Skoči na vsebino

BERLUSCONI dobil po PI . . .


sayo

Priporočene objave

zame je pa "ass". Pred tem dogodkom je množici naznanu, da je njegova vlada tako uspešna, da je italija kot prva evropska članica prišla iz krize. slap.gifslap.gifslap.gif Samo moreš bit pa res superprvak v naivnosti al pa nabit ko mamba, da verjameš takim iluzijam. In ker mnogo preveč italjanov vidi v njem rešitelja, superheroja, idola, morda samega boga...se človek res zamisli. Da bi vedli, v kakšni temi tava italija, kaj se na jugu dogaja...ena sama žalost. Borba za preživetje. Gospod se pa preserava in norčuje iz vseh, kot da je sam do zdej kaj pametnega naredu. V jeseni so znane italjanske pevke priredile prostovoljno dobrodelni koncert, ki je bil predvajan na 11 radijih brezplačno, da so zbrali denar za boge ljudi iz Aquile, ki so bli žrtve potresa. To pa le zato, ker je "simpatični dobrosrčni" ob tragediji sam obiskal aquilo, da je blo na vseh tv prikazani kako objema te ljudi, in jim obljublja da jim bo italija pomagala, da bo on osebno poskrbel za obnovo mesta in bla bla bla...po skoraj letu dni, če se ne motim, je blo stanje identično, ljudje so še vedno živeli v kontejnerjih, mesto še vedno porušeno, nobena hiša obnovljena, in tej ljudje prepuščeni sami sebi. Gospod pa slikan na sardiniji v družbi mladenk kako "sočustvuje".

Nobenemu ne privoščim nič slabega, po pravici povedano pa sem začutu malček zadoščenja ob tej novici, da jih je vsaj malo fasal. Mogoče bo pri svojih 70+ vsaj malo odrastu. Sramota. trance_39_thumbdown.gif

Ne pozabi kako je bilo z našim posočjem, kam je šel denar za obnovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima, koliko jih je trpelo, bilo polomljeno, prestrašeno, zastrašeno, izginilo ect ect, predno je Berlusko pršu do bajnega premoženja. Kot sem ga parkrat slišal, ni prav posebni možganski veleum. Aja... mogoče ne razumem dobro italjanski jezik tongue.gif

nisem mu folš njegovega bogatstva, on mojega nikol ni in ne bo imel trance_25_naughty.gif

Pokaži mi kakšnega ki je. Brez vnaprej pripravljenega govora jih zna zelo malo dobro govoriti. Za mene je še vednoworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa imamo podobne kanone pri nas pa jih še podpirate!....

a lahko obelodaniš koga imaš v mislih in kdo ga podpira ?!

Ne pozabi kako je bilo z našim posočjem, kam je šel denar za obnovo.

no pa povej kam je šel ! :evilgrin: da li ti je nešto leglo na račun ? :naughty:

pri nas bombardirajo sodnike, štihajo univerzitetne profesorje, pretepajo poslance in poslanci pretepajo rajo,

dolenjčki pa strašijo predsednike ! :fredy: aj treba še več ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...boli vas,ker ima se vse niti v rokah,ker je 70let star :krneki: ,bogat,obkrožen s sanjskimi ženskami...

Bolje je biti 30 let star in obkrožen s sanjskimi ženskami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje ki so trpeli v Italijanskem kon. taborišču na Rabu so bili tam na POČITNICAH je izjavil VELEumni Berlusconi :angry:

Na teh posnetkih kjer kažejo njegov razbit rilec kako ga tlačijo v avto ni bilo več zaznat njegovega DUCEjevega napihovanja, samo presenečen prestrašen obraz :? Njemu pomaga samo SILA :fight1: jaz bi ga dal našemu ZAVCU da bi treniral na njemu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko obelodaniš koga imaš v mislih in kdo ga podpira ?!

pri nas bombardirajo sodnike, štihajo univerzitetne profesorje, pretepajo poslance in poslanci pretepajo rajo,

dolenjčki pa strašijo predsednike ! :fredy: aj treba še več ?!

Meniš,da sploh obstaja država brez tako ali drugače podobnih kanonov?

In to je normalno?Tudi to tako pozdravljate in čutite zadoščenje?Pa se vas recimo bolj tiče kot nek Italijan!

Bolje je biti 30 let star in obkrožen s sanjskimi ženskami...

