Skoči na vsebino

Menjava ročk


Mikey

Priporočene objave

haha sej vem da sm hlod, samo nekako mi ne rata dobit starih ročk iz moje gilere runner 50 dol, da bi lahko namontiral nove.

Jih moram samo potegniti dol (prvo malo segreti, ker mi trenutno to ni ratalo :D?) ali je kakšen bol zapleten postopek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Segrej pa vrti..

Al pa še najlaži-olfa nož pa prereži :)

Ko boš pa nove montiral jih mal segrej pa zmoči belanco z milnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me zajebava ročka oz. zajla za gas kajti z nekim razlogom se ta ko zategnem vijake ne vrača na minimum. Sklepam da zaradi tege ker ko je zategnjeno je prevelko trenje (ta del, ki ga privijem gor z vijaki pritiska na že fiksnega, ki je pritrjen na balanco. preko obeh teče žica, del, ki ga privijem jo "vleče" (je vanj upeta) drugi pa služi kot vodilo. Moram to samo malo podmazati, sem narobe sestavil (dvomim ker sta samo 2 oz. 3je deli) ali je problem drugje?

Lp Miha

Še eno uprašanje. Čemu je namenjeno to orodje?

http://www.skuterist...ta-pia-gil.html

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš je da daš kšno slikco da bomo lahko vidl kako ta tvoja ročka sploh zgleda, to orodje je pa da zablokeraš variomat da ga lahko sploh odšraufaš ker drgač se skos vrti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš je da daš kšno slikco da bomo lahko vidl kako ta tvoja ročka sploh zgleda, to orodje je pa da zablokeraš variomat da ga lahko sploh odšraufaš ker drgač se skos vrti

deam na tem, baterija fotiča se povne =D

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!