Skoči na vsebino

novembra leta 2010 se bo začela 3 svetovna vojna


bna

Priporočene objave

Par koncev sveta smo že preživeli upam da tudi tega.Sicer pa bojmo se muslimanov, predvsem njihove vere !trance_19_hmm.gif

Ne morm verjet!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi čakam! Kaj bo to še zanimivo. :hmm:

Adrenalin že kipi od presenečenj! Škoda le, da ne bomo vsega doživeli. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke ste "babe"?Gremo sexat da naute umrle potrebne whistle.giftrance_21_laughing1.gif

worship.gifworship.gifworship.gifworship.gif

carsko

oni teleti se pa naj ukvarjajo je bo 3 sv vojna pa konec sveta itn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par koncev sveta smo že preživeli upam da tudi tega.Sicer pa bojmo se muslimanov, predvsem njihove vere !trance_19_hmm.gif

zakaj bi se moral zdaj muslimanov bat?

imas mogoče kaksno utemeljitev= logično seveda???

glej skozi stoletja so vedno različni pogledi verstev vodili v vojne in vedno bo tako...

Ne vidim pa zdaj razloga da muslimansko vero krivis??

Jaz bi prej krščansko

Aja nisem musliman in ne kristjan!!!!

Vojne vedno bodo, ker so vedno bile. in za to bodo naši pametni amarikanosi poskrbeli, ker njihova industrija je v k.......

je treba malce orožje delat.

Seveda bodo našli tam zdaj enega zapečenega mu 20 kg plastike okrog zvezali in bo zopet zadosten razlog, da je alkaida vsega krivaheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med drugim je napovedala točen datum smrti svojega moža. To lahko vsaka žena za svojga napove ko bo zvedla kod okrog skace. :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med drugim je napovedala točen datum smrti svojega moža. To lahko vsaka žena za svojga napove ko bo zvedla kod okrog skace. :naughty:

zanimivo, pa tut mogoče resnično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napovedi srhljive gor dol.... zase vem, da se s tem ne obremenjujem....

zakaj? ker bo vsaka morebitna vojna potekala s pomočjo takega orožja, da ne boš niti dojel, kdaj te bo konec.... vsaj nekaj pozitivnega....

bolj se s tem ukvarjate, bolj boste zafrustrirani... tako pač delujejo človeški možgani

prerokbe.... isto kot horoskop...tako posplošene, da je v vsaki nekaj renice..... in če nas je tako zelo strah prerokb, potem jih raje ne berimo....winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citirano iz "prerokbe"...

4509: Getting to Know God. The man has finally been reached such a level of development that can communicate with God.

ta zmaga vse... :lol1: :lol1: :lol1: Tako ko sem bral, se ti recimo da skoraj vse zdi še morda možno...pač zakaj pa ne...samo ko sem do te vrstice prišu, sem začutu nekakšno mini olajšanje :P No ja, verjetno sem tolko zabit pa ne štekam dovolj...ni še leto 4509 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

mar ne bi bilo fantastično če bi vsi idioti ( beri ljudje) tega sveta izginili ???

bi živali in rastline končno lahko zadihale v miru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mar ne bi bilo fantastično če bi vsi idioti ( beri ljudje) tega sveta izginili ???

bi živali in rastline končno lahko zadihale v miru!

in ka jbi to koristilo? Še vedno bi medved plenil ovco, plevel bi izrinjal travo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se potem naši politiki in drugi bockajo okoli pokojninske reforme.

Na pir naj rajš gremo saj bo itak konec vsega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je od vsega najbolj pretresljivo to, da se je uporabniku bna-ju dalo tipkat vse tisto črevo v prvem postu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je od vsega najbolj pretresljivo to, da se je uporabniku bna-ju dalo tipkat vse tisto črevo v prvem postu.

Si pa optimist če misliš da je to sam natipko. O tej napovedi sem bral (mislim da) identičen članek na enem drugem foromu. Pa tudi če ni bil isti članek je malo verjetno da je sam šel tiso tipkat. Razen če je vadil tipkanje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa optimist če misliš da je to sam natipko. O tej napovedi sem bral (mislim da) identičen članek na enem drugem foromu. Pa tudi če ni bil isti članek je malo verjetno da je sam šel tiso tipkat. Razen če je vadil tipkanje :hmm:

ja če bo konec mu drugo ne preostane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to je jasno, da v takem stanju kot smo, se mora nekaj zgodit. vedno se je v zgodovini na določen cikel ponovilo dogajanje. in to je tudi interes glavnega svetovnega manipulatorja, da se zgodi tudi sedaj. krize spori globalizacija unije zadolževanje je zelo preračunljivo izvedeno. razpoloženje, ki trenutno vlada v vsakem domu je odlična priložnost za izvedbo.

če ne bo 2010 bo 2011... ampak bo... verjetno ne v evropi, ampak če spremljate dogajanje malo južneje je teren pripravljen.

2012... taki dogodki so se že zgodili, večkrat, življenje na planetu ni izumrlo, ne vemo pa kakšne vplive ima to na celoten sistem okolja.... če kakšen elektromagnetni val skuri vso elektroniko, ki nam kroji vsakdanjik ne bi bilo nič narobe, neko obdobje samo s papirjem in svičnikom bi bilo prijetno ;) kako vpliva sprememba magnetnega polja, ki se ga tudi pričakuje v tem obdobju je težko napovedat, baje so velike težave imeli astronavti s s spominom in zavestjo pri izhodu iz zemljinega magnetnega polja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno mi je ... sam da do takrat nardim še ene 10.000 km :P

ja naprej boš pač s biciklom delal kilometre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa optimist če misliš da je to sam natipko. O tej napovedi sem bral (mislim da) identičen članek na enem drugem foromu. Pa tudi če ni bil isti članek je malo verjetno da je sam šel tiso tipkat. Razen če je vadil tipkanje :hmm:

Seveda imaš prav. A tudi copy/paste je čisto preveč dela za tole...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj kot je že nekdo napisal, vojna bo, ker še vedno je bila in vedno bo :) to je enostavno v človekovi naravi...

če pa elektrike ne bo, imam kamin, peč na drva itd., katere komaj čakajo da se jih uporablja :)

in seveda polno drv, za enopar zim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še hvalabogu, kr mi vinjeta poteče, vsaj ne bo šla u nič.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!