Skoči na vsebino

Servis za Piaggio


KTM

Priporočene objave

imam 20 let staro vespo p200 pa me zanima kje v lj je kaksen dober serviser, mam manjse probleme na masini - iz treetje mi ven mece, drugace pa je generalno obnovljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. 8) TrgoAvto je glavni v Sloveniji za Piaggio. :P Na njih se obrni in z veseljem :D ti bodo pomagali. Sploh če je vespa strara okoli 20 let, kot praviš.

...

OK, oprosti malo sem se hecal, zdaj pa resno:

Mislim da bi ti pri Donacu to znali popraviti. Praviš da je vespa generalno obnovljena. Kdo pa jo je obnovil? Zgleda da bolj slabo. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v LJ ne vem, če si zadevo pripravljen pelat ene 100 km daleč, pa vem za ZELO dober in POCENI servis, so tudi pooblaščeni za Piaggio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, oprosti malo sem se hecal, zdaj pa resno:

Mislim da bi ti pri Donacu to znali popraviti. Pravisˇ da je vespa generalno obnovljena. Kdo pa jo je obnovil? Zgleda da bolj slabo.  :?

sori sem se narobe izrazil :oops:, popraviti sem dal samo pleh in vse ostalo razen masine, ker sem mislil da dela - se namrec ne vozim z njo, le ljubiteljsko jo imam, mogoce jo bom pa drugo leto registriral, pa bi jo dal porihtat cez zimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v LJ ne vem, cˇe si zadevo pripravljen pelat ene 100 km dalecˇ, pa vem za ZELO dober in POCENI servis, so tudi pooblasˇcˇeni za Piaggio.

100 km dalec :?: , glede na to da nimam kombija oz prikolice da bi jo odpeljal je absolutno predalec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakuga pa ne. Jst svojga furam na servis. Čist zmeri komi čakam, de ga bom lohk pelu. Res de je sam 40 km ampak usejen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakuga pa ne. Jst svojga furam na servis. Cˇist zmeri komi cˇakam, de ga bom lohk pelu. Res de je sam 40 km ampak usejen

zal ne morem furat - sem se rahlo poskodovan - :cry: :cry: , sicer pa se raje furam s tapravim motorjem, vespa je le za lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 km dalec :?: , glede na to da nimam kombija oz prikolice da bi jo odpeljal je absolutno predalec

Mimogrede, ko sem jaz kupil vsepo (px200-ta ki je na moji domači strani)sem jo naložil kar v prtljažnik od avta (Subaru Legacy karavan). Seveda sem prej podrl sedeže, ampak vrata so se pa zaprla normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 km dalec :?: , glede na to da nimam kombija oz prikolice da bi jo odpeljal je absolutno predalec

Mimogrede, ko sem jaz kupil vsepo (px200-ta ki je na moji domači strani)sem jo naložil kar v prtljažnik od avta (Subaru Legacy karavan). Seveda sem prej podrl sedeže, ampak vrata so se pa zaprla normalno.

:lol: :lol: Jaz sem mojo vespo kar v katrci pelal. Pač niso bla vrata čist zaprta :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 km dalec :?: , glede na to da nimam kombija oz prikolice da bi jo odpeljal je absolutno predalec

Mimogrede, ko sem jaz kupil vsepo (px200-ta ki je na moji domacˇi strani)sem jo nalozˇil kar v prtljazˇnik od avta (Subaru Legacy karavan). Seveda sem prej podrl sedezˇe, ampak vrata so se pa zaprla normalno.

:lol: :lol: Jaz sem mojo vespo kar v katrci pelal. Pacˇ niso bla vrata cˇist zaprta :lol: :lol:

mam twingota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam 20 let staro vespo p200 pa me zanima kje v lj je kaksen dober serviser, mam manjse probleme na masini - iz treetje mi ven mece, drugace pa je generalno obnovljena

Najboljsi mehanik za take stvari je Andrej Repovs - Repi. Stanuje na Idrijski v Ljubljani. Poznam kar nekaj ljudi, ki so z njim zadovoljni. Vcasih je tudi mojo P200E rihtal :D

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo KTM. Tud jaz se lotevam rihtanja moje stare Vespe (PX 200e l. 87). Sedaj jo imam razstavljeno na kose in čakam dve knjigi katere sem naročil prek AMZAON.com na temo: kako obnoviti Vespo. Skratks sam se bom lotil postopka.... Vem pa v Lj. za enega na Celovški, ki se s tem ukvarja in ne nateguje. Bom poklical kolega, ki ima njegovo telefonsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da je obnavljanje vesp relativno popularna stvar. Tudi jaz sem se tega lotil. Vespa rabi še dva dni dela, ki pa si ju nikakor ne morem vzeti.

Evo še par slikc:

PX%20motor2.jpg

PX%20barva1.jpg

PX%20v%20delu1.jpg

...

potem pa samo gasaaaa!!! :)

supervespa.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasnon SUPER!!!!

Mi lahko prosim poveš kdo ti je prebarval Vespo? MOja je potreban tudi nekaj ličarskega dela in kot vem bi jo najprej moral peljati peskati...

Tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam 20 let staro vespo p200 pa me zanima kje v lj je kaksen dober serviser, mam manjse probleme na masini - iz treetje mi ven mece, drugace pa je generalno obnovljena

Pri meni isti problem, sem moral (spet) razdret mašino in menjat menjalni križ. Po menjavi spet vse laufa ko suza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da je obnavljanje vesp relativno popularna stvar. Tudi jaz sem se tega lotil. Vespa rabi še dva dni dela, ki pa si ju nikakor ne morem vzeti.

Evo še par slikc:

PX%20motor2.jpg

Ne pozabi na cilinder nataknit plastičnega ovoja... Sicer dela pri "normalni" vožnji tudi brez njega, boš pa imel pri daljši vožnji v hrib ali pod veliko obremenitvijo velik problem, ker se ti bo cilinder pregreval oz. neenakomerno hladil in obstaja velika verjetnost poškodbe motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason:

Sicer pa pohvaljen! Če si to delal sam, si mašino res vzorno prečistil; lani sem sam opravil isto delo, a sem naredil napako, da svojega dela nisem fotografsko dokumentiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas je nekaj, ki imate Vespo P 200 E oz. PX 200 E. Tudi sam imam P 200 E letnik 83. Vespa je taka kot iz trgovine in caka v garazi, da bo postala veteran. Lahko bi enkrat naredili eno mini Vespa srecanje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas je nekaj, ki imate Vespo P 200 E oz. PX 200 E. Tudi sam imam P 200 E letnik 83. Vespa je taka kot iz trgovine in caka v garazi, da bo postala veteran. Lahko bi enkrat naredili eno mini Vespa srecanje.

Tadej

Sem zmeraj za take podvige... V principu mi je vseeno kje in kdaj, samo po snegu se z Vespo ni prijetno voziti...

Sem iz MB, lahko pa se dobimo kjerkoli, tudi na morju, če je treba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Takoj sem ZA. :lol:

Vespe nimam več, zamenjal jo je hexagon.

:wink: Upam da tud to velja, saj je glih tak piaggio.

Sem iz MB konca, pridem pa tudi na morje če je treba...

8) SPLOH NI PROBLEMA 8)

Tisto s snegom pa drži :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason:

Sicer pa pohvaljen! Če si to delal sam, si mašino res vzorno prečistil; lani sem sam opravil isto delo, a sem naredil napako, da svojega dela nisem fotografsko dokumentiral.

Plastično kapo za cilinder sem kupil novo in motor zdaj še boljše.

Glede fotografiranja pa še vedno lahko popraviš svojo napako. Slikaj vsepo zdaj in daj sliko sem gor. Pa še motor slikaj, da bomo videli če si ga dobro očistil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas je nekaj, ki imate Vespo P 200 E oz. PX 200 E. Tudi sam imam P 200 E letnik 83. Vespa je taka kot iz trgovine in caka v garazi, da bo postala veteran. Lahko bi enkrat naredili eno mini Vespa srecanje.

Tadej

sem takoj za :oops: no ja sam se roka se zaraste do konca

spomladi pa ni problema :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason:

Sicer pa pohvaljen! Če si to delal sam, si mašino res vzorno prečistil; lani sem sam opravil isto delo, a sem naredil napako, da svojega dela nisem fotografsko dokumentiral.

Plastično kapo za cilinder sem kupil novo in motor zdaj še boljše.

Glede fotografiranja pa še vedno lahko popraviš svojo napako. Slikaj vsepo zdaj in daj sliko sem gor. Pa še motor slikaj, da bomo videli če si ga dobro očistil. :)

Njet, razdiral pa je ne bom (do nadaljnjega). Motor je bil pravtako očiščen, samo ne rabim ti razlagat, kako je to z Vespami in kako dolgo na njih motor čist ostane...

Slikica? klikni http://vespa-man.tripod.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VespaMan, tvoja vespa izgleda hudo lepa. Ali ke to prva barva? Kateri letnik je? Ali imaš elektrošterter? Všeč so mi tudi ogledala. Kej si jih kupil?

Pa tudi sanjska vespa ne izgleda slabo. :) Ali si ti na njej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VespaMan, tvoja vespa izgleda hudo lepa. Ali ke to prva barva? Kateri letnik je? Ali imaš elektrošterter? Všeč so mi tudi ogledala. Kej si jih kupil?

Pa tudi sanjska vespa ne izgleda slabo. :) Ali si ti na njej?

Ko sem se spravil obnavljat svojo, sem kar naenkrat videl same iste barve, pa sem jo dal špricnit iz srebrne na črno. ogledala in vso ostalo opremo (razen kufra) sem kupil pri Maitzu v Grazu, kufer in gume Heidenau pa pri Dede-com v Mariboru. Vespa je letnik 1982 in žal nima elektroštarta.

Ja, na sliki sem jaz... si opazil bedast nasmešek na mojem obrazu? No, moja pravi, da sem ga imel vso pot na sejem, cel dan na sejmu, celo ponoči med spanjem in da mi je izginil komaj, ko sem moral plačati 26 eurov za grossglockner in so me še za čeha proglasili... (glej zadnjo sliko na Foto strani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!