Skoči na vsebino

Tempomat na skuterju.


cvilaa

Priporočene objave

Lep Pozdrav!

Jz sm naletel na misel da bi na svoj skuter dal tempomat ali omejevalec hitrosti. Imel sem že omejevalec obratov vendar je vse skupaj zabijalo motor, in sem drugi dan vrgu u kanto vse skp :D. Torej zanima me če bi bila možnost da bi dal tempomat na skuter ali če obstaja kak omejevalec hitrosti?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep Pozdrav!

Jz sm naletel na misel da bi na svoj skuter dal tempomat ali omejevalec hitrosti. Imel sem že omejevalec obratov vendar je vse skupaj zabijalo motor, in sem drugi dan vrgu u kanto vse skp :D. Torej zanima me če bi bila možnost da bi dal tempomat na skuter ali če obstaja kak omejevalec hitrosti?

Hvala za odgovore!

Nekaj let nazaj sem imel na avtomatiku tako ročko za gas, da je sama ostala v tistem položaju....ampak to nisi mogel izklopit....ročka je bila pa od magure...notri je bil samo en majhen plehek da je to vse skupaj držalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mHm to ni frči ...A obstaja kej kar je v zvezi z elektriko da bi blo vse skup na stikalo? oz. se da narest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da obstaja za to samo omejevalec obratov...drugače pa vprašaj na cilinder.si ali skuteristu..

aja..da nebom posebej teme odpiro..tako da malo off topic-a..zanima me če imam zdaj na skuterju omejevalec obratov gor ali lahko mam še gor športen cdi?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Doberdan. Moj prijatel ima chopperja (50cc), ki gre 100 in ni dau nobenih blokad dol. Kaj ti recejo na tehnicnem pregledu za to? in kam dat omejevalec obratou na čoperja da se ne vidi? kaj ta omejevalec je nastavljen na 50km/h? kaj je omejevalec treba priklopit na akomulator?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doberdan. Moj prijatel ima chopperja (50cc), ki gre 100 in ni dau nobenih blokad dol. Kaj ti recejo na tehnicnem pregledu za to? in kam dat omejevalec obratou na čoperja da se ne vidi? kaj ta omejevalec je nastavljen na 50km/h? kaj je omejevalec treba priklopit na akomulator?

hvala

Na cilindru tam kjer je privijačen auspuh daš bakreno(ali plehnato) dihtungo vmes z 1/2 manjšo luknjo za tehnični,po tehničnem pa spet odstraniš ali pa daš omejevalec obratov itd. npr.naštelaš gas tako ,da ga nemore priviti dokonca (podaljšaš zajlo)itd.itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na cilindru tam kjer je privijačen auspuh daš bakreno(ali plehnato) dihtungo vmes z 1/2 manjšo luknjo za tehnični,po tehničnem pa spet odstraniš ali pa daš omejevalec obratov itd. npr.naštelaš gas tako ,da ga nemore priviti dokonca (podaljšaš zajlo)itd.itd.

kako pa sploh ta omejevalec obratov deluje? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa sploh ta omejevalec obratov deluje? :eek:

ko pride motor do določenih obrastov mu vzame iskro na svečki.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ne gre voč kot 50 ne?

kaj ga je treba prikljucit na akomulator?

ja prklopiš ga na - pol od akumulatorja oz. na maso pa tam ko pride ven kabl za svečko se mi zdi :whistle: drugače pa : tu klikni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!