Skoči na vsebino

2T olje z vonjem


peckop

Priporočene objave

Mene pa zanima kak so kaj ta olja z vonjem če mžejo enako dobro pa vse ker bi sedaj rad enosprobal.In me zanima če bi lahko kaj škodlo na motorju na yamahi dt 50 če dam to olje noter Ipone Scoot Run 2T olje z vonjem po jagodah ker naj bi blo za skuterje.

post-25785-126217308561_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kak so kaj ta olja z vonjem če mžejo enako dobro pa vse ker bi sedaj rad enosprobal.In me zanima če bi lahko kaj škodlo na motorju na yamahi dt 50 če dam to olje noter Ipone Scoot Run 2T olje z vonjem po jagodah ker naj bi blo za skuterje.

to olje rulaworship.gif

v mojo rs sem jo vlival dobrih 15000km pa še vedno gre pa še 100% sintetično je...meni je to olje najakšetrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kak so kaj ta olja z vonjem če mžejo enako dobro pa vse ker bi sedaj rad enosprobal.In me zanima če bi lahko kaj škodlo na motorju na yamahi dt 50 če dam to olje noter Ipone Scoot Run 2T olje z vonjem po jagodah ker naj bi blo za skuterje.

pa vem k smo 1x bli z 666 pa z mojim bratom na motocentru je prišel pač en uvoznik za ipone nasploh.pa smo ga vprašali kaj je to za olje? pa je rekal da je to nekaj enakega kot motul 710 če ne bolše,ker so ipone pa motul bli dolgo pod eno firmo k je bla samo za dirke pol pa je šel motul v prodajo pa sta se ločla...zdaj pa je še ipone dal to olje v prodajo,pa je rekel da je enako če ne boljše...meni se zdi v redu ,pa še to v redu k ma vonj ki se pa fejst pozna onemu k se za tabo pelewhistle.gif ,jas sem na tuš oilu daval za njega 12.28€,zdej pa ga je zmankalo pa sem šel po 2l tts,pa komaj čakam da mi to olje poide da grem nazaj po ipone scoot run k je veliko boljšiworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 710 ftw worship.gif

scoot run je skoraj isti kak 710... motul pač vsi kupujejo zaradi tega ker je pač motul ipone pa ni dolgo na trgu, če bi bil scoot run motul pa bi se reklo da je isto dober kak 710 bi vsi tankali scoot run, zaj ki pa je pač ipone pa ki je gor skuter narisan pa si noben ne upa tega vlit v moped... sicer pa že glede na razliko v ceni se scoot ru bolj splača yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scoot run je skoraj isti kak 710... motul pač vsi kupujejo zaradi tega ker je pač motul ipone pa ni dolgo na trgu, če bi bil scoot run motul pa bi se reklo da je isto dober kak 710 bi vsi tankali scoot run, zaj ki pa je pač ipone pa ki je gor skuter narisan pa si noben ne upa tega vlit v moped... sicer pa že glede na razliko v ceni se scoot ru bolj splača yes.gif

tts,scoot run pa 710 so ene najboljših olj za 2t nasploh,ker niso kot npr. stihl ki ne izgori pri velikih obratih....če ipone nebi bil dobro olje bi jas na moji rs že 2x menjal batwhistle.gif ,tako da vem da je ipone v redu olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tts,scoot run pa 710 so ene najboljših olj za 2t nasploh,ker niso kot npr. stihl ki ne izgori pri velikih obratih....če ipone nebi bil dobro olje bi jas na moji rs že 2x menjal batwhistle.gif ,tako da vem da je ipone v redu olje

Popolnoma se strinjam z tvojim mnenjam rs50black in koliko sem seznanjen z olji je IPONE delan na osnovi MOTULA.

Za skuterja kateri niso predelani in se ne vrtijo z zelo visokimim obrati pa je popolnoma vredo polsintetičn 2T olje kot ga ima tudi IPONE 2T SCOOT SITY z vonjam po jagodah, če te motijo ostali vonji 2T. Jaz sem ga imel osebno v GILERI RUNER 180 SP(2T) ki se vrti kar visoko in mi ni bilo žal, imel pa sem novo ter naredil 4 000 km z IPONE, 6 000 pa z SHELLOM brez vsakih problemov.

Za katerikoli nepredelan skuter, če uporabljaš katerikoli polsintetično 2T olje ne bo nič narobe, saj so kot MOTUL,IPONE,SHELL,CASTROL,... na nivoju kvalitete. LP.

OLJE IPONE 2T Scoot city - vonj po jagodah, 1000ml

Serijska št. izdelka: IPN1024

10.26€ 10.20€

ni.gifpixel_trans.gifIPONE2.jpg

Klikni za povečavo IPONE2.jpg

Klikni za povečavo IPONE2.jpg

Klikni za povečavo'); Vrhunsko polsintetično motorno olje (opcija z vonjem izpuha po jagodah), posebej razvito za 2-taktne motorje skuterjev za intenzivno uporabo. Prednosti: anti-smoke sistem izpušne pline zmanjšuje na minimum, zmanjšuje nastajanje usedlin in mašenje, omogoča večjo zmogljivost motorja. Ustreza najnovejšim japonskim standardom (JASO FC, certifikat številka 0033IPO002) in zagotavlja optimalno vzdržljivost ter manjše izdatke za vzdrževanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam z tvojim mnenjam rs50black in koliko sem seznanjen z olji je IPONE delan na osnovi MOTULA.

Za skuterja kateri niso predelani in se ne vrtijo z zelo visokimim obrati pa je popolnoma vredo polsintetičn 2T olje kot ga ima tudi IPONE 2T SCOOT SITY z vonjam po jagodah, če te motijo ostali vonji 2T. Jaz sem ga imel osebno v GILERI RUNER 180 SP(2T) ki se vrti kar visoko in mi ni bilo žal, imel pa sem novo ter naredil 4 000 km z IPONE, 6 000 pa z SHELLOM brez vsakih problemov.

Za katerikoli nepredelan skuter, če uporabljaš katerikoli polsintetično 2T olje ne bo nič narobe, saj so kot MOTUL,IPONE,SHELL,CASTROL,... na nivoju kvalitete. LP.

OLJE IPONE 2T Scoot city - vonj po jagodah, 1000ml

Serijska št. izdelka: IPN1024

10.26€ 10.20€

ni.gifpixel_trans.gifIPONE2.jpg

Klikni za povečavo IPONE2.jpg

Klikni za povečavo IPONE2.jpg

Klikni za povečavo'); Vrhunsko polsintetično motorno olje (opcija z vonjem izpuha po jagodah), posebej razvito za 2-taktne motorje skuterjev za intenzivno uporabo. Prednosti: anti-smoke sistem izpušne pline zmanjšuje na minimum, zmanjšuje nastajanje usedlin in mašenje, omogoča večjo zmogljivost motorja. Ustreza najnovejšim japonskim standardom (JASO FC, certifikat številka 0033IPO002) in zagotavlja optimalno vzdržljivost ter manjše izdatke za vzdrževanje.

pa še drago ni..worship.gif

še nekaj:kako lahko stane tts na petrolu 25e, v avto domu pa 10e?trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!