Skoči na vsebino

Jebeš sklade zavarovanj,vse su vam to ista sranja!


DiegoMenendes

Priporočene objave

Pred kratkim sem končno dal odpoved v telef. marketingu. V bistvu sem dobil in dal odpoved hkrati. Tako je bilo najbolje za vse. Po kratkem kao izpadu sem šel na pogovor k direktorju. Rekel je:,,Jah veš, bil si uspešen, stvari so dobro tekle, vendar nimaš ti živcev za kej tazga Menendes.Imel je prav po eni strani, saj sem non stop izgublju živce, no ne na začetku. Prva dva mesca sem bil umirjen, potem pa sem dojel kolk ljudi laže po telefonu,,kaj si vse ljudje izmisljo, da jim ne bi blo treba prit. Pokličeš modela po telefonu, se zmenta za eno kao brezplačno finančno svetovanje

, oseba še reče:,,Ja ja pridem, pridem sto posto in potem ne duha ne sluh a o njem. Če si jih naroču deset komadov, si bil res lahk vesel, če sta pršla samo dva. Včasih bi kdo od naročenih pršu samo do table našga podjetja in bi se obrnu za stopinj, ker je pač na tabli pisal skladi in zavarovanja.V bistvu sem te ljudi čist štekal za tako dejanje, saj se men tud obrne v želodcu, ko slišm besedo skladi ali zavarovanje. Vsi so namreč bli pametni pred štirimi petimi leti, češ , da vsi rabmo dajat denar na stran za našo prihodnost, potem pa je šlo vse v [censored] oziroma vse navzdol vsaj za šezdeset, sedemdeset posto. Spomnem se konec leta dva tisoč pet-tipkovnica mi ne dela za cifre,obolu bom, ko mi je neki začasni sodelavec vabil v neki kao zelo zanimiv posel. Bil sem radoveden, kaj naj bi to blo.Dobili smo se v nekem lokalu v Btcju. Končno je prišel ta sodelavec, z njim pa je bil nekdo, ki mi je bil zelo znan, seveda, ko pa je živel samo dva nadstropja višje kot jaz. Mogoče sva se pogovarjala samo dvakrat v življenju, ker je bil model kokr vem bolj tihe sorte., kle na pijači pa je kr vrelo iz njega:,,Jah veš prjatu, država nam ne bo prav nč pomagala veš, zato si moramo vsi zagotovit boljšo prihodnost, pa neka kao nižja rodnost, pa kolk ljudi pravzaprav dela za upokojence. Jaz budala sm seveda nasedel vsem tem kozlarijam, začel plačevat te obroke, za mojo prihodnost, vendar sm hitro nehal ko sem dojel kakšen [censored] mora bit človk, da vsak mesec plačuje pedeset eurov zato, da bo mel šele čez ne vem petindvajset, trideset-obolu bom št na tipkovnici ne delajo, podvojen denar.To pa sploh ni blo vse. En teden po mojem prvem vplačilu, me je zbil avto, bil sem na kolesu. Modelu sm valjda jebu mater pa sestru pa vse po spisku pa to. Model se mi je opravičeval za vse, mi hotu dat jurja in odpeljat naprej, ker se mu je kao ful neki mudil. Ja, hotu mi je dat jurja , pa ne jurja eurov ali dolarjev ali ne daj bože maraka... Dat mi je hotu usranih tisoč tolarjev. V tistem momentu sem ga hotel zagrabit za jakno, vendar se je model, kaj hitro umaknil, pa tud moja kičma mi ni dovolila prevelkega naprezanja, ker me je pač človk zbol. Kolk sm mu šele pol jebu mater. Take žalitve nisem še doživel v življenju. Model te skor ubije z avtom, dal bi ti jurja sit in bi spizdil dam gledat Santo Barbaro.. .Svašta. Pol je blo sam še huje, ko je policija spoznala mene za krivga, jaz pa sem bil še največji idijot, da sem podpisal tisti papir. Od takrat naprej ne podpisujem ničesar več, še posebi murji pičkurji ne koja samo novac gulji od nedužnog naroda in tko je tud blo pr vseh prekrških, ko so me spet ustavl policaji. Je pa res, da sm pol ko sm vidu, da se stvari obračajo prot men, lagal tud , da je model pobegnu s kraja nesreče, po poizkusu podkupitve, plus to da sem mu mal grozil po telefonu. Nikol policajem nč podpisovat, sam pisat pritožbe proti tej gamadi ljudje.

