Skoči na vsebino

BERLUSCONI dobil po PI . . .


sayo

Priporočene objave

Hja, dobil jih je... Saj je bilo samo vprašanje časa. S tem ne mislim, zaradi njegove politične opredelitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se ljudem sfuzla, je to to... tko k se je hrvatu, ki je mislu zbombandirat Pahorja ... sam spraušjem se, kdaj bodo na vrsti tajkuni, ki so oropal firme in pustil delavce na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dobil je kar je prosil :worship:, pa so reveža, ki mu jih je dal takoj proglasili za psihično moteno osebo :slap:

saj verjetno da je res psihično moten... če nebi bil bi ga fental... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se ljudem sfuzla, je to to... tko k se je hrvatu, ki je mislu zbombandirat Pahorja ... sam spraušjem se, kdaj bodo na vrsti tajkuni, ki so oropal firme in pustil delavce na cesti.

Ja samo eno napako je naredil, to da mu ni uspelo, pa še manšo kazen bi dobil, če bi mu uspel podvig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dobil je kar je prosil :worship:, pa so reveža, ki mu jih je dal takoj proglasili za psihično moteno osebo :slap:

Škoda, ker je revežu zmanjkal časa za še en zamah. Bi bil Silvio bolj simetrično "načet".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je as in bi bil vesel, da bi zvedel njegove ideje kako do takega uspeha kot ga je dosegel sam.

nelegalno. vse ostalo je prepusceno domisljija. :whistle::krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno pa je Berlusconi as!

zame je pa "ass". Pred tem dogodkom je množici naznanu, da je njegova vlada tako uspešna, da je italija kot prva evropska članica prišla iz krize. :slap: :slap: :slap: Samo moreš bit pa res superprvak v naivnosti al pa nabit ko mamba, da verjameš takim iluzijam. In ker mnogo preveč italjanov vidi v njem rešitelja, superheroja, idola, morda samega boga...se človek res zamisli. Da bi vedli, v kakšni temi tava italija, kaj se na jugu dogaja...ena sama žalost. Borba za preživetje. Gospod se pa preserava in norčuje iz vseh, kot da je sam do zdej kaj pametnega naredu. V jeseni so znane italjanske pevke priredile prostovoljno dobrodelni koncert, ki je bil predvajan na 11 radijih brezplačno, da so zbrali denar za boge ljudi iz Aquile, ki so bli žrtve potresa. To pa le zato, ker je "simpatični dobrosrčni" ob tragediji sam obiskal aquilo, da je blo na vseh tv prikazani kako objema te ljudi, in jim obljublja da jim bo italija pomagala, da bo on osebno poskrbel za obnovo mesta in bla bla bla...po skoraj letu dni, če se ne motim, je blo stanje identično, ljudje so še vedno živeli v kontejnerjih, mesto še vedno porušeno, nobena hiša obnovljena, in tej ljudje prepuščeni sami sebi. Gospod pa slikan na sardiniji v družbi mladenk kako "sočustvuje".

Nobenemu ne privoščim nič slabega, po pravici povedano pa sem začutu malček zadoščenja ob tej novici, da jih je vsaj malo fasal. Mogoče bo pri svojih 70+ vsaj malo odrastu. Sramota. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je pa "ass". Samo moreš bit pa res superprvak v naivnosti al pa nabit ko mamba, da verjameš takim iluzijam. In ker mnogo preveč italjanov vidi v njem rešitelja, superheroja, idola, morda samega boga...se človek res zamisli. Da bi vedli, v kakšni temi tava italija, kaj se na jugu dogaja...ena sama žalost. Borba za preživetje.

Gospod se pa preserava in norčuje iz vseh, kot da je sam do zdej kaj pametnega naredu.

Gospod pa slikan na sardiniji v družbi mladenk kako "sočustvuje".

Nobenemu ne privoščim nič slabega, po pravici povedano pa sem začutu malček zadoščenja ob tej novici, da jih je vsaj malo fasal. Mogoče bo pri svojih 70+ vsaj malo odrastu. Sramota. :BUA:

Očitno ima neki v sebi,da mu to uspeva :naughty:

Ja,ja...saj razumem...boli vas,ker ima se vse niti v rokah,ker je 70let star :krneki: ,bogat,obkrožen s sanjskimi ženskami...

Sam,če drugim privoščiš slabo tebi sigurno ne bo kaj dobrega zgodilo!

