Skoči na vsebino

koliko kilometrov smo prevozili v letu 2010


Sanda7

Priporočene objave

Z mojo R6 letos 14.800, vendar manj kot lani ko jih je blo 18.000.

Jih še kdo tolče po sportivi toliko kot jaz? :yea1:

Sezona zaključena, motorčki odklopljeni, letos malo švoh napram lani, nabralo se je pa 14.200 kmjev na R6 in 3.800 na 600RR, neki malega pa še na drugih mopedkih. Če bom imela srečo,mi uspe sfehtat še kako urico na crossu :blush:

Lani 35.000km :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer res ne vem, če sodi v to temo, toda strokovnjaki so mi povedali, da moram včasih pohvaliti tudi samega sebe ... In glede na zdravniško napoved, skoraj točno pred enim letom (invalidski voziček za nedoločen čas ...)), pripeta slika (slikana poleti) nazorno dokazuje, da jih nisem ubogal. Sicer se ni nabralo par tisoč, ali desettisoč kilometrov, toda če jih je vsaj blizu sto, je to zame velik uspeh ...

post-12027-0-38336900-1292516971_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letost dost manj kot lani,a vseeno 15800km ,jesen je res bla vremensko slaba in marsikatera furca je odpadla,,,,

no , bolj zarad recesije...dnarja...

Sem pa vesel,da se je sezona prevozla brez padcev in defektov....... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer res ne vem, če sodi v to temo, toda strokovnjaki so mi povedali, da moram včasih pohvaliti tudi samega sebe ... In glede na zdravniško napoved, skoraj točno pred enim letom (invalidski voziček za nedoločen čas ...)), pripeta slika (slikana poleti) nazorno dokazuje, da jih nisem ubogal. Sicer se ni nabralo par tisoč, ali desettisoč kilometrov, toda če jih je vsaj blizu sto, je to zame velik uspeh ...

VSAKA ČAST,taprava vola kljub opozorilom...čestitam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer res ne vem, če sodi v to temo, toda strokovnjaki so mi povedali, da moram včasih pohvaliti tudi samega sebe ... In glede na zdravniško napoved, skoraj točno pred enim letom (invalidski voziček za nedoločen čas ...)), pripeta slika (slikana poleti) nazorno dokazuje, da jih nisem ubogal. Sicer se ni nabralo par tisoč, ali desettisoč kilometrov, toda če jih je vsaj blizu sto, je to zame velik uspeh ...

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani 35.000km :naughty:

Letos je bla slaba sezona,kar se vremena tiče...tak, da mislim, da vse kar je nad 10.000 letos,je res odlično, pa še recesija je dodala svoje :jezen Bo drugo leto bolš :OK: :yes:

Svobodna ptica čestitam za osvojeno nagrado! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je bla slaba sezona,kar se vremena tiče...tak, da mislim, da vse kar je nad 10.000 letos,je res odlično, pa še recesija je dodala svoje :jezen Bo drugo leto bolš :OK: :yes:

Svobodna ptica čestitam za osvojeno nagrado! :OK:

Bo drug let boljš. Hvala za čestitke .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,letos sem bil prevec zaposlen okrog hise (zidam) tako da sem jih naredil borih 9200km.

Pred skoraj 20 letih sem jih delali po 25-30k na sezono takrat ni bilo tolk obveznosti kot sedaj..cez vikend ni bilo tesko skocit do Balatona (HA)

SRECNO 2011 ter obilo zabave v prihajajoci sezoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pri teh kilometrih katere navajte vedno poraja vprašanje kdo potem prevrtava kilometre, ko se motorji prodajajo kajti na A.net imajo vsi okoli 30000 pa ne glede na to ali je star 2 leti ali pa 15...to govorim predvsem zato ker če na a.net izberes Sport od letnika 2004 naprej kilometrov več kot 50000 najde samo 3 mopede.....a ko berem tukaj vsi okoli 15000na sezono razen redkih izjem :surrender:

Popravljeno . Popravil aselak
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pri teh kilometrih katere navajte vedno poraja vprašanje kdo potem prevrtava kilometre, ko se motorji prodajajo kajti na A.net imajo vsi okoli 30000 pa ne glede na to ali je star 2 leti ali pa 15...to govorim predvsem zato ker če na a.net izberes Sport od letnika 2004 naprej kilometrov več kot 50000 najde samo 3 mopede.....a ko berem tukaj vsi okoli 15000na sezono razen redkih izjem :surrender:

moj jih ima 69900 pa je 2005.pri Motohitu isti motor 2002 letnik jih nima še 16000... zanimivo a ne? Če so kmji realni potem ne vem zakaj je sploh potrebno kupiti Tourerja z 1300ccm :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojega tudi ne bi našel v tej kategoriji, mi čisto malo manjka do 50kkm pa čeprav sem se trudil da bi to cifro letos obrnil...

Pa tudi na a.netu ga ne bo, bom ga do konca drajsal!

Lp Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj jih bo mel, tam nekje septembra, cca 120000 .. če je komu preveč, naj pove, koliko bi jih rad imel :lol: .. letnik je 2006 in odlično ohranjen ... ne sprejemam še ponudb .. od septembra dalje pa :P

letos skor 20000 km .. in mislim, da je za letos konec :cry:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj jih bo mel, tam nekje septembra, cca 120000 .. če je komu preveč, naj pove, koliko bi jih rad imel :lol: .. letnik je 2006 in odlično ohranjen ... ne sprejemam še ponudb .. od septembra dalje pa :P

letos skor 20000 km .. in mislim, da je za letos konec :cry:

To je pa kar zavidljiva številka. Sicer malo trance_28_offtopic.gif, me pa čisto resno zanima koliko so te kaj prišli nenapovedani, oz. dejanski stroški. Sigurno si menjal sklopko, zavore...še kaj? Kaj pa vitalni deli motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa kar zavidljiva številka. Sicer malo trance_28_offtopic.gif, me pa čisto resno zanima koliko so te kaj prišli nenapovedani, oz. dejanski stroški. Sigurno si menjal sklopko, zavore...še kaj? Kaj pa vitalni deli motorja?

Nima veze s to temo, tisti, ki bo kupil motor, bo dobil vse račune in celo zgodovino motorja, ki je zabeležena pri uradnem serviserju za Yamahe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze s to temo, tisti, ki bo kupil motor, bo dobil vse račune in celo zgodovino motorja, ki je zabeležena pri uradnem serviserju za Yamahe ;)

Objavi kilometrino v temi "motocikel z največ prevoženimi kilometri"

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!