Skoči na vsebino

novembra leta 2010 se bo začela 3 svetovna vojna


bna

Priporočene objave

:cry: :cry:

Ko je prerokinja in jasnovidka Baba Vanga pred leti izrekla trditev, da se bo tretja svetovna vojna začela leta 2010, je to zaskrbelo številne ljudi.

Prenekatera druga napoved slavne bolgarske jasnovidke se je namreč v preteklosti izkazala za še kako resnično.

Vangelija Dimitrova Vanga, bolj znana kot Baba Vanga se je rodila 3. oktobra 1911 v Strumici, na ozemlju današnje Makedonije. Ko je bila stara dvanajst let, jo je močan veter najprej dvignil v zrak, potem pa vlekel po tleh in deklica je oslepela. Po tej nesreči je odkrila, da ima jasnovidne sposobnosti in njene točne napovedi so kmalu osuple njeno okolico in svet.

Do svoje smrti leta 1996 je številne posameznike po vsem svetu šokirala z napovedmi, kaj se bo zgodilo.

Ko je pred leti Baba Vanga izrekla trditev, da se bo tretja svetovna vojna začela leta 2010, je to zaskrbelo številne ljudi., saj je bilo veliko njenih napovedi resničnih. Tako je leta 1980 napovedala: “Koncem stoletja, leta 1999 ali pa 2000, bo Kursk prekrila voda in cel svet bo jokal zaradi tega.” To prerokbo je marsikdo smatral za noro, saj je veliko rusko mesto Kursk od morja oddaljeno več tisoč kilometrov, toda ko je avgusta 2000 potonila ruska podmornica s tem nazivom, je bilo v hipu jasno, kako točna je bila ta napoved.

Jasnovidne napovedi podobno kot slike v sanjah niso vedno linearno izražene, pogosto gre za simboliko, ki jo moramo vzeti v ozir. Podobno velja tudi za Vangino napoved iz leta 1989: “Groza, groza! Ameriška dvojčka bosta padla, potem ko ju bodo napadle jeklene ptice. Volkovi bodo zavijali v grmovju, kri nedolžnih bo prelita!” Padec teh 'dvojčkov' smo dvanajst let po tej nenavadni napovedi lahko celo opazovali v neposrednem prenosu, 'grmovje' pa je simbolično pomenilo ameriškega predsednika Busha (grm). Svojo napoved tretje svetovne vojne je Vanga opremila še z dodatnimi pojasnili, in sicer da bo to posledica poskusa atentata na štiri državnike in spopada v Hindustanu (Indiji).

Vanga je predvidela tudi številne druge dogodke, kar vsaj v začetku medijsko ni bilo tako podprto, toda napovedi so bile zapisane in jih je bilo mogoče vzporejati z dejanskim izhodom. Napovedala je na primer letalski napad na Beograd leta 1941, smrt bolgarskega kralja Borisa (ki jo je obiskal leto dni pred svojo smrtjo), potres v Skopju leta 1963, usodo italijanskega premierja Alda Mora, točen datum smrti svojega moža, prihod Borisa Jelcina na oblast, vdor Sovjetov v Češkoslovaško leta 1968, smrt princese Diane in mnoge druge dogodke. Menda jo je med drugo svetovno vojno obiskal tudi Hitler, a ker je iz hiše stopil vidno vznemirjen, se predvideva, da mu je napovedala neslaven konec. A ker o tem ni zapisa, je čisto mogoče, da gre v tem primeru samo za legendo.

Med zapisi njenih prerokb je stotine takšnih, ki se še niso zgodile oziroma še ni prešel čas, ko naj bi se zgodile.

Tu so nekatere med njimi:

2010 - Tretja svetovna vojna. Začela se bo novembra 2010 kot čisto običajna vojna in trajala do oktobra 2014, medtem pa bo uporabljeno najprej atomsko, potem pa tudi kemijsko orožje.

2011 - Kot rezultat kemijskih padavin na severni polobli Zemlje ne bo več niti živali ne rastlin. Zatem bodo muslimani začeli kemijsko vojno proti preostalim Evropejcem.

2014 - Večina ljudi bo trpela zaradi čirov, kožnega raka in drugih kožnih bolezni (posledica kemijske vojne).