Se nadaljuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal, ta zavarovalnica, mi kr ni hotla izplačat nč dnarja. Nism mogu verjet, čeprav baje ni dost manjkal, da bi umrl, pa to. To je bil tud gl. povod, da sem nehal plačevat to kurčevo življensko varčevanje/zavarovanje. Jebu pa sem tudi mater svojemu kao brezlačnemu odvetniku, ki je bil pač priložen kot garancija za to življensko varčevanje/zavarovanje. Oni bi, da završiš na invalidskim kolima, da sploh dobiš ikakve pare. Spomnem se seveda tud vseh tistih bedarij na seminarju, ko so nam pral mozak, kravatarji predvsem, da naj napišemo na list papirja vsa imena ljudi, od male šole pa do osnovne pa valda tud od jaslc in od faksa, če splh hodmo na faks.Ko sem napisal vsa ta imena, mi je kr naenkrat ratal slabo, ker sem pač napisal podzavestno imena vsaj ene 20 bednikov, ki niso bili kej preveč prijazni do mene v osnovni pa srednji šoli, pol sem napisal še par imen tistih, ki so se pod mojim oknom drl:ČUPOOOOOOO! To se je zgodil enkrat tud ob 2 zjutri, ko so modeli pršli vsi pijani ko konji. Enkrat sm se poscal v eno prazno vrečo, ker je mense zdi zmanjkal vode, pa sm fukno, pa zadel modela direkt v nogo. Ta model je reku, da me bo ištemo, sam me ni mogu, ker mu je enkrat pol komšija Bajrami iz Kosova jebu mater, sem modelom fuknu dol prazno flašo zadel pa sem valda avto od Bajramija. Bajrami je mislu, da je bil ta bednik od t grupe razigranih mladeničev. Ne takih bednikov se res ne splača klicat sem si reku. Tiste s katerimi si pa v kao dobrih odnosih pa kličeš v smislu:,,Živjo Marko kako si"?,,Veš res je, da se nisva vidla vsaj tm ene 5, 6 let, vendar imam jaz tebe ene zelo koristne informacije, ki bi ti koristle v življenju"!

Marko: Hm.. Kakšne informacije pa?

Menendes:,,Glej, najboljš bi blo, da se mi prvo dobimo na eni kavi, saj ti želim te informacije sebno predati, ker ti hočem zelo dobro v življenju.

Ja valda, dobr želiš nekomu, s katerim se vidš enkrat na pet let. oziroma nekomu s katerim si se drkal v glavo kot najstnik. Kera beda! Pol je bla še ena v iber bedna izjav šefa kravatarjev, ko je model omenu, da, piloti pa ne pridejo v poštev in še nekateri, za pilote pa je model reku, da so oni ful kao riskantni ljudje pa to. Odvrnil sem:,,Po vaši logiki je pol ful nevarno letet z avijoni? Kravatar oz šef teh bednikov kao finančnega svetovanja je začel zmajevat z glavo in se je prije za kravato (kot un debeli iz Boljeg Života) modela, ki pa me je pripeljal na ta seminar pa je neki ful postal bruka pa to... Nit enga normalnega vprašanja nisem slišal na tem seminarju, samo lizanje riti, najbolj si pa bom zapomnu eno žensko temnejše polti. Bla je ful hinavska.Pisala se je Jerković, živela je blizu mene.Njen brat je bil ful uspešen baje. Ona je bla ful hinavska, govorila mi je gospod to, gospod uno

SE NADALJUJE

Dodatne možnosti:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo DiegoMenendes stilski si se zelo približal Goranu Vojnoviču, sam z to razliko da je on o tem kar je pisal in stvareh

ki so se dogajale okrog njega imel nekaj pojma, tebi žal ne gre tako od glave in rok ! vaja dela mojstra, tovarne pa nesnago !

pa srečno !

ps

mladi litarati uporabljajo drug forum ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo DiegoMenendes stilski si se zelo približal Goranu Vojnoviču, sam z to razliko da je on o tem kar je pisal in stvareh

ki so se dogajale okrog njega imel nekaj pojma, tebi žal ne gre tako od glave in rok ! vaja dela mojstra, tovarne pa nesnago !

