Skoči na vsebino

SCHENGEN


mlekar

Priporočene objave

Da si sad ovde kad se osusilo prodimljeno meso pa kajmak pa loza rakija, zaboravio bi odakle dolazis. :kva2:

To zato govoriš, ker zdaj nisem tam :cry: ... skregan :glare: ... lačn sm ratu :OK:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si sad ovde kad se osusilo prodimljeno meso pa kajmak pa loza rakija, zaboravio bi odakle dolazis. trance_41_w00t2.gif

Ijoj....sušeno meso, čakija za seckanje, pa meka rakija..... pravo meze.....joooooj, kak bi to pasalo....grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si sad ovde kad se osusilo prodimljeno meso pa kajmak pa loza rakija, zaboravio bi odakle dolazis. :kva2:

Jaz bi se pozabil VRNITI.....domov :worship: :worship:

Sliši se noro njamiiiiiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjam alpsko mleko za kajmak :whistle:

Ja i od alpskog mleka pravim kajmak i to znas kakav da ga na hleb mazes . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja i od alpskog mleka pravim kajmak i to znas kakav da ga na hleb mazes . tongue.gif

In? Je "žut, ko dukat"??trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? Je "žut, ko dukat"??trance_25_naughty.gif

Samo zlatiborski stari kajmak bude zut ko dukat. U Kanju se nekad pravila gauda najbolja na svetu ,koja je tako lepo mirisala da ti voda na usta krene.Da li je jos prave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zlatiborski stari kajmak bude zut ko dukat. U Kanju se nekad pravila gauda najbolja na svetu ,koja je tako lepo mirisala da ti voda na usta krene.Da li je jos prave?

ne vem če je bila kranjska gauda najboljša na svetu, vem pa da mlekarna v kranju ne deluje že kar nekaj let, so izdelavo sirov preselili v kočevjetrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zlatiborski stari kajmak bude zut ko dukat. U Kanju se nekad pravila gauda najbolja na svetu ,koja je tako lepo mirisala da ti voda na usta krene.Da li je jos prave?

Pa totega imam najrajši.....Seveda se proizvaja...Izvoli....

post-18094-126355180273_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa totega imam najrajši.....Seveda se proizvaja...Izvoli....

To je ta ,najbolja. Bila je to u stari jugi najsavremenija sirarna za gaudu.Znajuci sve to siguran sam da je ocuvan kvalitet i danas. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlekar, vidim da si stručko.

je bila pa v naših časih najpopularnejša embalaža za mleko (nekje sredi filmčka ti bo zanihala pred očmi)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!