Skoči na vsebino

SCHENGEN


mlekar

Priporočene objave

Zasto ovce? Sta tu ima cudnog , pa motoristi su ti koji ne poznaju granice jos kad se otvore neke nove pa to treba prvo da pozdrave ,barem ja tako mislim i zato ova tema i postoji.

prijatelju, jedan pametan čovek je jednom rekao :" granice su samo u glavi".......

Ti se kar oglasi kaj v Sloveniji da te peljem na pristno slovensko hrano......ćevape....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijatelju, jedan pametan čovek je jednom rekao :" granice su samo u glavi".......

Ti se kar oglasi kaj v Sloveniji da te peljem na pristno slovensko hrano......ćevape....

[/quari

Prosle godine u leto sam sreo u jednom lepom restoranu u podnoziju Tare planine motoriste na BMW motorima i jedan fz1

iz vase drzave ,bilo je oko tridesetak motora. Da li si bio medju njima , ako jesi znas kakvi su cevapi a ako nisi

dodji da probas radi poredjenja. A ja dolazim da probam vase i da popijem sadjevac za aperitiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ste dobrodošli. :worship:

samo ne pričakujte preveč, slovenci ne premoremo pristne človeške topline. :blink:

večino je posrkal kapitalizem, kjer ni prostora za medsebojna druženja in prijateljstvo, ampak samo za najpomembnejše - materialne dobrine. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ste dobrodošli. worship.gif

samo ne pričakujte preveč, slovenci ne premoremo pristne človeške topline. blink.gif

večino je posrkal kapitalizem, kjer ni prostora za medsebojna druženja in prijateljstvo, ampak samo za najpomembnejše - materialne dobrine. slap.gif

E, zdaj pa si opisala Zmagota iz srbske komedije Crni Gruja i kamen mudrosti

in http://www.crnigruja.com/...... da crkneš keri film....worship.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.gif še najboljša scena http://www.youtube.com/watch?v=eq84-TynBL0 Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasto ovce? Sta tu ima cudnog , pa motoristi su ti koji ne poznaju granice jos kad se otvore neke nove pa to treba prvo da pozdrave ,barem ja tako mislim i zato ova tema i postoji.

hja glej ga sedaj ! saj si napisal da hočeš da pišemo v slovenščini ! potem pa zmeraj kako podvprašanje ! :photo:

besedna igra - igra riječi ! turizem smo ljudje, ovce pa ne !

radi bi da pride k nam čim več turistov, a na vrata jim nabijemo "vztop samo za izbrane" !

za evropo je slovenija isto kot je bilo za bivšu yugo kosovo ! e pa sad !? komu lahko prodamo da je portorož skoraj isto kot monte carlo !? in da je krvavec največje smučišče ki je najbližje letališču in glavnemu mestu ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he mlekar... kot je rude napisal, če hočeš v slovenščini na moto forumu, boš rabil precej več kot samo znanje slovenskega jezika. Kot opaziš, tukaj pišemo v slovenščini, pa se tudi med seboj ne razumemo, kaj je hotel, nekdo komu, kaj povedat :P

na kratko ... očitno imaš malo pomislekov glede potovanja. Vprašaj Darka, kako se je imel na potovanju skozi Slovenijo in vse ti bo jasno :D ... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... očitno imaš malo pomislekov glede potovanja. Vprašaj Darka, kako se je imel na potovanju skozi Slovenijo in vse ti bo jasno :D ... :beer2:

Še bolje: ne sprašuj drugih, pač pa osedlaj moped in se prepričaj sam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolje: ne sprašuj drugih, pač pa osedlaj moped in se prepričaj sam.

