Skoči na vsebino

Domobranski general Leon Rupnik


Kramp

Priporočene objave

Na kar vesel sem tele teme. Škoda samo, ker je takole kratka, ni kaj vam bom še kako Rupnikovo kost kdaj vrgel, pa bo !? :evilgrin:

Svojega stališča glede dogajanja v WW2 ne spreminjam, sprejemam pa mnenja drugih !

Razmišljam pa o tem kako "lahko" se je borit proti nekomu, ki te napade iz neke druge države, vsaj veš "kdo je" ! Zakaj tako ? Zato, ker proti domačemu, ki ga v navednicah kao poznaš se je neprimerno težje, ker te ponavadi preseneti in fašeš v zadnjo plat v prvem naletu.

Zato se mi zdi tole jebanje med temi starimi duhovi največja poguba za nekoga tako majhnega kot je Slovenija in samo upam, da se ne izgubimo v tej integraciji z evropo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zato se mi zdi tole jebanje med temi starimi duhovi največja poguba za nekoga tako majhnega kot je Slovenija in samo upam, da se ne izgubimo v tej integraciji z evropo!

Ravno značaj povprečnega slovenskega podeželskega vernika, ki je bil osnova za kvizlinštvo, garantira, da se Slovenci BOMO izgubili v mineštri drugih narodov. Je le še vprašanje časa. Mogoče bomo ohranili kakšen narodni ples in govorico kot etnološko posebnost, to bo pa tudi vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno značaj povprečnega slovenskega podeželskega vernika, ki je bil osnova za kvizlinštvo, garantira, da se Slovenci BOMO izgubili v mineštri drugih narodov. Je le še vprašanje časa. Mogoče bomo ohranili kakšen narodni ples in govorico kot etnološko posebnost, to bo pa tudi vse.

pusti povprečje in se obrni nadpovprečnemu ! :yes:

a mogoče veš komad ki ga je oni na krasu špilal na tisto medvedjo ali kako že kost ?? jaz tudi ne !

a se ti zapleta jezik pri branju schw-jev pri Trubarjevih pridigah ! meni tudi !

ni panike, čeprav je čas zlato, pa te lahko vseeno povozi ! do naslednje petletke ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krampy, ne bit toliko pesimističen. Saj res, da je zadnje čase vse sranje, razen scanja. Pa še to je, če je proti vetru...

Kakorkoli že, imamo nacionalno državo, česar nimajo niti vsi mnogo večji narodi v Evropi. Ne Katalonci, ne Baski, ne Škoti, ne Valižani, ne Bretonci itn., da o Ruski Federaciji raje ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno značaj povprečnega slovenskega podeželskega vernika, ki je bil osnova za kvizlinštvo

Do tule vse lepo, se strinjam, ampak od tu naprej pa ne me j....!

Zakaj tak pesimizem in to navsezgodaj zjutraj, ma ne bit tak godrnjavček pesimistični, saj ni tako hudo, imej Vero v sočloveka, ni vse tako črno in rdeče, vmes je še polna mavrica barv :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krampy, ne bit toliko pesimističen. Saj res, da je zadnje čase vse sranje, razen scanja. Pa še to je, če je proti vetru...

Kakorkoli že, imamo nacionalno državo, česar nimajo niti vsi mnogo večji narodi v Evropi. Ne Katalonci, ne Baski, ne Škoti, ne Valižani, ne Bretonci itn., da o Ruski Federaciji raje ne govorim.

Kar je tudi dokaz, da je "nacionalna država" en sam blef, nacionalistov pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do tule vse lepo, se strinjam, ampak od tu naprej pa ne me j....!

Zakaj tak pesimizem in to navsezgodaj zjutraj, ma ne bit tak godrnjavček pesimistični, saj ni tako hudo, imej Vero v sočloveka, ni vse tako črno in rdeče, vmes je še polna mavrica barv :lol1:

:lol1: na tešče enega modrokrvnega na tnalo... za dobro jutro... ali pa belega..ja ta je bolša... bele barve ni...je skupek vseh ostalih...torej definitivno belega - skrito mavričastega..za dobro jutro...

pa mi ne rabimo nič vere...se pri piru zmenimo...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: na tešče enega modrokrvnega na tnalo... za dobro jutro... ali pa belega..ja ta je bolša... bele barve ni...je skupek vseh ostalih...torej definitivno belega - skrito mavričastega..za dobro jutro...

pa mi ne rabimo nič vere...se pri piru zmenimo...:OK:

pivo praviš, ojeeee :beer2:

lušno bi bilo takole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je tudi dokaz, da je "nacionalna država" en sam blef, nacionalistov pač.

Nacionalna država, kot takšna, je predvsem abstrakten pojem medtem, ko je državni aparat, s katerim se vsakodnevno srečuješ, precej realna zadeva, ki v mnogo čem vpliva na tvoje življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!