski boysi in MK Roadshadows. S slednjima dvema kluboma smo celo tako dobri prijatelji, da nam pomagajo pri organizaciji.

Ce me pa ti ne poznas, pa pridi gor, pa se bova spoznala.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne pozabim, dobre znance imam tudi na hrvaskem in v srbiji. Tudi od tam pridejo k nam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej dunkl sej ni nobene potrebe da hodiš v Bistrico... Bodo prišli pač tisti, ki jih to zanima... Mene naprimer pač ne zanima več po zborih gledat pijane mladine, ki jo nihče ne pozna... :naughty:

Raje se družim z ljudmi, ki jih poznam že dolga leta, ki se znajo zabavat tudi brez ledraste Helene Blagne na odru, ki uživajo v majhnih dogajanjih, kot so peka jagenčka in "pasje radosti" na ognju, primerjalni testi žganjic, pripovedovanje smešnih zgodb iz pravih ust, pa četudi sem jih že stosedemnajstkrat slišal... Ti kar doma ostani... :whistle: Al te kot pravega gorenjca iz pod Krvavca bolj tišči tisti prispevek 20 ojrov za pokritje stroškov? :whistle:

Uhhhh brbotanje na ČEBULI narejenega golaža v kotlu me naravnost vzburja!

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!