Sploh pa imamo podobne kanone pri nas pa jih še podpirate!Zato glih ne razumem kako to,da pričakujete,da njega v Italiji ne bi....

Sramota se pa strinjam!A le tolk,da je sramotno kako se nekaterim prav fajn zdi oziroma celo čutite zadoščenje,da je en kreten vrgel kipec človeku v glavo!In to nekomu,ki ga niti ne poznate,pač pa mu očitno le zavidate življenje :BUA::BUA::BUA:

Sami biseri ste ;)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam,če drugim privoščiš slabo tebi sigurno ne bo kaj dobrega zgodilo!

saj mu privoščim samo to, kar se meni godi.... :P da me življenje skozi tepe... :D (še dobr de sm se u nedelo pelu...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ima neki v sebi,da mu to uspeva :naughty:

Ja,ja...saj razumem...boli vas,ker ima se vse niti v rokah,ker je 70let star :krneki: ,bogat,obkrožen s sanjskimi ženskami...

Sam,če drugim privoščiš slabo tebi sigurno ne bo kaj dobrega zgodilo!

Sploh pa imamo podobne kanone pri nas pa jih še podpirate!Zato glih ne razumem kako to,da pričakujete,da njega v Italiji ne bi....

Sramota se pa strinjam!A le tolk,da je sramotno kako se nekaterim prav fajn zdi oziroma celo čutite zadoščenje,da je en kreten vrgel kipec človeku v glavo!In to nekomu,ki ga niti ne poznate,pač pa mu očitno le zavidate življenje :BUA::BUA::BUA:

Sami biseri ste ;)

Hehe, sesir, ti me vedno nasmeješ :naughty: Sem vesel zate, ker se imaš očitno zelo fajn in se ne zavedaš v kakšnih stiskah so nekateri, in v to niso prišli po svoji krivdi! V sloveniji smo 5 svetlobnih let pred južno italijo, pri nas se še nekako dobi kako delo za dostojno življenje. Tam pa še tega ne. Mladina je obsojena na življenje v mafijskih klanih, ker edino na tak ilegalen način preživijo... Če se pa tebi zdi car nekdo, ki tak sistem podpira, pol pa...vidi sam. Sory, ne strinjam se s tabo. Jst mu ne zavidam življenje. Tako življenje, da se morem pazit, da mi kak kamen ne prileti v glavo, da morem imet stalno varnostnike ob sebi, da morem polnit svoj ego s tem ko se iz drugih norca delam, da potrebujem 20 najboljših odvetnikov, da me rešijo zapora...vse to je pravo nasprotje od videnja mojega smisla življenja. Tebi je car nekdo, ki si zakon priredi po svojih potrebah, da ne gre obsojen v zapor? Če bi vse to počel za zaprtimi vrati me prav boli k. zanj, privoščim mu vse in še več, kar mu paše. Ampak ko pa začne krojit usodo drugim, ko revnim še to kar majo pokrade, sory, tu pa človek ne more ostat ravnodušen. Morda ga pa ti poznaš premalo, da bi ga poveličeval?

Sej morda maš tudi prav. Sam če bi ti ga nekdo tebi od vzadaj nabijal na suho, bi te rad vidu če mu ne bi privošču, da se mu vsaj posuši, če že ne odpade :lol1: Vsaka toleranca ma svojo mejo.

Kar se naših kanonov tiče, tavečjega ki je vladal 4 leta smo dol sklatli, ker so mu prevelika perja zrasla... :xx:

drugač pa nisem biser...sem vragec, ...rdeci_vragec :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pozabu sem dodat, pa mi ne "pusti" uredit sporočila...sej vam je znano najbrž...

Pozabu sem dodat tole, opazu sem da si citiral tele besede: zame je pa "ass". Samo moreš bit pa res superprvak v naivnosti al pa nabit ko mamba, da verjameš takim iluzijam....

Upam da nisi razumel, da je blo to zate mišljeno, da bi tebe označu kot superprvaka itd... to je blo mišljeno na tiste italjane, ki ga podpirajo.

sory če si tako razumel, ne napadam soforumašev. Nisem se potrudu, da se tako ne bi zdelo, ker tudi pomislu nisem, da bi lahko bilo tako mišljeno :P no glih tolko...

:beer2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, sesir, ti me vedno nasmeješ :naughty:

Morda ga pa ti poznaš premalo, da bi ga poveličeval?