pa srečno !

ps

mladi litarati uporabljajo drug forum ! :grim

Model, mislm, da mam mal več pojma kot Vojnović o njegovih zadevah. Po moje sem se več zbiral pred bloki kot on. Slišal sem, da se on niti ni tolk zbiral. Za razliko od njega pišem o stvareh, ki so se mi zgodile. Kolikor vem Vojnović ni naredil niti ene stvari, ki je bla zapisana v knjigi. Seveda se je sploh glupo primerjat z njim, ker to je druga zadeva,nikakor pa ne pravim, da je naredil slabo knjigo, sploh ne , res je zabavna, vse pa kar boš prebral od mene je 85% resnice in kakšnih 15% domišljije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter motor pa voziš oziroma si vozu ali pa maš namen vozit? čist iz firbca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kter motor pa voziš oziroma si vozu ali pa maš namen vozit? čist iz firbca

Motor? Kake veze ma to tdej z zavarovanji? Bicikl sm peljal, sam ga raj ne več ker me je nek norc zbol z avtom, pa sej je itak vse kle pojasnjen.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal, ta zavarovalnica, mi kr ni hotla izplačat nč dnarja. Nism mogu verjet, čeprav baje ni dost manjkal, da bi umrl, pa to. To je bil tud gl. povod, da sem nehal plačevat to kurčevo življensko varčevanje/zavarovanje. Jebu pa sem tudi mater svojemu kao brezlačnemu odvetniku, ki je bil pač priložen kot garancija za to življensko varčevanje/zavarovanje. Oni bi, da završiš na invalidskim kolima, da sploh dobiš ikakve pare. Spomnem se seveda tud vseh tistih bedarij na seminarju, ko so nam pral mozak, kravatarji predvsem, da naj napišemo na list papirja vsa imena ljudi, od male šole pa do osnovne pa valda tud od jaslc in od faksa, če splh hodmo na faks.Ko sem napisal vsa ta imena, mi je kr naenkrat ratal slabo, ker sem pač napisal podzavestno imena vsaj ene 20 bednikov, ki niso bili kej preveč prijazni do mene v osnovni pa srednji šoli, pol sem napisal še par imen tistih, ki so se pod mojim oknom drl:ČUPOOOOOOO! To se je zgodil enkrat tud ob 2 zjutri, ko so modeli pršli vsi pijani ko konji. Enkrat sm se poscal v eno prazno vrečo, ker je mense zdi zmanjkal vode, pa sm fukno, pa zadel modela direkt v nogo. Ta model je reku, da me bo ištemo, sam me ni mogu, ker mu je enkrat pol komšija Bajrami iz Kosova jebu mater, sem modelom fuknu dol prazno flašo zadel pa sem valda avto od Bajramija. Bajrami je mislu, da je bil ta bednik od t grupe razigranih mladeničev. Ne takih bednikov se res ne splača klicat sem si reku. Tiste s katerimi si pa v kao dobrih odnosih pa kličeš v smislu:,,Živjo Marko kako si"?,,Veš res je, da se nisva vidla vsaj tm ene 5, 6 let, vendar imam jaz tebe ene zelo koristne informacije, ki bi ti koristle v življenju"!

Marko: Hm.. Kakšne informacije pa?

Menendes:,,Glej, najboljš bi blo, da se mi prvo dobimo na eni kavi, saj ti želim te informacije sebno predati, ker ti hočem zelo dobro v življenju.

Ja valda, dobr želiš nekomu, s katerim se vidš enkrat na pet let. oziroma nekomu s katerim si se drkal v glavo kot najstnik. Kera beda! Pol je bla še ena v iber bedna izjav šefa kravatarjev, ko je model omenu, da, piloti pa ne pridejo v poštev in še nekateri, za pilote pa je model reku, da so oni ful kao riskantni ljudje pa to. Odvrnil sem:,,Po vaši logiki je pol ful nevarno letet z avijoni? Kravatar oz šef teh bednikov kao finančnega svetovanja je začel zmajevat z glavo in se je prije za kravato (kot un debeli iz Boljeg Života) modela, ki pa me je pripeljal na ta seminar pa je neki ful postal bruka pa to... Nit enga normalnega vprašanja nisem slišal na tem seminarju, samo lizanje riti, najbolj si pa bom zapomnu eno žensko temnejše polti. Bla je ful hinavska.Pisala se je Jerković, živela je blizu mene.Njen brat je bil ful uspešen baje. Ona je bla ful hinavska, govorila mi je gospod to, gospod uno

