Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Ve kdo kaj več o tem? trasa kolikor zgleda poteka tudi mimo nas  :OK: Mogoče kdo od tukaj sodeluje?

 

Popravljeno . Popravil celjan89
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, danes sem prebral tole celo temo od začetka pa do konca in vam rečem: svaka čast! Preveč se držim ceste z mojim KLE-jom. Lušta se mi offroada, pa ni motor pravilno opremljen, ni izkušenj, sam pa se tudi nebi rad zvrnil sredi neke hoste. Verjetno bo treba iti drugo leto v nabavo za kakšen drug motor, ekskluziven za offroad  :grim. Če pride do tega upam, da se lahko obrnem na vas za kakšen nasvet ali pa kakšne inštrukcije  :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enmičkeno pomoč bi rabil. Zanima me če ima kdo kje zarisane makedamse poti od Ljubljane pa do slovenskega primorskega konca?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako ti rata vozit z ugasnjenim lučmi? Mogoče veš pot kje se priključit na makadam? pol bi pa že povezoval med kraji  :OK:  kot vedno tele vaše objave so top.. Se že veselim nadaljevanja  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja zanimivo tole pri tenerejki 660 že 3 tja ki sem jo opazil da ji ne gori leva pozicijska luč moja, bratrančeva zdaj še pa tvoja... 

Popravljeno . Popravil celjan89
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S trenutnimi gumami (sava invader), bo bolj težka za po terenu  :grim . Sem pa čisto nor na to... Mogoče pa se bom udeležil Bendura drugo leto, če bo volja in čas  :OK:  .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enmičkeno pomoč bi rabil. Zanima me če ima kdo kje zarisane makedamse poti od Ljubljane pa do slovenskega primorskega konca?  

 

Od Lj. do doline Rižane ni noben problem. Naprej do morja makadamskih stranskih cest ni.

 

Prevozil zadnjič v torek. cca95% makadama.

 

Rabiš samo smisel za orientacijo in prosto popoldne.

 

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popoldne bo prostora dosti ker mama namen prespati v šotoru. Orijentacija pa ne vem se bo videla na kraju zločina rabil bi nekako začetno pozicijo kjer se preklopiš na makadam pa do kje približno traja.. Nekako tako  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm po hrvaških hribih... Da bi pa kdo omenil kako tako furo...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popoldne bo prostora dosti ker mama namen prespati v šotoru. Orijentacija pa ne vem se bo videla na kraju zločina rabil bi nekako začetno pozicijo kjer se preklopiš na makadam pa do kje približno traja.. Nekako tako  :blush:

Tkole na pamet...

Makadam se začne na Brezovici in po barju  prideš do Sinje Gorice. Potem greš do AC v V rhniki po asvaltu do Verda. Malo naprej prideš do AC in zaviješ na makadame po desni strani AC. Nato slediš AC vse do Unca. Mi običajno preskočimo povezavo do Postojne in z makadamom nadaljujemo malo  naprej od Razdrtega. tu greš na makadam vmes med krakoma AC proti obali in Rebernicami. Malo pred Kozino se konča, pri velikih naseljih kot je Vrhnika, Postojna, Kozina, ni terenov, ali pa si takoj pri nekomu na vrtu, zato jih je bolje preskočiti. 

Malo se bo treba potruditi. Če je v ospredju pot in ne cilj, potem se najde veliko terenov. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do bivja se da. Samo ne glih vsak. In mimo kozine se gre po desni strani ac, gledano proti kp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!