Sej morda maš tudi prav. Sam če bi ti ga nekdo tebi od vzadaj nabijal na suho, bi te rad vidu če mu ne bi privošču, da se mu vsaj posuši, če že ne odpade :lol1: Vsaka toleranca ma svojo mejo.

Kar se naših kanonov tiče, tavečjega ki je vladal 4 leta smo dol sklatli, ker so mu prevelika perja zrasla... :xx:

drugač pa nisem biser...sem vragec, ...rdeci_vragec :lol: :P

Tokrat tudi ti mene :P

Poveličeval?Samo napisal sem,da mi je as!Ker je pač veliko naredil v življenju!Nihče pa ni popoln!In vsak od nas bi verjetno živel njegovo življenje na drugačen način!Dejstvo je,da je dosegel v življenju več kot večina tle na MS in nikakor ne podpiram,da se lahko ljudi "strahopetno"brez povoda fizično napade!Ker seveda niso popolni ali se pač ne strinjamo z njimi!

No tle sva zdaj na osebni ravni in tle stvari stojijo drugače!Kaj pa mate vi tle osebnega z njim?Popolnoma nič!Ali kaj je imel nekdo,ki živi na državne stroške?

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In to nekomu,ki ga niti ne poznate,pač pa mu očitno le zavidate življenje :BUA::BUA::BUA:

Sami biseri ste ;)

Za take izjave moraš imeti pa zelo čudne življenske nazore.

Nekaj v smislu preseravanja in nastopaštva. Si mogoče pomislil, da ga ljudje kritizirajo tudi zato, ker so njegove poteze škodljive za ljudi blizu in daleč okoli njega?

Si mogoče pomislil, da nekaterim ni življensko vodilo, da druge zatirajo za svoje napihovanje?

Si mogoče pomislil, da se nekaterim prevzetništvo, barabija in nastopaštvo, ki je tako domače pri "čefurski" populaciji, vzrok za :SS

Mogoče boš vsaj sprejel, da nismo vsi taki kot ti, da bi v barabah videli idole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take izjave moraš imeti pa zelo čudne življenske nazore.

Nekaj v smislu preseravanja in nastopaštva. Si mogoče pomislil, da ga ljudje kritizirajo tudi zato, ker so njegove poteze škodljive za ljudi blizu in daleč okoli njega?

Si mogoče pomislil, da nekaterim ni življensko vodilo, da druge zatirajo za svoje napihovanje?

Si mogoče pomislil, da se nekaterim prevzetništvo, barabija in nastopaštvo, ki je tako domače pri "čefurski" populaciji, vzrok za :SS

Mogoče boš vsaj sprejel, da nismo vsi taki kot ti, da bi v barabah videli idole.

Vi tle jih pa nimate,ko podpirate fizično obračunavanje?

Že med kritiziranjem in škodoželjnostjo je velika razlika!Kaj šele fizičen napad!Povrh vsega strahopeten!

In kdo je tak?

Kot sem napisal...vsak živi po svoje...eni se radi pojavljajo po medijih-očitno imajo potrebo po tem,drugi plačujejo,da se ne,tretji se nočemo....vsakemu svoje....

Kdo je pa rekel,da je zame Berlusconi idol?Zame so kvečjemu idoli "polni" ljudje za katere ni še nihče nikol slišal...Pa ne,da bi imel idola...

In ker ne vidimo-vidite v njih idolov še ne pomeni,da jim je potrebno želet slabo oziroma jih celo napadat!

Ne rečem...ne poznam vsega kar ima pred svojim pragom-sem gledal dokumentarec o sojenjih...Dejstvo je,da je človek v življenju očitno naredil veliko.In da mu večina želi slabo zgolj zaradi njegove uspešnosti in zavidanja!

Naši kanoni imajo tudi veliko masla na glavi,pa mi na kraj pameti ne pride,da bi se koga lotil verbalno kaj šele fizično...

@rdeci vragec sem bil v Napoli,Palermo in doli okrog in ni čisto tako kot mislite....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima, koliko jih je trpelo, bilo polomljeno, prestrašeno, zastrašeno, izginilo ect ect, predno je Berlusko pršu do bajnega premoženja. Kot sem ga parkrat slišal, ni prav posebni možganski veleum. Aja... mogoče ne razumem dobro italjanski jezik :P

nisem mu folš njegovega bogatstva, on mojega nikol ni in ne bo imel :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!