Skoči na vsebino

NATEGI SLOVENSKIH TRGOVCEV


klimbra

Priporočene objave

Vsakodnevno nas bombardirajo z besedami.....najbolj ugodno.....najbolj poceni.......cena, ki je ni na svetu.........ujemite popust pred novim davkom....itd.

Ena mi je padla v uho:

TV LCD......redna cena 769 EUR.........

Režemo......režemo.......

Od sedaj SAMO 76,99EUR x 10.........najugodnejše ta trenutek.

Haloooooooooooooooooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidl je pred časom totalno zamenjal postavitev artiklov po trgovini -iščeš, kot zmešan, če si navajen stare postavitve. Si točno vedel, kje je kaj. Normalno, medtem ko iščeš sladkor, boš videl še par artiklov, ki jih ''nujno'' rabiš. Ampak pri meni ne bodo služili na tak način. Vedno grem po nakupih z listkom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja una z rezanjem cen je tut men ena krapkih, misli človek da bo kej cenej, pa celo štalo delajo sam zarad obrokov. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler jih folk ne bo začel tožit zaradi zavajanja (če je sploh možno), se ne bo spremenilo ničesar.

Me že dolgo mika, predvsem razno razna čistila, že samo pogledajo umazanijo in vse se sveti. B)

Ampak...

Če se ne motim pa je nekdo sprožil tožbo proti AXE, ker naj bi bili njihovi dezodoranti neustavljivo privlačni za ženske, tip jih je uporabljal 7 let pa niti ene ni zakačil. :chase:

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mišlenje je, da dobre stvari ne rabjo reklame. :grim

tko da, nisem ravno fajn potrošnik za naše trgovce. :grrr Če bi pol državljanov podobno razmišljalo, bi lahko trgovske centre kar zaprli. :)

samo bi bla kriza, ker velik ljudi preživlja ves prosti čas v teh centrih. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidl je pred časom totalno zamenjal postavitev artiklov po trgovini -iščeš, kot zmešan, če si navajen stare postavitve. Si točno vedel, kje je kaj. Normalno, medtem ko iščeš sladkor, boš videl še par artiklov, ki jih ''nujno'' rabiš. Ampak pri meni ne bodo služili na tak način. Vedno grem po nakupih z listkom.

To so pa že taprava leta, če rabiš listek za v trgovino. trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s punco sva kupila slončka za srečo (ob ljubljanci na stojnici) in nama CIGAN lepo zavije škatlo dava 10€ in greva vsa vesela, češ kako je prjazn še zavil nama je:D da punca škatlo svoji mami, ona vesela pogleda in kaj not??? prazna fucking škatla brez slončka????

mislm haloooo a si lahko tak facking pezde pa to nrdiš da bi mu stojnco fuknu v ljubljanco headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je bila reklama za OPEL, kjer je zelo veliko popusta za avto in prikazali so neko ceno za nov avto, ki je bila ugodna (mislim, da 10 000€ za Astro). In ker je blizu prodajalec Oplov sva z očetom šla preverit to informacijo in seveda za takšno ceno nisma našla ničesar. In tako veliko oglaševanje...:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s punco sva kupila slončka za srečo (ob ljubljanci na stojnici) in nama CIGAN lepo zavije škatlo dava 10€ in greva vsa vesela, češ kako je prjazn še zavil nama je:D da punca škatlo svoji mami, ona vesela pogleda in kaj not??? prazna fucking škatla brez slončka????

mislm haloooo a si lahko tak facking pezde pa to nrdiš da bi mu stojnco fuknu v ljubljanco headbang.gif

Še imaš čas da ga obiščeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s punco sva kupila slončka za srečo (ob ljubljanci na stojnici) in nama CIGAN lepo zavije škatlo dava 10€ in greva vsa vesela, češ kako je prjazn še zavil nama je:D da punca škatlo svoji mami, ona vesela pogleda in kaj not??? prazna fucking škatla brez slončka????

mislm haloooo a si lahko tak facking pezde pa to nrdiš da bi mu stojnco fuknu v ljubljanco headbang.gif

mogoče pa ni bilo namerno, pa je cigo pozabil dati slončka v škatlo.......cigoti so pač pozabljivi, pa jih treba spomniti. Ne vem zakaj nista šla nazaj s to prazno fucking škatlo, pa mu jo nekam ...... oops.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa ni bilo namerno, pa je cigo pozabil dati slončka v škatlo.......cigoti so pač pozabljivi, pa jih treba spomniti. Ne vem zakaj nista šla nazaj s to prazno fucking škatlo, pa mu jo nekam ...... oops.gif

