Skoči na vsebino

Kaj boste naredili ko bodo na tehnicnem pregledu merili hitr


speedbostjan

Priporočene objave

Tud če mu nebo, pomoje nebo delovalo, ker tud če je skuter samo odblokiran, kaj šele predelan, bo sicer zeloo počasi ampak vztrajno najverjetneje prilezel do hitrosti okoli 60km/h, pa še tam ni zračnega upora, ker se ne giblje, pa noben ne sedi na njem, tak da... ;) Najbolše da vprašaš pri serviseru, kr se baje dobi neka mehanska blokada, ki ti jo serviser da no za tehnicnega, potem pa vzame ven. V poštev pa pride tudi omejevalec obratov, ki ti omeji obrate in pol pač ne more it več, obrate si pomoje nastaviš sam, vendar se ga v sloveniji ne dobi, dobi se pa v nemčiji. Sicer pa je nekdo na motosvetu enkrat rekel da bo t o sam doma izdelal, nevem kako je zdaj s tem. popravite me če se glede biločesa motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mehanska blokada je to da ti na servisu al v domači garaži vgradijo noter tako podložko ki ti zmanjša premer lukne med cilindrom in izpuhon, torej daš tako malo luknico da ti gre 45 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kaj ne merijo že hitrosti??

Pred kakim tednom si je dala moja draga skuter registrirat na novo, pa je mogla dat skuter na oni valj... :-/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našemu Robertu De Niru so hotli kuj merit brzino, a v prometni mu piše prvi T.P. 2005. Pizda bi spet en rad nekaj zaslužo, ne Roba? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našemu Robertu De Niru so hotli kuj merit brzino, a v prometni mu piše prvi T.P. 2005. Pizda bi spet en rad nekaj zaslužo, ne Roba? :angry:

se meni so jo tudi hteli, samo sn povejo da še skut niti 2 leti ni star, in ne rabim delat tehničnega, baba me je samo poglejala in se nasmejala, in nisn rabo delat t.p. :)

tomaž si že opazo, da piše robertu v prometni da je to motorno kolo, gor pa ma rumeno tablco? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vi ste vsi mogli motore tja pelat jaz pa ne :lol: :lol: Pa se po drugi izpit si morem zaj it ker je motorno kolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je dal v speedfighta podlozko, samo 3 najlazje valjcke v vario pa tak pa je so skuter 30:)

en daj prej pa je sel tja pa je takoj blo prevlka hitrost pa to. pol pa drugi dan pride pa 30 pokaze:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sosolec je dans mogo na valcke dat runnerco pa sn mu v avspih dal blokado od ZX-a pa je na onih valckih samo 43,8 pokazalo :D :D :D Tak da je frajer brez problemov naredo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vi ste vsi mogli motore tja pelat jaz pa ne :lol: :lol: Pa se po drugi izpit si morem zaj it ker je motorno kolo :blink:

Evo jst isto, men ga sploh ni nč na valarje dajal, ker je kao nov motor (v resnici ni nov samo nikoli še ni biv registriran) in mi je nalepil motorno kolo :angry: :( :angry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj....pr gre to vse bolj po domače... :D

je šla frendica sz kitom 70 pa ji niso nč rekl....res pa da ji očka dela tm neki bliz... :) :)

Sam vse se da zment no...tko je vsaj pr nas...u Il. Bistrci...

A vi tm na Ptuju (al s kje se že?!) mate to bl strogo?

Boste mogli prit kr u bistrco pa se bomo lohk kej zmenli... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Najboljše da daš kakšno široko "podloško" v variator pa bo motor sigurno šel manj.-Kot je to pri blokadi motorja. Ampak če maš 70 boš pa dal širšo podloško pa motor sploh ne bo dobil končne ampak samo obrate! Mogoče daš še kakšno podloško na konec kolena od avspuha ali pa preden pride avspuh na cilinder... (boljši je seveda konus)

Po pregledu pa vse dol pa gasaaaaaaaaa--------- 8)

Vse se da če se hoče!

A mi lahko prosim poveš kako to podloško dol dat in kje se nahaja...Prosim pomagajte mi!Gor jo mam k sm meu tehničnga dol je pa neznam lih dat

Mi lahko kdo prosim pove kje točno naj bi se ta podloška nahajala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi dost na sipl opcija enostavno en štiftk na gasu nrdit ... da map pol samo 1/3 gasa al pa kej podobnga

js sm tko probu d sm en konc kemičnge svinčnika odrezu(33mm) pa dau md gas zajlo pa še eno plastiko, pa sm meu 1cm hoda za gas :hmm: ampak je blo glih za glih d sm sploh lohka spelou :unsure: sam pol je biu pa problem k je prlezu do 50 se je pa kr zvrteu do 60(po števcu) :BUA: mogoče bi tm na valjih mn pokazal---teža voznika, števc +-,... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!