Skoči na vsebino

passat težave


passat

Priporočene objave

živjo!

prikazuje se lučka od ESP in (P). ko se prikažejo avtu samodejno odvzame gas potem spet deluje normalno. čez nekaj časa se pa spet same ugasnejo.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

prikazuje se lučka od ESP in (P). ko se prikažejo avtu samodejno odvzame gas potem spet deluje normalno. čez nekaj časa se pa spet same ugasnejo.

l.p.

ESP-Elektronski program stabilnosti, če se ti prižiga med vožnjo po snegu pomeni, da deluje. Pritisni tipko ESP in ga boš izključil, vendar pa bo avto vrtel v prazno.

Sam ga imam med vožnjo po snegu večinoma izključenega, ker me moti.

Drugače si pa oglej Tule

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lučka (P) zasveti, če imaš premalo zavorne tekočine. Najprej se to začne pri vožnji v klanec, potem tudi po ravnem :rolleyes: Senzor pač. Se mi je zgodilo pred časom, sem se že malo zasekiral, pa so me hitro pomirili. Skratka prekontroliraj zavorno tekočino, pa če je to pravi razlog ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno je tudi da da so obrabljene zavorne ploščice .Če so zavorne ploščice obrablene do kraja tudi posveti lučka.Ne vem pa če je lučka z oznako P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni sta na golfu 4 goreli 2 lučki pa nevem točno kateri (ona žička pa še ena), ko mi je crknil štop šalter...

po menjavi je bilo spet vse ok.

mogoče se prižgeta ker opozarjata kakšno napako... (samo ugibam :unsure: )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!