Skoči na vsebino

SCHENGEN


mlekar

Priporočene objave

alo mlekar, ker lih vidim da si še gor ! a v Kraljevu še stoji oni s puško na sred korza ? ker ko sem jaz bil doli je imel še pištolo ! smo se po poligonu drajsali ! z duplaki pa guzziji ! vsi nažalost smb boje ! :grim

Da, spomenik Srpskom junaku simbol proboja Solunskog fronta.Guzzija si vozio po Beranovcu ,dobra staza zar ne ali ne moze da se poredi sa Grobnikom .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javicu kojim putem stizem da mi ptipremite zasedu u nekom restoranu gde ima kranjskih klobas.

Dva dana necu nista da jedem pred put.

sama politka pa kranjske klobase so vas kdo se bo pa vozu

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mi je cudno da niko nije pomenuo da tri zemlje bivse SFRJ od 19.12.2009 ulaze u Shengen zonu, pa iz tog razloga

postavljam ovo pitanje = koliko su oni dobro dosli u Evro zonu i naravno Sloveniju =

Dajmo to kar na začetek :)

Mlekar, dobro došel. Že zato ker si štromar ;) Drugače pa dobrodošli vsi ljudje dobre volje in dobrih namenov, ne glede na to, od kod so. Butlov se pač izogibaj, tako doma kot pri nas.

Se vedimo na kakšnem stromerskem srečanju ali popotovanju..pri nas ali pri tebi..kdo bi vedel :)

Tema namenjena druženju KLV-stromerjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I berlinski zid je jednog dana pao, pasce i balkanski na Kolpi. :yea1:

Zidovi so v glavah..na obeh straneh ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zidovi so v glavah..na obeh straneh ;)

Strinjam se stabo ,zidovi so v glavah :D .Ce prides v Srbijo ti se oglasi. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se stabo ,zidovi so v glavah :D .Ce prides v Srbijo ti se oglasi. :yea1:

A jaz tudi lahko :?

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem maja...pač vprašam, če boš dal za kakšno pivo, ali dve... :blush:

Maribor i Kraljevo su pobratimljeni gradovi tako da su stajarci uvek dobro dosli malo vise od ostalih, samo se ti javi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor i Kraljevo su pobratimljeni gradovi tako da su stajarci uvek dobro dosli malo vise od ostalih, samo se ti javi. :OK:

To mi delaj stari!! :D Edina pizdarija je, ker se me boš potem težko znebil... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi delaj stari!! biggrin.gif Edina pizdarija je, ker se me boš potem težko znebil... tongue.gif

Bog naj nas čuva ognja, poplav, Turkov in globokega grla-vapotaevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zar ti ja lićim na pederćinu??? mad.gif Aja, zaradi pira si mislil... slap.giftongue.gif

Jebi ga......če maš pa ti G-točko na dnu grla (mije Linda Lovelace povedalatrance_25_naughty.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mije Linda Lovelace povedala

Kdo??? :eek: Aja sorry, sem pozabil, da si že prileten... Jaz se ne družim s tak starimi babami. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo??? eek.gif Aja sorry, sem pozabil, da si že prileten... Jaz se ne družim s tak starimi babami. tongue.gif

To niso stare babe....to so pionirke obrti.....worship.gif Spomenik ji bi morali postavit.....trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor i Kraljevo su pobratimljeni gradovi tako da su stajarci uvek dobro dosli malo vise od ostalih, samo se ti javi. :OK:

super... za nas štajerce :010 ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!