Skoči na vsebino

koliko kilometrov smo prevozili v letu 2010


Sanda7

Priporočene objave

V soboto se jih je obrnilo 10000 letos. Sedaj nadaljujem proti novim desetim jurjem :grim :whistle: . Do 31.12. je še daleč :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14500km sezona se je zame že končala...drugo leto naprej, no če pa pride drug moped hitro pa mogoče še kakih 200km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam ste mi pa usi eni hudi motoristi, kej nardite tolku dosti km trance_27_notworthy.gif...jst sm jih naklepal enih 6500...in mislm de sm jih kr dosti...kar jih poznam tle wokuli jih ni nobedn niti približno tolko ku je meni zneslo, tako da n vjem...trance_19_hmm.gif

LP trance_30_punk.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam ste mi pa usi eni hudi motoristi, kej nardite tolku dosti km trance_27_notworthy.gif...jst sm jih naklepal enih 6500...in mislm de sm jih kr dosti...kar jih poznam tle wokuli jih ni nobedn niti približno tolko ku je meni zneslo, tako da n vjem...trance_19_hmm.gif

LP trance_30_punk.giftrance_43_wavetowel2.gif

Eni majo pač motorje zato da jih imajo , eni jih mamo pa zato da se vozmo. In definitivno sezone še ni konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam ste mi pa usi eni hudi motoristi, kej nardite tolku dosti km trance_27_notworthy.gif...jst sm jih naklepal enih 6500...in mislm de sm jih kr dosti...kar jih poznam tle wokuli jih ni nobedn niti približno tolko ku je meni zneslo, tako da n vjem...trance_19_hmm.gif

LP trance_30_punk.giftrance_43_wavetowel2.gif

js jih velik poznam, ki jih niti približo tok mal niso naredl ... za ogrevanje tok nardijo :P

ja .. js do zdaj ene 17K ... pa jih bo verjetn še kakšn taužnt, dva ... upam ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz poznam pa vsega boga ljudi - moj ate je npr. letos nardil s svojim Zephyjem ene 50km, jz z njegovim pa 400km. S FZ1 pa sm do sedaj naredil okoli 14000km, do konca če bo 15000km bo več kot odlično - eno jadranko bi rad še speku to je pa to :P Je pa letošnja sezona najboljša od vseh, ker je blo igračkanja in orenk potovanj ohoho in če bo tako še naprej bo izjemno!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa letos do zdaj samo 500km...ampak imam dober izgovor...lastnik motorja sem samo 1 teden :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bolj ubogo trance_33_sleep.gif . Približno 4.000 na R6, 500 skupaj na R1 in GSXF 750, 600 na CBRji in še kar nekaj na zadnjih sedežih, večinoma na dobri stari Futuri trance_20_hug.gif .

update: 14.000 na R6 in 3.400 na CBRi, od tega jvalant pomagal narest dobrega tisočaka. Mal še migamo, čeprov je že mrz B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetnih 12999 km!

Če kdo dela statistiko naj prosim napiše kar 13.000 km.

Tudi, če jutri zapade pol metra snega, obljubim, da ga bom ta kilometrček rinil po garaži :blink: .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam ste mi pa usi eni hudi motoristi, kej nardite tolku dosti km trance_27_notworthy.gif...jst sm jih naklepal enih 6500...in mislm de sm jih kr dosti...kar jih poznam tle wokuli jih ni nobedn niti približno tolko ku je meni zneslo, tako da n vjem...trance_19_hmm.gif

Sej bi jh tudi ti, če bi hodu delat z njim in po kruh... Škwda olja in zobnikov za tako "furo".

5300 jih je padlo od polovice sezone do zdej. Še kake 500, če jih rata s temi gumami bo uredi ker novih ne bom kupavu za letos, sicer pa gre moped u zimsko "predelovalno/servisno" obdobje počasi :D Spomladi pa prou frišne gume gor in na lov za dogodivščinami že navse zgodaj. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garažiran, opran, zloščen.....čaka novega kupca...drugač pa nekaj čez 3000 km letos......nakako mi ni več za motor (vsaj trenutno ne več, kako bo čez par let, pa ne vem).... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par tisoč premalo, Scarabeo.

:lol1: :lol1: :lol1: Faca!!!

Ko sem prodajal avtomobile, je prišla enkrat ena stranka in vprašala: :?

Gospod, a imate toliko krajši avto (in pokazala z roko kakšnih dvajset centimetrov...)

"Kako to mislite, sem vprašal"?

"Ja... Če bi imel toliko krajšega, ga v garaži nikoli nebi treščil v zid..."

Fajn, a ne...

S tvojimi kilometri je pa glih tako. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!