Skoči na vsebino

Servis za Piaggio


KTM

Priporočene objave

11

danes sem rastavil motor vespe

in naletel na pokvarjen ležaj ojnice ali mogoče kdo ve za kakšnega mojstra ali specializirano delavnico kjer bi mi zamenjali ležaj na ojnici ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11

danes sem rastavil motor vespe

in naletel na pokvarjen ležaj ojnice ali mogoče kdo ve za kakšnega mojstra ali specializirano delavnico kjer bi mi zamenjali ležaj na ojnici ?

Sem ti že odgovori (v temi sam svoj mehanik)Živec v Lj blizu BTC-eja za tel.vprašaj informacije.:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti že odgovori (v temi sam svoj mehanik)Živec v Lj blizu BTC-eja za tel.vprašaj informacije.:hmm:

hvala vsaj eden ki je še pripravjen pomagati tukaj na motosvetu :worship: brumer . vsi ostali pa ki vam je težko napisati kakšno info :nono:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsaj eden ki je še pripravjen pomagati tukaj na motosvetu :worship: brumer . vsi ostali pa ki vam je težko napisati kakšno info :nono:

Če si iz Koroške in morda Mandel iz okolice Prevalj verjetno poznaš avtopralnico v Velenju pred OMW črpalko in tam uprašaj za lastnika avtoprlnice (Jevšnika) ki je doma v neposrednji bližini in koliko se spomnim mi je lani razlagal da ima doma dele za staro vespo in celo je eno prodajal. Pozanimaj se in ti je morda kaj koristno. LP.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsaj eden ki je še pripravjen pomagati tukaj na motosvetu :worship: brumer . vsi ostali pa ki vam je težko napisati kakšno info :nono:

Bom takole napisal. Če si iz Ljubljane ali pa okolice imaš na voljo tri rešitve. Poizkusiš srečo z lokalnimi "mazači", čeprav tega ne bi ravno priporočal, se naučiš šraufat sam ali pa in to je po mojem še najboljša rešitev, se spoprijateljiš z uprabnikom @x_raider in h njemu voziš zadevo. Nas je že nekaj, ki iz vseh koncev Slovenije hodimo v okolico SG in to z zelo dobrim razlogom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti že odgovori (v temi sam svoj mehanik)Živec v Lj blizu BTC-eja za tel.vprašaj informacije.:hmm:

Živc se res ukvarja z starimi vespami itd. ampak je tipo če mene vprašaš mal nesposoben-milo rečeno. Splača se vprašat v Timmg pri strelišču (dobre izukušnje, vsaj kar se nabave pa iskanja delov tiče) al pa mogoč donacco (z njim pa nimam izkušenj).

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

@bna: svaka čast, res lepo opravljeno delo!

@vsi ostali: baje je v Mariboru v industrijski coni TAM firma, ki prodaja rezervne dele za Vespe. Ima kdo kontakt? stric Google ni bil najbolj zgovoren :(

LP

W.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsi ostali: baje je v Mariboru v industrijski coni TAM firma, ki prodaja rezervne dele za Vespe. Ima kdo kontakt? stric Google ni bil najbolj zgovoren :(

LP

W.

Našel... ni v industrijski coni, pač pa na Vrbanskam platoju za Meltalom...

LP

W.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!