SE NADALJUJE

Dodatne možnosti:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem omenil, tisat punca oz gospodična, me je ful vikala poslovno, se je neki umetnio dobrikala, ko pa sem jo enkrat sreču v videoteki na Fužinah, sem prav opazil kako me je vidla in obrnla stran glavo na un žešči fin način. Bla je res hinavska. Ne bom reku da je [censored]. Pač eni so taki. Pisala se je Jerković in mela še bolj uspešnega brata v tem poslu, a valjda, da nisem zdej tak prasec oduren, da bom še napisu kako ji je ime. To je blo nekje leta 2006 in takrat sem spoznal, daj e svet pravzaprav pokvarjen. Večini folka dol visi zate, če res nimajo prov nobene koristi odtebe. Par mescov po tem sranju, sem šel s kolegom na črpalko. Tam je moj kolega Udovič-Udo srečal nekega sumljivega kravatarja in ta ga je vabil na nek biznisoz kar ,,poslovni sestanek". Udo je bil zelo skeptičen glede teh stvari in je povabilo odklonil, rekel pa mu je, da sem jaz kao ful v tej sceni. Ja, v tej sceni sem, sem rekel glasno, ful mam dobre izkušne, najprej mi dva modela natvezta, kolk je to fin. svetovanje pomembno in dobro, fuknem đabe denar za tistih pet mescov, en teden po sklenitvi kao žeščega biznisa me zbije avto, blesavi policaji ugotovijo, da sem kriv jaz., na koncu zavarovalnica ni hotla priznat odškodnine, čeprav j so mi te finan. svetovalci zagotavljal, da so max.šanse, da dobim odškodnino. Sodišče me je začel terjat za 200 eurov, ker so ugotovil, da je to moja krivda, in na konc me še tista fina krava iz tega biznisa ni več hotla poznat. ZELO DOBER biznis ni kej. Me je pa vseen zanimal, kakšen biznis mi ponuja tale kravatar, Bil je mal čuden na pogled.

