Skoči na vsebino

DP v spretnostni vožnji


AlterMann

Priporočene objave

V nedeljo je bila v Novi gorici zadnja tekma za motoriste v

spretnostni vožnji.

Ker sem bil v Domžalah vem vse o tem kaj se je dogalalo

tam v, pred, na, med, pod in zakulisju.

Bi pa rad še mal zvedu kaj je bilo v Novi gorici

in kakšni so skupni rezultati.

A mi lohk kdo kej pomaga ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na http://www.kabi.si/si21/morel/dp-motocikli...i/rezultati.htm bi morali biti redno objavljani vsi rezultati, vendar že od julija temu ni tako. Za spremljanje in objavo rezultatov je vsak organizator celo moral plačati tiskovni agenciji Morel. Tudi pri tistih podatkih od spomladanskih tekem je polno napak, na kar sem jih preko e-pošte tudi večkrat opozoril, vendar brez odziva. V glavnem poden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ko sem se jaz udeležil spretnostne vožnje enkrat julija oziroma junija v Velenju so tudi v Motoristu napisali kar ene izmišljene podatke.

Pri prijavi so me vprašali kater klub sem pa sem rekel da noben (malo mi je žal da nisem rekel MDSR) pa so potem objavili rezultate v motoristu in so me včlanili kar v Velenjski klub mislim da Potepuh. Če se motim se posipam s pepelom glede imena. Pa ne poznam nobenega njivega člana ali mogoče predsednika pa tudi oni mene najbrž ne poznajo več. Razen mogoče onadva ki sta bila na FS v Posočju. (cbr 600 in MVagusta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!