Samoumevno,zato sem tud dal zraven :krneki: Očitno pač nekaterim gre nekdo v nos le zato,ker ima veliko reči,ki si jih sami želijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdaj to SESIR z vprašanjem na vprašanje ! potrdi svojo trditev in zagovarjaj to kar si napisal ! al samo natolcuješ !

pa OKS isto ! samo da klofa po tastaturi !

kaj je normalno, kje sem napisal da je nasilje normalno, kje čutim zadoščenje, daj SESIR ne "polagaj mi besed v usta"

katere sploh nisem napisal ! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdaj to SESIR z vprašanjem na vprašanje ! potrdi svojo trditev in zagovarjaj to kar si napisal ! al samo natolcuješ !

pa OKS isto ! samo da klofa po tastaturi !

kaj je normalno, kje sem napisal da je nasilje normalno, kje čutim zadoščenje, daj SESIR ne "polagaj mi besed v usta"

katere sploh nisem napisal ! :angry:

Ja in?S tem sem ti hotel povedat,da v politiki v bistvu ni popolnoma poštega človeka!Oziroma ga težko najdeš!Odprl pa sem ti opcijo,da nam poveš kdo je to....vendar očitno ne gre....

Ne vem kje si ti to napisal.Vendar se po večini iz postov razbere,da mu to privoščite-nekateri celo naslajajo nad tujo krvjo!In moje mnenje je,da to ni prav!Ok?Pa ni važno kdo je....

Poglej samo našega JJ kake kozlarije je včeraj govoril po tv...in kaj zdaj naj mu nekdo vrže kipec v glavo?!Za moje pojme ne!

Vsak človek sam s tem kaže kakšen kreten je!Poseganje po agresiji je pa domena slabičev in umsko zaostalih ljudi!

Ko je un kreten vrgel čevelj na Busha je bilo še do nekje smešno.To z kipcem pa se mi zdi vredno zgražanja in ne podpore kot jo dajete nekateri očitno nedorasli tle na MS!

Pa lep dan še naprej!

Zgolj moje menje!Vi kpa kar pozdravljajte takšne izpade agresije....vendar ne potem jokat ko boste vi ali vaši bližnji kje v bližini in kasirali po pi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Očitno pač nekaterim gre nekdo v nos le zato,ker ima veliko reči,ki si jih sami želijo!

Reči, ki si jih želijo? Hmmm, kot da so reči tako zelo pomembne v tem našem življenju...

No ja, nekaterim izgleda so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bol zanima kok jih je un k ga je napadu pol dubu po pički, glede na to da je un model k je čevl vrgu v busa menda skor brez zob.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre na bruhanje, ker vlada sprejema zakone o sodstvu Berlusconiju v prid, tako da se vedno izmuzne procesom, ki ga

obtozujejo utaje davkov in podobnega. Za kozlat.

V parlamentu ima vecino njegova opcija, zato so ga nasprotniki, ker mu tam ne morejo do zivega, mahnili na gobec.

Baje se v Italiji pripravlja ponovitev svincenih sedemdesetih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Men se zdi ,da bi si tut pr nas marsikateri politik zaslužu,da mu fukne kdo cigu v glavo!!!

nasilje nikoli ni bla pametna rešitev. :grrr

a jih ni lušn gledat, ko tako lepo lažejo, da so sami seb ušeč? :lol:

dokler imajo publiko, da jih posluša, škoda pričakovat, da se bo kaj spremenilo. :wacko: samo malo stolčke zamenjajo in veselo lažejo in kradejo dalje.

no ja, saj pred volitvami vedno kuhajo golaž za rajo, pa še kakšna darilca delijo. :grim ne mormo rečt, da nč ne nardijo za malega človeka. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasilje nikoli ni bla pametna rešitev. :grrr

... :grim ne mormo rečt, da nč ne nardijo za malega človeka. :lol:

Ja Soncy, saj bi bilo tudi to nekaj za malega človeka. Kruha in iger je že staro pravilo.

Jaz bi dal politike v areno, volilce na tribune, pa vsakemu volilcu cegu v roko, pa užgi po siromaku. Kdor preživi, je premier. Me zanima, koliko bi jih šlo na ponovne volitve. Politikov mislim. Volilna udeležba bi bila pa praktično 100%. Garant!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Soncy, saj bi bilo tudi to nekaj za malega človeka. Kruha in iger je že staro pravilo.

Jaz bi dal politike v areno, volilce na tribune, pa vsakemu volilcu cegu v roko, pa užgi po siromaku. Kdor preživi, je premier. Me zanima, koliko bi jih šlo na ponovne volitve. Politikov mislim. Volilna udeležba bi bila pa praktično 100%. Garant!

ni me strah politikov, bojim pa se takih, ki so sposobni takega razmišljanja kot ti. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr se pa tiče tega italjančka,je pa prav še kam mu so mogli eno prpopat,če bi biu pošten,je nebi kasirau :hmm: in meu narod za norča itd.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno bolj verjamem da je bil ta napad zrežiran in da se je Berlusconi lepo namaskiral v avtu in se potem še malce razkazoval in to vse za večjo priljubljenost !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!