Skoči na vsebino

Kje bi našel spodnjo majico kožne barve


Priporočene objave

Ne maram belih ker svetijo skozi tanjše srajce, zato nosim kožne spodnje majice...in ker obraba dela svoje, rabim novo serijo- tu je pa problem, nikjer jih ne najdem :-/

Mogoče kdo ve, kje jih imajo? Torej moško spodnjo majico kožne barve, sanje bi bile tudi s tankim robom naramnic (da ne štrli skozi srajco), ampak to je bonus.

Ženske imajo svoje perilo v 16 miljonih barv, mi pa črno ali belo...če je sreča sivo (saj ne da bi imel roza... :unsure:)

Aja, Ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne maram belih ker svetijo skozi tanjše srajce, zato nosim kožne spodnje majice...in ker obraba dela svoje, rabim novo serijo- tu je pa problem, nikjer jih ne najdem :-/

Mogoče kdo ve, kje jih imajo? Torej moško spodnjo majico kožne barve, sanje bi bile tudi s tankim robom naramnic (da ne štrli skozi srajco), ampak to je bonus.

Ženske imajo svoje perilo v 16 miljonih barv, mi pa črno ali belo...če je sreča sivo (saj ne da bi imel roza... unsure.gif)

Aja, Ljubljana.

kako naj človek na tako objavo normalno proba odgovorit

aja si poskusil v triumph( perilo mislim)trance_33_sleep.gif

mogoče kakšna schisser trance_25_naughty.gif

če ne pa pomojem je venerašop prava izbira zate.

glede na to da sem vsakodnevno v srajcah pa takih zadevah, nabavljaj raje kvalitetne srajce, pa bos lahko spodaj nosil normalne bele spodnje majce.. če ze to prakticiraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah itak, če cel lajf nosiš kožne srajce da te moti če daš nase belo :) TRiumph nima..

verjetn si mislu majce namesto srajce, al ne?!

mogoče bi blo pa lažji začet nost črne oz. srajce temnejših barv, pa pol uspod črne spodne majce, se mi zdi bol simpl rešitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mislil sem majico...sem se zatipkal ko sem premleval da sem zato, ker sem navajen na nevpadljivo barvo, označen za metrosexualca...nebi rekel da bi iskal rdeče :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa toliko komplikacij?? Kupi enostavno žensko kožno majico, seveda takšno brez čipk! Saj obstajajo takšne, ki so krojene bolj v moškem stilu! yes.gif .......ali misliš, da bodo preverjali kakšno spodnjo majico imaš oblečeno trance_11_confused.gif Za zmenek pač skombiniraj bolj vpadljivo srajco, da bela spodnja majica ne bo bliskala navzven!! Konec koncev pa boš ob takšni priložnosti itak slekel spodnjo majico pa naj bo bela al pa vijolčnozelena!! whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa toliko komplikacij?? Kupi enostavno žensko kožno majico....

He he he...mislim da smo se narobe razumeli...nisem gay...ne brijem se 3x na dan...nimam belih oprijetih mikic in briljantine v laseh...in nimam bleščeče kože od losjona...

Eno sem našel tule (na voljo tudi v natur barvi), hvala urša :worship:

https://www.best-underwear.de/europe/original_01.html

Potem sem našel še "naše" (bivše):

http://www.galeb-trade.si/znamka-galeb.asp?act=slika&id=39

http://www.galeb-trade.si/znamka-galeb.asp?act=slika&id=43

(melange drap barva)

Evo, če bo še kdo iskal, bo dobil tu, jaz pa jutri naročim nekaj kosov da bom spet dober za nekaj let :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, če bo še kdo iskal, bo dobil tu, jaz pa jutri naročim nekaj kosov da bom spet dober za nekaj let :naughty:

Urejen Uomo, takorekoč.

Punce, navaljite! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem navajen na nevpadljivo barvo, označen za metrosexualca... :evilgrin:

Si mi z jezika vzel worship.gifslap.gifslap.gif

Itq je recesija, obleč si eno preluknano pa bo ql-za med rjuhe pa itq nč nerabiš laugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj ni slaba ideja... js bi mel tako... kožne barve... odspred narisani "radiatorčki" ... po rokah pa mišice... ja.. to bi meu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj ni slaba ideja... js bi mel tako... kožne barve... odspred narisani "radiatorčki" ... po rokah pa mišice... ja.. to bi meu :rolleyes:

Moje vse zgledajo take, s to razliko, da ni nič narisano... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj ni slaba ideja... js bi mel tako... kožne barve... odspred narisani "radiatorčki" ... po rokah pa mišice... ja.. to bi meu rolleyes.gif

Tako si mislo verjetno, sicer ni kožne barve, so pa radiatorčki!

halloween-tee-shirt.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!