Skoči na vsebino

zobniki


8sinalco8

Priporočene objave

Bom kr zaceu z tto temo

Zdej nwm a je res da ce dam vecji zobnik na motor da bo bolj hitreje sel v hrib

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.gif

Nebi bilo bolje če mu odgovoriš, pa če prav le z parimi besedami?

Em nekak ni nobene finte, in je isto logično kt pr katerm koli verižnem prenosu...

Kolo naprimer?

majhen spredaj, velik zadaj

Lažje poganjaš?

Če lažje poganjaš še ne pomeni "da gre bolje v hrib"

lažje bo potegnil ja samo bo v tej prestavu dosegel tudi nižjo hitrost. (pa še navor motorja je odvisn od obratov..wink.gif

Če želiš prešaltat bo problem ker imaš "luknjo" in ti v naslenji prestavi ne potegni bla bla, moraš pravilna razmerja ujet, nastavt use tko k je treba. In odvisno kaj želiš doseči.

Drugače pa probaj, če boš zadovoljen z rezultatom vse lepo in prav, če pa ne pa samo montiraj nazaj originalnega.

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi bilo bolje če mu odgovoriš, pa če prav le z parimi besedami?

Em nekak ni nobene finte, in je isto logično kt pr katerm koli verižnem prenosu...

Kolo naprimer?

majhen spredaj, velik zadaj

Lažje poganjaš?

Če lažje poganjaš še ne pomeni "da gre bolje v hrib"

lažje bo potegnil ja samo bo v tej prestavu dosegel tudi nižjo hitrost. (pa še navor motorja je odvisn od obratov..wink.gif

Če želiš prešaltat bo problem ker imaš "luknjo" in ti v naslenji prestavi ne potegni bla bla, moraš pravilna razmerja ujet, nastavt use tko k je treba. In odvisno kaj želiš doseči.

Drugače pa probaj, če boš zadovoljen z rezultatom vse lepo in prav, če pa ne pa samo montiraj nazaj originalnega.

Drugače pa le malo poišči teme, so zelo pogosto omenjeni primerni zobniki za tomoske =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi bilo bolje če mu odgovoriš, pa če prav le z parimi besedami?

Em nekak ni nobene finte, in je isto logično kt pr katerm koli verižnem prenosu...

Kolo naprimer?

majhen spredaj, velik zadaj

Lažje poganjaš?

Če lažje poganjaš še ne pomeni "da gre bolje v hrib"

lažje bo potegnil ja samo bo v tej prestavu dosegel tudi nižjo hitrost. (pa še navor motorja je odvisn od obratov..wink.gif

Če želiš prešaltat bo problem ker imaš "luknjo" in ti v naslenji prestavi ne potegni bla bla, moraš pravilna razmerja ujet, nastavt use tko k je treba. In odvisno kaj želiš doseči.

Drugače pa probaj, če boš zadovoljen z rezultatom vse lepo in prav, če pa ne pa samo montiraj nazaj originalnega.

Ja sej hitrost mi je usen

Sm hocm da bol potegne !!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!