Skoči na vsebino

Dopust


AREA

Priporočene objave

Povejte vi meni kolk dopusta te mate na leto, da si lahko privoščite tolko potovanj???? Pa kolko mate delovne dobe? Jaz sem začel letos junija, se baje bom dobil 16 dni ampak naenkrat ne morem izkoristit več kot 12.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte vi meni kolk dopusta te mate na leto, da si lahko privoščite tolko potovanj???? Pa kolko mate delovne dobe? Jaz sem začel letos junija, se baje bom dobil 16 dni ampak naenkrat ne morem izkoristit več kot 12.

Po zakonu ti pripada minimalno 20 dni dopusta letno, tako, da ne vem kako ti nudijo le 16.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom imel zdej 2 leti delovne dobe, pa imam se mi zdi da tud 20 dni dopusta. Sicer je pa tako, če je želja dovolj velika, se vse da zmenit. :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej,ko sem delal v lesni fabriki sem ga mel 18 dni :? sedaj,ko delam doma sam zase pa ga mam tolko kot hocem in kadar hocem...problem je le v $$$$ :? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuker so mene informiral, vem glede dopustov tako, ker si zacel na sred leta, ti pripada toliko kolikor imas. Lahko pa porabis 2 dni na mesec, s tem, da prve 6 mesece v novem podjetju ne smes koristit dopusta. Ce si bil pa zaposlen v kakšnem drugem podjetju tisto leto in si pokuril dopust, se ti zmanjsa. Drgac pa vzem uradni list in njihove zakone, tm ti vse pise. Ure si naberaj, da lahko potem ure koristis, se ti full splaca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 dni :) ; 26 let službe :shock: ; VII st. izobrazbe :arrow: ; motorist 8) . Vsi razlogi, da se prihodnje leto pogajam za (vsaj)33 dni :lol: :lol: :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 dni + se kaksen dan vmes... ce mi zapase.... :D

A si ti tud v prosveti zaposlen?

Hehehe... ne, razen honorarno... ampak ko zjutraj vstanem, sefa v kopalnici vprasam, ce danes pa res ni nic nujnega za narediti... pa si vzamem malo fraj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 dni + se kaksen dan vmes... ce mi zapase....  :D

A si ti tud v prosveti zaposlen?

Hehehe... ne, razen honorarno... ampak ko zjutraj vstanem, sefa v kopalnici vprasam, ce danes pa res ni nic nujnega za narediti... pa si vzamem malo fraj... :D

Sin po poklicu? :wink: :wink:

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 dni + se kaksen dan vmes... ce mi zapase....  :D

A si ti tud v prosveti zaposlen?

Hehehe... ne, razen honorarno... ampak ko zjutraj vstanem, sefa v kopalnici vprasam, ce danes pa res ni nic nujnega za narediti... pa si vzamem malo fraj... :D

Sin po poklicu? :wink: :wink:

FLAYO

Ne, v ogledalo se pogledam in odgovorim... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!