Skoči na vsebino

Zimsko 'dirkališče' v Avstriji


danci1973

Priporočene objave

Naši severni sosedi so pa res bebci - še pozimi si grejo naredit dirkališče. Čeprav je čisto jasno, da je to čist zgrešeno, nepotrebno in predvsem ena velika izguba. :unsure:

http://www.sbg.at/lungauring/

Mi smo se imeli fajn, čeprav so gume nekoliko trpele...

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to vozijo z zimskimi gumami ali z ježevkami ?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to vozijo z zimskimi gumami ali z ježevkami ?? :)

Mi smo vozili z zimskimi, pa Goodyear-kam ni bilo preveč všeč:

Lungau-Gume_003.jpg

Bridgestonke pa zadevo bojda prestale brez posledic.

Predvidevam pa, da 'tapravi' vozijo z ježevkami - tudi 'šefe' je mel en komplet v kontejneru.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jih je napadlo... s kolk konji pa so bile obremenjene in ali je proga tako groba, da jih tako zreže ? :unsure:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni tako zgresena in nepotrebna, sej si sam napisal da sete se imel fino.

Poznam veliko ljudi ki radi "dirkajo" tudi po snegu, ledu. V tezkih razmerah se pokaze kdo ima pravi obcutek za hitrost.

Se 1x bolje se izzivljati na dirkaliscu kot na cesti. Razni winter drift filmcki itd. :naughty:

Popravljeno . Popravil perimund
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jih je napadlo... s kolk konji pa so bile obremenjene in ali je proga tako groba, da jih tako zreže ? :unsure:

Te na sliki je poganjalo 156 konjev iz 2,5l boxerja...

Podobno usodo so doživele Goodyearke še s 125 konji iz 2,0l boxerja in s 300+ konji iz 2,0 turbo boxerja.

Bridgestonke pa so prav tako bile na 300+ konjih iz 2,0 turbo boxerju, pa niso imele težav.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ste se imeli. Zanima me pa če si imel ta laptimer program na mobitelu? Jaz sem si ga naložil pa ga ne znam usposobit tako kot ti :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ste se imeli. Zanima me pa če si imel ta laptimer program na mobitelu? Jaz sem si ga naložil pa ga ne znam usposobit tako kot ti :glare:

RaceChrono imam naložen na Nokia E71, uporabljam pa zunanji bluetooth GPS sprejemnik (Qstarz QT-B890X), ker je interni prepočasen. Preizkusil sem ga tudi že na motorju, na N. Marofu in dela zadovoljivo.

Video z števčki in temi zadevami sem pa naredil z 'Racechrono2AVI' programom, ki pa ni ravno 'user friendly'.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!