Skoči na vsebino

SANADER SE VRAČA


maus

Priporočene objave

Kaj menite o bombastičnem "come becku" Sanaderja. Moje mnenje je, da bo zarad njega razpadla vlada in na vidiku so nove volitve na Hrvaškem.

Toliko za začetek teme :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se ga ni preveč za bat, nihče ga ne mara več, zgubu je zaupanje. Pomoje se "vrača" samo zaradi imunitete in nič drugega...upam, da imam prav, tako bi naredu še najmanj škode...  :whistle: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaže, da ne bo mogel več delati kakšne večje škode. :devil:

Zagreb - Vrh Hrvaške demokratske skupnosti (HDZ) je na izrednem zasedanju za zaprtimi vrati iz svojih vrst izključil nekdanjega hrvaškega premiera Iva Sanaderja, ki je napovedal vrnitev v politiko.

To bi lahko bila dobra poteza tudi za naš DESUS, da se še pravočasno odkriža najbolj transparentnega lažnjivca v polni konfiguraciji. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaže, da ne bo mogel več delati kakšne večje škode. :devil:

Zagreb - Vrh Hrvaške demokratske skupnosti (HDZ) je na izrednem zasedanju za zaprtimi vrati iz svojih vrst izključil nekdanjega hrvaškega premiera Iva Sanaderja, ki je napovedal vrnitev v politiko.

Če to drži je to edina prava rešitev za tako barabo!!:yea1:

Ps: z takim predsednikom bi naslednje volitve HDZ sigurno že vnaprej izgubila !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se bo potem "palomas" tudi vrnil , ker sta tudi skupaj odšla???? :unsure: :?:hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaže, da ne bo mogel več delati kakšne večje škode.  :devil:

Zagreb - Vrh Hrvaške demokratske skupnosti (HDZ) je na izrednem zasedanju za zaprtimi vrati iz svojih vrst izključil nekdanjega hrvaškega premiera Iva Sanaderja, ki je napovedal vrnitev v politiko.

To bi lahko bila dobra poteza tudi za naš DESUS, da se še pravočasno odkriža najbolj transparentnega lažnjivca v polni konfiguraciji.   :)

  :worship: samo ni mi nekaj jasno...če ni v stranki ne more v parlament? In če je temu tako, so ga pošteno zajeb... in ne dobi imunitete? Al se bo prašiček vseeno rešil?   :? Kakorkoli, zgornji odstavek je podobna klofuta kot jo je berlusconi fasal. A to pomeni, da se svet počasi obrača na bolje?   :lol1:   :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo... vn so ga šutnl... upam, da se bodo naši politiki česa podobnega lotl in une člane, ki drekajo vn vrgl... zdj je čas... bo prletu na sneg in se naujo močno poškodovali :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo... vn so ga šutnl... upam, da se bodo naši politiki česa podobnega lotl in une člane, ki drekajo vn vrgl... zdj je čas... bo prletu na sneg in se naujo močno poškodovali :P

kokr vem, so mu pustl odprte vrata... lahko se ponovno včlani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: samo ni mi nekaj jasno...če ni v stranki ne more v parlament? In če je temu tako, so ga pošteno zajeb... in ne dobi imunitete? Al se bo prašiček vseeno rešil? :? Kakorkoli, zgornji odstavek je podobna klofuta kot jo je berlusconi fasal. A to pomeni, da se svet počasi obrača na bolje? :lol1: :naughty:

Ne vem, kako imajo Hrvati, ampak logično bi bilo, da lahko on gre v parlament s stranko ali brez nje - če je bil izvoljen, mu mandat pripada ... vprašanje pa je, kako je z reaktivacijo po tem, ko je enkrat bil očitno izvoljen v parlament in potem nastavljen za predsednika vlade ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 24 ur je nekdo takole napisal:

bogo19 05.01.2010, 12:55 1 rate_positive.gif rate_negative.gif To je samo dobra igra hrvaške politike.Kaj je naredil Sanader je bil dogovor med Sanaderjem in stranko HDZ. Sanader ni imel več namena vrnitve v politiko,ker pa je HDZ dobil na volitvah malo glasov so bili prisiljeni nekaj storit za dobrobit stranke.Z to zaigrano zavrnitvijo Sanaderja si je HDZ ponovno pridobil priljubljenost med ljudmi saj je kar večina hrvatov ustrojena proti Sanaderju.Primitiven hrvaški narod pa sedaj razpravlja kako so se mu v stranki uprli.Ni kaj zelo dobro zrežirana igra.Lahko bi rekli povratak odpisanih.Ivo se je spustil v poslovne vode tako da bi tudi časa imel premalo če bi se hotel ukvarjar z politiko.

Meni se zdi tak scenarij povsem možen, politiki so itak vsega zmožni. Žal pa v članku tudi piše, da ima Sanader kljub vsemu še vedno možnost stolčka, torej imunitete. Hmm, bomo videli kaj se bo odločil. V vsakem primeru se mu ne piše dobro. Če se odloči izkoristit stolček pomeni avtomatsko, da je kriv česar ga obtožujejo, in se bo ljudem še bolj zameru, v saboru bo pa lahko samo še spal. Če tega ne sprejme, mu grozi tožilstvo. :evilgrin: Morda pa si je le skuhal prevročo juho :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :worship: samo ni mi nekaj jasno...če ni v stranki ne more v parlament? In če je temu tako, so ga pošteno zajeb... in ne dobi imunitete? Al se bo prašiček vseeno rešil?   :? Kakorkoli, zgornji odstavek je podobna klofuta kot jo je berlusconi fasal. A to pomeni, da se svet počasi obrača na bolje?   :lol1:   :naughty:

poslanski mandat nima nobene veze s strankarsko pripadnostjo

je pa velika verjetnost, da bo fasal, če ni mel takrat ko je prste v marmelado tiščal, preveč oprod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako imajo Hrvati, ampak logično bi bilo, da lahko on gre v parlament s stranko ali brez nje - če je bil izvoljen, mu mandat pripada ... vprašanje pa je, kako je z reaktivacijo po tem, ko je enkrat bil očitno izvoljen v parlament in potem nastavljen za predsednika vlade ...

osebna izbira/pravica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Ivo se NE vraca? :slap: :naughty: :slap:

a pol palomas-a ne bo nazaj ???? trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ven so ga vrgli iz HDZ.. in prav je tako.... imajo vsaj malo možnosti na naslednjih volitvah.

DESUS ... poglej preko Kolpe :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

VSAKA ČAST HRVATARJEM, da so LOPOVU Sanaderju zaplenili dragocenosti :worship: :worship: :worship: ne vem kdaj se bo naša "PRAVNA" država :lol1: zganila.

P.S. po moje majo premal tovornjakov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se fajn nasmejal, ko je lani Sanader odstopil, ob komentarju šefa v službi:

''kaj danes vrtijo toliko hrvaške muzike na radiu - Sanaderju v slovo???'' :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!