Skoči na vsebino

NATEGI SLOVENSKIH TRGOVCEV


klimbra

Priporočene objave

Nej mi nekdo pojasni...ne kapiram več. Pred dobrim letom sem kupil novo Astro. Ker sem bil prej par let priden, sem si našparal keš. No, na koncu se je zgodilo tako, da sem Astro delno plačal prek Opel Leasinga, ker je bil za 1800€ cenejši, kot za gotovino. Predračun na gotovino je bil 18400, ker sem jo vzel na lizing, je bila potem cena 16600€. Matr...res mi ni jasno.

saj o tem sem pisal nekaj vrstic višje.. avto za gotovino je bil nekaj čez 18k, ker sem vzel lizing, je bila cena 15k+obresti lizinga, torej skupaj 16800€. Govor pa je o Astri 1.9 CDTI Enjoy

Kam smo prišli.. trgovci še gotovine več nočejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gotovino imajo samo še reveži.

Ja, res.

Zato je pa streslo ameriško "ekonomijo", da je posledično še svet zdrsnil v globoko krizo.

Sem jih poslušal(Amerikance), ko so se že pred desetletji hvalili, kako kupujejo vse na kredit, keš so pa zapravljali v igralnicah in se na veliko šli turizem...

To je bilo nekako isto, kot v socializmu, ko s(m)o vsi reveži gradili dvo stanovanjske hiše itd...

Na "puf" živeti, draga družba, je kot "umeten futer"!! To pa je tisto, od česar še živali prej ko slej poginejo!

Kako potem nebi tudi človek, (družba)...??!

Samo na glas razmišljam.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Predračun na gotovino je bil 18400, ker sem jo vzel na lizing, je bila potem cena 16600€. Matr...res mi ni jasno.

Raje vidijo, da jim vsak mesec nekaj daš, da bo za plače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!