Zgledu mi je ko nekakšen tekvandojist ko ga pogledaš v glavo ampak ni pa bil večji od 164 cm. Ko sem ga vprašal za kakšen biznis pravzaprav gre , mi je samo rekel:,, Poglej, najboljš bi blo, da se mi prvo dobimo na eni kavi..Te besede so mi ble zelo znane. Točno sem videl, kako je bil model nadrkan na pamet.. Naslednji dan mi je model že prodajal buče kako je boljš kupovat hrano prek njihove firme, ker si kao nabijaš neke pike. Mal sem se začel pretvarjat kao v smislu:,,Ja, zakon, sam zakaj pol mi vsi ne bi začel kupovat prek spleta?! Model mi je začel glumit, da mam kao ful zanimiva vprašanja, v bistvu pa se je točno vidl kako model vse laže na pamet. Hujš je blo čez par dni ko je on pripeljal svoje sodelavce, se prav še tri kravatarje. Udo je bil tokrat zraven. Začel so predstavljat izdelke iz svojega podjetja,Bilo jih je cel kp, eden prvih je bil nek šampon kao ful hude kvalitete, Gorazd se prav tekvandojist s katerim sem se dobil prvi dan je rekel:,,Jah Menendes tale šampon je res eden najboljših izdelkov našega podjetja, je pravi ponos. Pr tem modelu je blo značilno, da se je ful slišal, kot , da ma zamašen nos, ko je govoru o izdelkih, ampak takrat je zelo lagal, ker je drugač govoril privat, ko ni blo govora o izdelkih. In ravno zdej je model lagal kot prasec, ko je govoru o teh izdelkih, vglavnem za šampon je še rekel:, Veš Menendes, s tem šamponom, si boš lahko lase pral kar 6 mescov. Rekel sem mu:, Jah veš, jz si že z navadnim šamponom perem lase vsaj tam eno leteo. V tem hipu so se vsi štirje kravatarji debelo pogledal, Udo pa se je začel režat ko budala. Še dobr, da tele štirje niso vedl, da si lase umivam enkrat na mesec..Čez par mescov me je model spet vabil spet na predstavitev biznisa v Btc stavbo.Blo je treba plačat 500 tolarjev, ker so moral plačevat najem, je blo pa teh 500 zlo mal, glede nato kake gluposti za crknt si lahk slišu noter. Povprečnega človeka bi res moral srat prijet , ko tole sliš.. Spomnem se tudi, da je bil takrat z mano kolega Prle. Goraz je stopil izpred prisotnih in začel z govorom:,,Jah veste jz sm nekje prebra ne...Jz sm nekje prebral:.. Da mamo ljudje ful premal vitaminov ne... Model ni niti slučajno prebral, kje na netu je to prebral.Model je mel spet zamašen nos, tko se je slišal iz njegovih ust in valda, da je model lagal kot prasec, sam da zdila tiste tablete., bruhnu sm v smeh potih, ker take gluposti si res sam tam lahko slišu. Najhujš je blo na konc, ko mu je ves ta prisoten folk tm plosku., nism res mogu verjet, da so lahko tolk slepi..Na koncu je bla še večja komedija, ko je prišel Dierktor tega podjetja, rekli so mu dijamant, ker je pregural pač do dijamnta.a.Na konc so hotl tile štirje kravatarji predtsavt mojga kolega Prleta temu dijamntu.Prle ni ravno slovel po intelegentnih izjavah.Še več, če ga ne poznaš mislš, da te bo model ubol. Ker te model kr gleda in gleda njegoveoči se ne premaknejo..Tisti, ki poznate Prleta iz kake druge zgodbe so njegove izjave brez repa in glave., ne povezujejo se, in način kako te model gleda direkt v oči in sam kima, je po svoje bizaren..Direktor je reku Prtletu rekel:,,OOOOh, vidm, da smo dobil pojačanje iz Fužin, kako ti je ime prijatelj?,,Prle!, je izstrelil iz topa.,Prle je sam bulu v direktorja, ne da bi oči premaknil za centimeter. levo al desno, podobno kot psihopat, ko ne pomakne pogleda stran od svoje žrtve ampak samo strmi v dol točko.Ampak dobr vem, da Prle ni psihopat. Po parih minutah, ko so slišal par odličnih neumesnih izjav Prleta, so se te štirje kravatarji obrnli k men in rekl::,,,,Koga si nam to sploh pripelju človek, tipu ni jasno nič!,,Samo govori:,,Kaj se dogaja,kaj se dogaja?! Začel sem se valda režat ko zviznjen, pa nas je vse prekinil Gorazd, rekel je :,,Ne ne, fantje me se zdi Prle odličen za tale posel, mel je valda tist njegov beden glas z zamašenim nosom in si je model popravu kravato, v tistem trenutku zmedenosti, poslovnega odnosa, sem tud tuki v tem podjetju dojel, da je svet še bolj pokvarjen kot sem mislil prej., kako vsak sam gleda na svojo rit.Hočjo modeli res zaslužt pare res na vsaki budali, pa makr bio to en ludak iz ludnice, al klošar na ulci al pa kak psihopat. Sam , da lahk zaslužjo oni pare

SE NADALJUJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tastar,sem prebrala tole tvoje cudo bozje...sori,sam tle je moto forum, ne psihiatricna svetovalnica...pa brez zamere, sam ne vidim poante, zakaj to pises in kaj je namen..trance_19_hmm.gif

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš, da se mi ne ljubi čitati... Sem na brzino preletel, pa ne vem, kaj naj bi bilo. Opisuješ neke dogodivščine. Mogoče pišeš blog...? Potem si falil forum, tu je govora o motorjih. Vsaj naj bi bilo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist možno je ... ta Prle je biu prijatu od Valterja iz Sarajeva. Mogoče sta pa moto klub naredla "Švabo jaše" :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale ima pa zgleda premočno robo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj pa če bi napisal knjigo namesto tega da pišeš tu? (; naslov si pa zberi nek bolj zanimiv. a la "pizde prevarantske" al pa "slovenija kušni me na rit"? garantirano bo hit v tem času .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!