2016 - Evropa bo skoraj brez prebivalstva.

2018 - Kitajska bo postala nova svetovna velesila. Države v razvoju ne bodo več izkoriščane, pač pa bodo same postale izkoriščevalke.

2023 - Neznatno se bo spremenila zemeljska orbita.

2025 - Evropa bo še naprej slabo poseljena.

2028 - Ustvarjena bo nova oblika energije (verjetno kontrolirana termonuklearna reakcija). Počasi vedno več lakote. Vesoljska ladja s človeško posadko bo odšla proti Veneri.

2033 - Topljenje polarnega ledu. Porast gladine oceanov.

2043 - Razcvet svetovne ekonomije. V Evropi bodo na oblasti muslimani.

2046 - Vse človeške organe bo mogoče umetno gojiti. Presajanje organov bo postala ena od najboljših metod zdravljenja.

2066 - Med napadom na muslimanski Rim bodo ZDA prvič uporabile novo orožje – klimatsko. Nagla ohladitev.

2076 - Brezrazredna družba (komunizem).

2084 - Narava si bo opomogla.

2088 - Nova bolezen - postaranje v nekaj sekundah.

2097 - Hitro staranje bo premagano.

2100 - Umetno sonce bo osvetljevalo temno stran Zemlje (ta prerokba ni dodatno pojasnjena).

2111 - Ljudje bodo postali kiborgi (živi roboti).

2123 - Vojna med manjšimi državami, v katero se velike sile ne bodo vmešavale.

2125 - Na Madžarskem bodo sprejemali signale iz vesolja (in spet se bodo vsi spomnili na Vango).

2130 - Podvodne kolonije (ob pomoči Nezemljanov).

2164 - Pretvarjanje živali v polljudi.

2167 - Nova religija.

2170 - Velika suša.

2183 - Zemeljska kolonija na Marsu bo postala nuklearna sila in bo zahtevala neodvisnost od Zemlje.

2187 - Uspešno ustavljena dva izbruha vulkanov.

2195 - Podmorske kolonije bodo popolnoma oskrbljene s hrano in energijo.

2196 - Popolno mešanje Evropejcev in Azijcev.

2201 - Zaradi ugašanja termonuklearnih procesov na Soncu postaja vse hladneje.

2221 - Med iskanjem zunajzemeljskega življenja bodo Zemljani stopili v stik z nečim groznim.

2256 - Vesoljska ladja bo na Zemljo prinesla novo strašno bolezen.

2271 - Ponovno preračunavanja fizičnih konstant, ki so se medtem spremenile.

2273 - Popolno mešanje rumene, bele in črne rase. Pojav novih človeških ras.

2279 - Pojav in pridobivanje energije iz ničesar (iz vakuuma ali črnih lukenj?).

2288 - Potovanje skozi čas. Novi stiki z Nezemljani.

2291 - Sonce se bo hladilo. Poskusi njegovega aktiviranja.

2296 - Močne eksplozije na Soncu. Spreminjanje sile gravitacije. Stare vesoljske postaje in sateliti začenjajo padati na Zemljo.

2299 - V Franciji se bo pojavil odpor proti islamu.

2302 - Odkritje novih pomembnih zakonov in skrivnosti vesolja.

2304 - Odkritje skrivnosti lune.

2341 - Približevanje nečesa groznega Zemlji.

2354 - Okvara na enem od umetnih Sonc bo pripeljala do suše.

2371 - Velika lakota.

2378 - Nova in hitro rastoča človeška rasa.

2480 - Trk dveh umetnih Sonc - Zemlja v poltemi.

3005 - Vojna na Marsu.

3010 - Komet razruši luno. Zemlja bo obdana s pasom kamenja in pepela.

3797 - Kot posledica oblaka okoli Zemlje bo na njej izumrlo življenje. Ljudje se bodo uspeli preseliti na druge zvezdne sisteme.

Vanga je trdila, da so njene nadnaravne sposobnosti povezana s tujimi bitji, ki jo oskrbujejo z informacijami. Človekovo povezavo s temi civilizacijami je napovedala za čas čez približno dvesto let, čeprav je sočasno trdila, da nezemljaniže lep čas prebivajo med nami in da prihajajo s planeta Vanfim, ki je 'tretji planet naprej od Zemlje'.

