Skoči na vsebino

SCHENGEN


mlekar

Priporočene objave

Malo mi je cudno da niko nije pomenuo da tri zemlje bivse SFRJ od 19.12.2009 ulaze u Shengen zonu, pa iz tog razloga

postavljam ovo pitanje = koliko su oni dobro dosli u Evro zonu i naravno Sloveniju =

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mi je cudno da niko nije pomenuo da tri zemlje bivse SFRJ od 19.12.2009 ulaze u Shengen zonu, pa iz tog razloga

postavljam ovo pitanje = koliko su oni dobro dosli u Evro zonu i naravno Sloveniju =

Ne ulaze, već im je dozvoljen ulazak u zemlje EU bez (schengenske) vize....ne znam zašto drugi dio pitanja, kad smo mi predložili da se to sprovedetrance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ulaze, već im je dozvoljen ulazak u zemlje EU bez (schengenske) vize....ne znam zašto drugi dio pitanja, kad smo mi predložili da se to sprovedetrance_19_hmm.gif

U pravu si, samo je dozvoljen ulazak u zonu EU.Znam da je Slovenija predlozila cak ranije da se to desi ali drugi deo

pitanja odnosi se na to da me interesuje u kolikoj meri obican narod prizeljkuje integraciju balkana ,sobzirom da

znamo sta smo sve preziveli pre i posle SFRJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me interesuje u kolikoj meri obican narod prizeljkuje integraciju balkana ,sobzirom da

znamo sta smo sve preziveli pre i posle SFRJ.

Pa naravno da vas volimo, dođite svi ovamo. Ako nas može 2 milijona u takvoj zemlji, zašto ne bi išlo sa 10 milijuna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pravu si, samo je dozvoljen ulazak u zonu EU.Znam da je Slovenija predlozila cak ranije da se to desi ali drugi deo

pitanja odnosi se na to da me interesuje u kolikoj meri obican narod prizeljkuje integraciju balkana ,sobzirom da

znamo sta smo sve preziveli pre i posle SFRJ.

u Sloveniji nije ništa drugčije ko po Srbiji sa slovenskim tablicama ... na kratko... kolko mi je poznato, nema nikakvog problema :)

ali.. sto ljudi, dvesto mototokotaća :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pravu si, samo je dozvoljen ulazak u zonu EU.Znam da je Slovenija predlozila cak ranije da se to desi ali drugi deo

pitanja odnosi se na to da me interesuje u kolikoj meri obican narod prizeljkuje integraciju balkana ,sobzirom da

znamo sta smo sve preziveli pre i posle SFRJ.

Pa priželjkujem,da mi bez problema dođe u posetu prijatelj (iz vojske) iz BG sa familijom, a ja kod njega u BG i kasnije u Pecku kod Valjeva, da se malo razvalimo sa prasetinom i mekom rakijom...trance_25_naughty.gif O kakvoj ti integraciji Balkana pričaš? Sa ekonomskog gledišta namam ništa protiv....novac ipak ne smrdi, jel tako??whistle.gif

Zamolio bih vas da pisete na vasem jeziku , kako bih ga inace usavrsio JA. trance_40_thumbup.gif

Prepozno.....mi smo poligloti....evilgrin.gif Jel tako druže vapotek??trance_21_laughing1.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postavljam ovo pitanje = koliko su oni dobro dosli u Evro zonu i naravno Sloveniju =

Vsi so dobrodošli. :) Sicer ženske malo (ok, dosti) bolj, ampak kar se pač menimo... :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepozno.....mi smo poligloti....evilgrin.gif Jel tako druže vapotek??trance_21_laughing1.gif

Ja, maš prav. Cela Slovenija je čisto nora na Poli!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so dobrodošli. smile.gif Sicer ženske malo (ok, dosti) bolj, ampak kar se pač menimo... tongue.gif

Uf, če se samo spomnim kake sponzoruše iz Doline silikona....jeah samo naj pridejoworship.gif

Ja, maš prav. Cela Slovenija je čisto nora na Poli!!! tongue.gif

Hmja....maš prav....closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje ne... če toti štajerci začnejo toto špraho govort, se tudi med sabo ne razumejo ... zato pa pol rata štajerska ikebana :lol1: ...

to vračam vapoteku za prleka, čeprav so prleki v šengenskem obroču :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa priželjkujem,da mi bez problema dođe u posetu prijatelj (iz vojske) iz BG sa familijom, a ja kod njega u BG i kasnije u Pecku kod Valjeva, da se malo razvalimo sa prasetinom i mekom rakijom...trance_25_naughty.gif O kakvoj ti integraciji Balkana pričaš? Sa ekonomskog gledišta namam ništa protiv....novac ipak ne smrdi, jel tako??whistle.gif

Prepozno.....mi smo poligloti....evilgrin.gif Jel tako druže vapotek??trance_21_laughing1.gif

Ali nije sve u novcu ima nesto i u ljubavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno...zato pa se še vedno družimo....worship.gif

Kako da jebem ljubav brez novca :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa upotrebi sav svoj šarm, ako nemaš para...grim.gif

lakše mi je platit :lol1: ... lažje mi je plačat :lol1:

JBG ... bolje šengen kot šanghaj :whistle:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lakše mi je platit :lol1: ... lažje mi je plačat :lol1:

JBG ... bolje šengen kot šanghaj :whistle:

U tvijim godinama je lakse platit nego se zelu noc klatit. :lol1:

Popravljeno . Popravil mlekar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus al te res vsak takoj "prebere" ali pa si znan po celi naši jugi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mi je cudno da niko nije pomenuo da tri zemlje bivse SFRJ od 19.12.2009 ulaze u Shengen zonu, .....=

turizem smo ljudje, ovce pa ne !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus al te res vsak takoj "prebere" ali pa si znan po celi naši jugi :naughty:

včasih sem bil brez skrbi... zdj pa njeni bratje lahko pridejo u šengen :whistle:

bolje da me tukaj pobere, kot pa na cesti :lol1:

tud poznajo me... odspod piše: TRAŽI SE ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

turizem smo ljudje, ovce pa ne !

Zasto ovce? Sta tu ima cudnog , pa motoristi su ti koji ne poznaju granice jos kad se otvore neke nove pa to treba prvo da pozdrave ,barem ja tako mislim i zato ova tema i postoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!