In povej, po kateri poti prideš, da pripravimo zasedo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi....pridi.......od mene in Mausa imaš pivo......BTW...plača ON!!!! ( ta je spet slovenska ;-) )

To bodo razumel v vseh jezikih sveta :lol1: ... znotraj in zunaj schengena :P .. sam da nau kdo mislu, da je ime "maus" plačilno sredstvo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bodo razumel v vseh jezikih sveta :lol1: ... znotraj in zunaj schengena :P .. sam da nau kdo mislu, da je ime "maus" plačilno sredstvo :kva2:

Nič bat.......sem slišal, da slabo "stojiš" na menjalniški listi..... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali nije sve u novcu ima nesto i u ljubavi.

balkan, schengen , vize, politika , gumarabika....mah , vse je u kurcu... :headbang: še odgovor : ljubezen je najdražja oblika druženja...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijatelju, jedan pametan čovek je jednom rekao :" granice su samo u glavi".......

pameten .. pri meni ni nič v glavi ... torej ni meja ... sem človek ,ki nima meje ... no tam pod -5 stC se mi začne počasi kazat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pameten .. pri meni ni nič v glavi ... torej ni meja ... sem človek ,ki nima meje ... no tam pod -5 stC se mi začne počasi kazat ...

Tudi brezmejnost je le v glavi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja glej ga sedaj ! saj si napisal da hočeš da pišemo v slovenščini ! potem pa zmeraj kako podvprašanje ! :photo:

besedna igra - igra riječi ! turizem smo ljudje, ovce pa ne !

radi bi da pride k nam čim več turistov, a na vrata jim nabijemo "vztop samo za izbrane" !

za evropo je slovenija isto kot je bilo za bivšu yugo kosovo ! e pa sad !? komu lahko prodamo da je portorož skoraj isto kot monte carlo !? in da je krvavec največje smučišče ki je najbližje letališču in glavnemu mestu ?!

Slovenscinu poznajem dobro, ucio sam je u skoli, srednju sam zavrsio kod vas u dezeli, tako da vas dobro razumem, inace ne bih bio ovde sad.Ali dvadeset godina nisam imao kontakt sa njom

tako da se dosta toga zaboravilo,i to je razlog zbog kog vas pozivam da pisete slovenscinu.

Sto se tice turizma , nikom na glavi ne pise ko je ko, samo mi nije jasno kako ces da filtriras izbrane ljude. Mogu ti reci jedno da kad vidis motor sa koferima i srbskim tablicama budi siguran da su dobri =izabrani= ljudi,i pravi turisti koji zele samo da uzivaju u naravi,dobroj hrani i dobrim putevima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he mlekar... kot je rude napisal, če hočeš v slovenščini na moto forumu, boš rabil precej več kot samo znanje slovenskega jezika. Kot opaziš, tukaj pišemo v slovenščini, pa se tudi med seboj ne razumemo, kaj je hotel, nekdo komu, kaj povedat :P

na kratko ... očitno imaš malo pomislekov glede potovanja. Vprašaj Darka, kako se je imel na potovanju skozi Slovenijo in vse ti bo jasno :D ... :beer2:

Darko ima samo reci hvale ,odusevljen je sa vama u svakom pogledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ste dobrodošli. :worship:

samo ne pričakujte preveč, slovenci ne premoremo pristne človeške topline. :blink:

večino je posrkal kapitalizem, kjer ni prostora za medsebojna druženja in prijateljstvo, ampak samo za najpomembnejše - materialne dobrine. :slap:

Ne mislim da Srbi nisu dobrodosli kao turisti i znam da ne treba ocekivati previse ali ocekujem dobar provod za moje pere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In povej, po kateri poti prideš, da pripravimo zasedo. :naughty:

Javicu kojim putem stizem da mi ptipremite zasedu u nekom restoranu gde ima kranjskih klobas.

Dva dana necu nista da jedem pred put.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mlekar, ker lih vidim da si še gor ! a v Kraljevu še stoji oni s puško na sred korza ? ker ko sem jaz bil doli je imel še pištolo ! smo se po poligonu drajsali ! z duplaki pa guzziji ! vsi nažalost smb boje ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisam znao da pratite Crnog Gruju, ima tu dosta istine, nazalost.

Resnica ne boli če jo priznaš :hmm::eek::eek:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!