Skoči na vsebino

Kaj boste naredili ko bodo na tehnicnem pregledu merili hitr


speedbostjan

Priporočene objave

:lol: JA KAJ :?:

:lol: skuter na valčke, pa gas do konca. :twisted:

EVO, PA JE PROBLEM Z REALNO HITROSTJO SKUTERJA REŠEN :!: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni rešen problem skuterja z realno hitrostjo, ker ce ha das na valje pa zmeris hitrost nima zracnega upora in ne kaze pravilno hitrost. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak usejen bojo uni mel take oči :shock: :o k bojo gledal hitrost :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak za informacijo jaz sn na nete najšo ono elektronsko blodako ki jo sam vklopiš in izklopiš, samo finta je v tem da ta blokada nima tehnične dovoljenja kot blokada za moped :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in? Saj njih ne zanima, na kakšen način je blokiran. Misliš, da bojo pokrov variomata jemali dol vsakemu skuterju in gledali, če ima blokado?

Samo da bo na valarjih kazalo 50, pa je kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi te obrate gledali? nikje ne pise kolko obratov more met skuter:) samo da 45 leti. in to je to. das 2,5 g valjcke in gre dosti skuterov samo 50:) razen sr mora met neke superlahke valjcke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vbistvu sej res. To sem enega slišal, da je širu to okol, čeprav nikjer ne piše kolk moraš met obratov. Čeprav bi moj letel 50 tudi z 8g valjčki in kakim znucanim jermenom. Z 8g nikamor ne potegne, niti končne ne more nabrat. Vsaj v mojem ne, pri SR-jih je drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam 8,5 gr da mi dobro gre:) kakih 9 bi blo kul, bi so malo vec se.)

Ja sej to je čisto odvisno od skuterja. Meni gre najbolj idealno s 6g, ampak potem nastopi težava, ker začnejo jermenice glodat jermen ko kaki hrček. S tistimi valjčki sem mel končno okol 120km/h (po števcu) in kar dober pospešek (čeprav nevem, kolk se je razlikoval od tega, ampak na občutek dosti boljše). Trenutno mam noter 5g, luknjo pri speljevanju (drugače kar konstantno pospešuje do 90, končno okol 110km/h in pospešek okol 16-18 sekund do 100. Odvisno tut kaj sem pred tem jedu. Moraš računat, da mam še originalni fergazer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš prav ja! se itaq bo gužva, tako kot lani, tak da itaq ni panike! jaz samo to pač povem! se nebo meli cajta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Preveč komplicirate!!V zračni filter si daš za tisto urco še neki gobe noter al pa kakšno peno, pa motor ne bo nikamor šel.Pa nič ne zapraviš, razen če razrežeš kakšno kobo za umivanje motorja pol si morš novo kupit :lol: :wink:

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč komplicirate!!V zračni filter si daš za tisto urco še neki gobe noter al pa kakšno peno, pa motor ne bo nikamor šel.Pa nič ne zapraviš, razen če razrežeš kakšno kobo za umivanje motorja pol si morš novo kupit :lol: :wink:

Bye

Jst pa skutr s šlavfom umivam. a nej šlavf not zatlačm :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč komplicirate!!V zračni filter si daš za tisto urco še neki gobe noter al pa kakšno peno, pa motor ne bo nikamor šel.Pa nič ne zapraviš, razen če razrežeš kakšno kobo za umivanje motorja pol si morš novo kupit :lol: :wink:

Bye

Jst pa skutr s šlavfom umivam. a nej šlavf not zatlačm :D :twisted:

He he :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč komplicirate!!V zračni filter si daš za tisto urco še neki gobe noter al pa kakšno peno, pa motor ne bo nikamor šel.Pa nič ne zapraviš, razen če razrežeš kakšno kobo za umivanje motorja pol si morš novo kupit :lol: :wink:

Bye

...al pa da ti ga bo dušilo v prostem teku? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne duši, ker pod prostim tekom mašina ne potrebuje toliko zraka kot med vožnjo, ko imaš gas.Preizkusi pa boš videl!!Men gre skuter drgač 90, ampak če dam noter dve gobi(enaki kot so serijske) mi gre motor še samo bogih 60 km/h in potegne vekiko manj.

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če manjaš tesnilo na Leo vince ZX tam ko gre cev v dušilec. V novo tesnilo pa zvrtaš čisto malo luknjico tako da ga bo dušilo in ne bo več šel kot pa 40kmh do 50 kmh.

Bi tud šlo ne ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi dost na sipl opcija enostavno en štiftk na gasu nrdit ... da map pol samo 1/3 gasa al pa kej podobnga

To je pa dobra verjanta. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!