Njene napovedi so zaskrbljujoče, pretresljive in celo srhljive. Ker pa nihče med jasnovidci ni vedno predvidel vsega natančno, ampak je šlo pogosto za nerazumljive prerokbe, ki so se v resnici izkazale za pretirane ali pa zgolj simbolno povezane z realnostjo, je te napovedi treba jemati z nekoliko zdravega razuma. Toda če je Baba Vanga predvidela toliko različnih in ob svojem izreku neverjetnih napovedi, ki so se potem uresničile bodisi natančno tako bodisi z osupljivo prepoznavnostjo, potem se moramo nad njenimi predvidevanji močno zamisliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bo vojna trajala 4 leta, če pa bo leta 2012 konec sveta :?

:wacko:

:lol1:

Baba Vanga ne omenja konca sveta 2012 leta. Maš ti kakšne druge vire? :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba Vanga ne omenja konca sveta 2012 leta. Maš ti kakšne druge vire? :D

No tudi jaz sem nekje bral, da bo 12.12.2012 konec sveta. Vendar sem si zdaj odpočil, ker tega ni napovedala Vanga in tega ne bo... hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz sem nekje bral, da bo 12.12.2012 konec sveta. Vendar sem si zdaj odpočil, ker tega ni napovedala Vanga in tega ne bo... hahaha

2011 - Kot rezultat kemijskih padavin na severni polobli Zemlje ne bo več niti živali ne rastlin. Zatem bodo muslimani začeli kemijsko vojno proti preostalim Evropejcem.

2014 - Večina ljudi bo trpela zaradi čirov, kožnega raka in drugih kožnih bolezni (posledica kemijske vojne).

2016 - Evropa bo skoraj brez prebivalstva.

jaz osebno bi raje videl konec sveta kot pa da se uresniči vangina napoved

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ve točn datum in ura :? ... da prej vs dnar zapravm, ker ga itak naum več rabu... a se kdo žtrtvuje in mi vse to moje breme vzame zastojn :?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se po zatrjevanjih številnih znanstvenikov bliža :)

jaz sicer temu ne verjamem, ker so me prepričali, da bi ta planet mogel biti viden s prostim očesom prav... *poglej skozi okno*

sem pa čist bled po tem ko sem prebral prvi članek worship.gif

je pa za razmislit... če bi znanstveniki napovedali konec sveta, a bi res bilo smiselno to spravit v javnost in ustvariti socialno katastrofo? komu bi blo mar za mir na svetu?

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ve točn datum in ura :? ... da prej vs dnar zapravm, ker ga itak naum več rabu... a se kdo žtrtvuje in mi vse to moje breme vzame zastojn :?

ja dve opciji sta vangina ali pa konec sveta 12/12/2012 predvidevam da tam okrog 12 min čez 12.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dve opciji sta vangina ali pa konec sveta 12/12/2012 predvidevam da tam okrog 12 min čez 12.00

men bi blo bolš 11.11.2011 ob 11.11, ker bi mel skrajšan šiht :P ... pa še en dan po plači :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene čisto nič ne skrbi, vse dokler je Chuck Norris živ...on je pa itak nesmrten, tak da...  :evilgrin:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če tko pogledaš kolk je ta baba napredno razmišlala, vrjetno če bi v tistih časih kdo prbil, da bodo kmal poslal človeka na luno bi se mu fejst smejal. Tale je pa šla že čes celo kemijsko vojno, vzpon musličev in poseljevanje drugih planetov in nezemljanov.

Pa še niti niso mel prave znanstvene fantastike takrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama sreča,da sem tole prebral še pravi čas....bom plačal zavarovanje za moped in avtomobile samo za 10 mesecevrolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga was illiterate or semi-literate. She did not write any books herself. Her speech was difficult to distinguish and she spoke a heavy dialect - recent TV recordings used subtitles for the Bulgarian audience.

ziher so vse prav prevedli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adijo pamet.

A gremo kar samomor naredit vsi skupaj? :wacko: :slap:

hitr enga odojka z ocvirki pojest da se zamašijo žile , potem pa sexat... in upat da te infarkt..:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!