Skoči na vsebino

Nissan Pathfinder 2.5 Dci


sayo

Priporočene objave

A kdo vozi ali bolj pozna Nissan Pathfinder 2.5 Dci ? Zanima me ali je motor Nissanov ali Renaultov in kako se kaj obnaša na terenu ?

post-11617-125865847854.jpg

motor je kolikor vem renaultov. je pa to eden najboljših renaultovih dieselskih motorjev..

mislim pa, da se kar dobro znajde na terenu..bolje kot si ga upa 99% ljudi ki si ga lasti sploh voziti..

je pa že kar nekaj elektronike v tem motorju, tako da kaka napaka ni izključena..pač ni stari dizel kjer se je vse dalo popraviti s kladivom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tudi pravijo da je motor Renaultov, samo prodajalci in serviserji trdijo da je motor Nissanov saj za pogon ventilov služi veriga in ne zobati jermen kot pri Renaultovih dizlih. Nikjer na nobenem forumu ne zasledim da bi kdo kaj pisal o tem avtu ( dobre ali slabe strani ), pa saj je teh avtov kar nekaj pri nas :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tudi pravijo da je motor Renaultov, samo prodajalci in serviserji trdijo da je motor Nissanov saj za pogon ventilov služi veriga in ne zobati jermen kot pri Renaultovih dizlih. Nikjer na nobenem forumu ne zasledim da bi kdo kaj pisal o tem avtu ( dobre ali slabe strani ), pa saj je teh avtov kar nekaj pri nas :?

tudi meni se zdi da so oznake iste kot pri renaultu - dci - motorji pa nissan.ovi... če te močno zanima pa lahko zvem s prve roke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni se zdi da so oznake iste kot pri renaultu - dci - motorji pa nissan.ovi... če te močno zanima pa lahko zvem s prve roke....

No prosim, priskrbi kakšno uporabno informacijo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi samo tolko omenil da do "terenca" mu se veliko manjka. Se en suv iz renault/nissan koncerna. Ce rabis avto za po terenu se raje odloci za nissan-a pickup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi samo tolko omenil da do "terenca" mu se veliko manjka. Se en suv iz renault/nissan koncerna. Ce rabis avto za po terenu se raje odloci za nissan-a pickup.

Navara gre dobro po terenu samo teranno II gre boljše, pa še nekaj, če ima terenec zaporo diferencijala in reduktor ni SUV. SUV-i so Honda CRV, Toyota RAV4 čeprav gre ta zelo dobro po terenu potem Tiguan in podobni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ boš verjetno dobil v tej temi http://www.nivaoffro...ssan+pathfinder na forumu Niva offroad http://www.nivaoffro...forum/index.php

Tu so debate, nasveti in vse kar te zanima o tehniki 4x4 ali SUV-jih. Aja, motor je pa Nissanov.

Če si pa bolj zagret offroader, se pa lahko obrneš tudi na našo domačo stran http://www.4x4exe.net/ Tu, pa so predelave in izboljšave raznih terencev, kamjonov, pick upov in ostalih vozil.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je nisanov.. nisan ma v quaskaju renaultov motor ztko je pa tak podn od avta.. Glede tegale nisana je pa supr avto za po terenu edino za kei več ga zjebe njebova vilikost, prostora ma velik pa zlo udobn avto je. Sporbani z moje strani edina stvar k mi ni bila všeč je to da avto na pogled zgleda kt dda nazaj visi! bi mal vzdignu zadn konc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je nisanov.. nisan ma v quaskaju renaultov motor ztko je pa tak podn od avta.. Glede tegale nisana je pa supr avto za po terenu edino za kei več ga zjebe njebova vilikost, prostora ma velik pa zlo udobn avto je. Sporbani z moje strani edina stvar k mi ni bila všeč je to da avto na pogled zgleda kt dda nazaj visi! bi mal vzdignu zadn konc.

Hvala za podatke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za podatke :worship:

Ne mi rečt, da si iz zgornje "analize" dobil kake koristne podatke. :slap:

Da je prostoren, se itak vidi. :eek:

Da je udoben - ker avto za >30000€ pa še ni bil??? :hmm:

Qaskai je poden - je rekel kdo??? :blush:

Sproban z njegove strani - reference???? (lastnik toliko in toliko let???, tovarniški voznik??? aktiven član kakega off-road kluba???, in štruktor terenske vožnje v SV???, Policiji???? ) :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qaskai pa terenska vožnja????? saj že po tv reklami vidiš da je mesto njegovo igrišče :D bolj bedne reklame pa še ne, kdo pa potrebuje 4WD v mestu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......... kdo pa potrebuje 4WD v mestu :slap:

bi ti lahko zacel nastevati, ker zivim nasproti ene bolj "elitne" gimnazije. kaj tu vse vidis ko je malo hladno, spolzko, dezevno :lol1::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi rečt, da si iz zgornje "analize" dobil kake koristne podatke. :slap:

Da je prostoren, se itak vidi. :eek:

Da je udoben - ker avto za >30000€ pa še ni bil??? :hmm:

Qaskai je poden - je rekel kdo??? :blush:

Sproban z njegove strani - reference???? (lastnik toliko in toliko let???, tovarniški voznik??? aktiven član kakega off-road kluba???, in štruktor terenske vožnje v SV???, Policiji???? ) :zzz:

Zanimalo me je bolj to ali je motor Nissanov, terenske zmogljivosti ima sigurno dobre saj ima zaporo in reduktor, sicer pa to ni avto glih za po kakšnih ozkih skalnatih gozdnih vlakah razen če si POLN €. Zelo dobro poznam sposobnosti Teranna II in Navare ki gre po terenu kot gozdni traktor, Pathfinder ima po moje enake, problem je samo ker je malo preširok :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!