Skoči na vsebino

koliko kilometrov smo prevozili v letu 2010


Sanda7

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

na začetku sezone je bilo na števcu 17.600 km

sedaj jih je nekaj čez 34.000 :rolleyes:

to je pa verjetno vse za letos LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste eni...

20000 tok jih jest še z avtom ne nardim. Bi blo pa sanjsko če bi jih z motorjem.

Mislim, da je bil rekord l. 2006, okol 3/4 sezone ca. 5000km. S tem, da so bili kratki in hitrostni, ker nisem

nikoli potoval..

Letos je pa suma ca. 25km februarja, brez oklepov in luči,

nekaj takega pa še z drugimi motorji, tako da sta bili leti 09 in 10 recesija, ki komaj čakam da mine..

Upam letos da bo kaj več, tudi s čim novim zraven, to so načrti, realnost je pa mal drugačna..Ker gospod denar govori drugo govorico kot moja duša, pa vem da nisem edini :whistle:

Popravljeno . Popravil RHonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos okol 20000 in zgleda, da je konec za to leto :cry: ... mel sem jih namen narest več... vsaj 25000 ... bo pa drugo leto bolje :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah letos mal več kot 16 tisoč km....,lepih in seveda prijetno turistično hitrih....Nepozabno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem točno, zaenkrat jih je dobrih 27.000, sem upal na 30, da je okrogla cifra , sam tale snegec je mal zaj... stvar :( Upam, da bo naslednje leto tut fajn vreme pa da bo več cajta.

Sem pa zadovoljen, da je šla sezona varno mimo in da lahko poln zdravja (slučajno trenutno prehlajen :P ) tukaj tipkam!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na žalost nič razen avtošola spomladi. kupil motor prepozno in ga nisem registriral in ga tudi probal še nisem. ampak nestrpno čakam pomlad pol pa samo še gas. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos pa ena velika (skoraj) nula! :alko:

aprila in maja ni bilo časa za več kot malo naokoli ker sem imel ogromno dela da sem lahko šel v začetku junija na operacijo kolena. bergle, fizioterapije, toplice - skupaj 6 mesecev rehaba in evo je tu že zima.

no ampak se ne sekiram ker bo koleno končno OK pa bodo naslednje sezone toliko boljše :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj kot 4.000 letos, ampak sej povprečen Ducatist jih itak ne naredi več :P.

Prjatli me že držijo za izrečene besede, da grem v naslednji sezoni na stare tirnice :grim .... 10.000+, če ne štejem potovanja zraven.

O ja, že zdej komaj čakam :D!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej, pa že lahko povem da dobrih 14.000. Tudi primorsko je sezona precej zaj...ala. No mogoče še kakih 100 naredim. Še dva tedna je časa.trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!