Skoči na vsebino

koliko kilometrov smo prevozili v letu 2010


Sanda7

Priporočene objave

Prej se mi je zdelo brez veze oglašat v tej temi, zato se šele danes, na zadnji dan v letu :grim . Letos sem prevozil 11032 km. Žal ni šlo s časom skozi :devil: , drugače bi jih bilo sigurno nekaj tisoč več :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se jih je nabralo 9.000 z GSR-jem in 50km z KTM-om laugh.gif

Tak zdaj pa je res konec.. Kilometri z KTM-om so se povečali na 350km od 27.11 pa do danes (bi bilo več pa še ni reg. xD) Tako ju3 pa začnemo z novimi km-ji, ce nebo mokro se vidimo v Celju wink.gif

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo, slabo, le slaba 2000 s Caponordom in cca 1500 tunizijskih sipin z RXV 450.

Upam na boljšo prihodnjo sezono.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo prav pogledat sem šel v garažo... točnih 4070 km ( po števcu - baje manj kaže kot gre v resnici , tako da imam 9% v dobrem ) s suziko - nažalost zaradi tehničnih težav na bančnem računu niso poslali novega reglerja in je bilo to do 16,07,2010 ...

ops ! za apnčka moram pa zračunat ! 4,2l olja x 40l ( 2,5% mešanica) = 168l mešamice ... - 36l ( 3,22l/100km x 1120km izletek po sloveniji polno natovorjem ) = 132l deljeno z normalno porabo 3 l / 100km = 4400km + 1120km = Zmaga (5520km ) :yea2:

vsem želim zdravega in srečnega 2011 ! ( jutri štartamo znova):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sezoni 2010 samo okoli 3000 km :glare: . Ne glede na to kako hočem gledat na to, jih je bilo malo, tudi časovno sem bil precej omejen. Ampak... sem pa teh tri tisoč prevozil z užitkom, kar mi tudi nekaj šteje.

Gledano, da običajno na leto prevozim od 3 do 5 tisoč km na sezono, ostajam realen tudi za l. 2011. - zadal sem si "magični" :naughty: cilj, da prebijem mejo 4000 km, tudi nekaj planov za furce imam že v glavi... B)

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehite govorit koliko se vozite, ker potem imam jaz slabo vest, ker je moj trenutno še na zimskem spancu :wacko: .)

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letu 2010 sem naredil 15.500 km. Kar vredu glede na to, da je to moja prva sezona in da imam 125 kubični motor :)

LP

Popravljeno . Popravil molotov
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letu 2010 vse skupaj cirka 10.000 km od tega cirka 6.000 smer SLO > ISLO OF MAN > SLO .

Za nazaj sem porabil(Liverpool-Koper) same vožnje 34h, če odbijem 20 min spanja na vhodu avto ceste (v Angliji) in drugo noč spanja 11h Nemčiji,ter naslednjo jutro paliga Lojz za Slo ! Aja motor SUZUKI GSX-R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!