Verjetn je, cigo, tud mal slabše vidu, pa je napačno - prazno škatlo zavil :whistle::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s punco sva kupila slončka za srečo (ob ljubljanci na stojnici) in nama CIGAN lepo zavije škatlo dava 10€ in greva vsa vesela, češ kako je prjazn še zavil nama je:D da punca škatlo svoji mami, ona vesela pogleda in kaj not??? prazna fucking škatla brez slončka????

mislm haloooo a si lahko tak facking pezde pa to nrdiš da bi mu stojnco fuknu v ljubljanco headbang.gif

eh, jz darila kar sama nardim :grim

ravno tolk cajta porabm zanje, kot bi se gužvala med stojnicami ali štacuni. :)

mogoče bi si pa naslednje leto omislila stojnico? :hmm: 10€ za slončka? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je bila reklama za OPEL, kjer je zelo veliko popusta za avto in prikazali so neko ceno za nov avto, ki je bila ugodna (mislim, da 10 000€ za Astro). In ker je blizu prodajalec Oplov sva z očetom šla preverit to informacijo in seveda za takšno ceno nisma našla ničesar. In tako veliko oglaševanje...:headbang:

Podobna izkušnja.. v enem izmed oplovih avtohiš, sem opazil novo Astro za 15.000€, vse lepo in prav.. seveda je vštet še "praznični" popust in še žnj drugih popustov... Ampak! Ko pa sem želel avto plačati, sledi šok.. omenjena cena velja samo v primeru, če vzameš njihovo kreditiranje, ki pa zaradi obresti na koncu znese skupaj namesto 15k, skoraj 17k. Čudno.. včasih so dali še popust, če si plačal z gotovino, sedaj imajo pa vsi neke akcije, ki veljajo samo pod posebnimi pogoji in najbolj zanimivo je, da ti to omenijo šele, ko skoraj kupiš avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnč burek v LJ-cenik :bburek 2e, coca cola 1,2e...zraven pa velik oglas Posebna (znižana) ponudba-cola+burek 3,20 eur hahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena inačica obstaja: pametni piše, brihtni si zapomni :P. Sicer je na en način kar prav, da greš v trgovino z listkom ali, da točno veš kaj moraš kupiti, ker te drugače kaj hitro zanese, da nabaviš kakšno reč, ki je nisi imel namena kupiti :headbang: :evilgrin:. Če greš pa po prehrano v trgovino je pa nujno, da greš sit. V nasprotnem primeru boš nabavil vraga in pol, ker si lačen in bi požrl vse kar vidiš. Stvari pa v tem primeru kar same padajo :krneki: :BUA: v nakupovalni voziček.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadnjič kupil eno Nokio za 170 EUR, pa se mi je zdela draga.

V reklamah pa npr. piše: "SAMO za 17 EUR (x 10...- se zdi poceni k hudir.) - Vbistvu je pa isti šmor'n!

Tempo pa diktira "Tržno rivalstvo"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna izkušnja.. v enem izmed oplovih avtohiš, sem opazil novo Astro za 15.000€, vse lepo in prav.. seveda je vštet še "praznični" popust in še žnj drugih popustov... Ampak! Ko pa sem želel avto plačati, sledi šok.. omenjena cena velja samo v primeru, če vzameš njihovo kreditiranje, ki pa zaradi obresti na koncu znese skupaj namesto 15k, skoraj 17k. Čudno.. včasih so dali še popust, če si plačal z gotovino, sedaj imajo pa vsi neke akcije, ki veljajo samo pod posebnimi pogoji in najbolj zanimivo je, da ti to omenijo šele, ko skoraj kupiš avto.

Nej mi nekdo pojasni...ne kapiram več. Pred dobrim letom sem kupil novo Astro. Ker sem bil prej par let priden, sem si našparal keš. No, na koncu se je zgodilo tako, da sem Astro delno plačal prek Opel Leasinga, ker je bil za 1800€ cenejši, kot za gotovino. Predračun na gotovino je bil 18400, ker sem jo vzel na lizing, je bila potem cena 16600€. Matr...res mi ni jasno.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V reklamah pa npr. piše: "SAMO za 17 EUR (x 10...- se zdi poceni k hudir.) - Vbistvu je pa isti šmor'n!

Tempo pa diktira "Tržno rivalstvo"!

Hja, je na obroke, brez obresti ... najbolj nevaren trik, ki deluje na finto neučakanosti potrošnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!