Skoči na vsebino

KTM sx125 TEŽAVA!!!


Kikifmx

Priporočene objave

Zdravo! Prosim vse, če imate idejo kaj bi lahk blo narobe. Težava je sledeča...Pred tremi dnevi sem kupil ktm-a sx125 2007 letnik. Vse je normalno delalo do danes. Vžgal sem ga in pustil teči tam nekje 10minut...ko je motor kar naenkrat ugasnil. Spet sem ga probal vžgat a je delal samo 3 sekunde in ga je spet zamorilo (moooop). Svečka da iskro...prosil bi za nasvete če kdo ve kaj bi lahko blo še narobe =S. Hvala in lp Kiki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena čist banalna ampak se je men že zgodila-si slučajno pozabu izklučt zaug? Če ga zadeva sploh ma-ne poznam tega motorja...

Spuci svečko pa poskusi še enkrat ap poročaj.

LP

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena čist banalna ampak se je men že zgodila-si slučajno pozabu izklučt zaug?

Če ga zadeva sploh ma-ne poznam tega motorja...

ne =S tudi to sem preveril, ker tak mojster kot sem mi je tudi to že poratalo XD

svečko pa nimam kej pucat k je čiist čista. =(

Popravljeno . Popravil Kikifmx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne =S tudi to sem preveril, ker tak mojster kot sem mi je tudi to že poratalo XD

svečko pa nimam kej pucat k je čiist čista. =(

kOMPREsija je? da ni vtrgal mašine :S

Bencin imaš noter? Se je tut rednim šoferom dogajalo, da je biu prazn rezervar ( konkretno men pa kolegu, k sva misnla da je prebilo dihtunge na cilindru pa je blo sam premau benza. Aja pa pipco tut treba odpret. Pa ehm ... no ja ... stikalce maš za elektriko ( za ugasnt ) pazi da je na ON al pa na kar pač mora bit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kOMPREsija je? da ni vtrgal mašine :S

Bencin imaš noter? Se je tut rednim šoferom dogajalo, da je biu prazn rezervar ( konkretno men pa kolegu, k sva misnla da je prebilo dihtunge na cilindru pa je blo sam premau benza. Aja pa pipco tut treba odpret. Pa ehm ... no ja ... stikalce maš za elektriko ( za ugasnt ) pazi da je na ON al pa na kar pač mora bit)

Kompresija je....pipca je odprta...bencin pa tudi notr -.-*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vse imaš kot praviš potem bi morala biti svečka mokra ne pa kot praviš čista, po vsej verjetnosti nedobi benzina:možnost je, da ti ja zaštekal plovček ali pa je glavna diza zamašena.Če pa imaš vergazer z gumijasto membrano je lahko tudi ta membrana pretrgana veš na daljavo je motor ZELO težko popravljat.Najbolje bo, da ga zapelješ v kako delavnico in ti to takoj ugotovijo ali si najdi nekoga,ki se vsaj malo spozna na šraufanje.Namreč, če sam neznaš ugotoviti, da mašina nedobi benzina tudi napake neboš sam odpravil!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vse imaš kot praviš potem bi morala biti svečka mokra ne pa kot praviš čista, po vsej verjetnosti nedobi benzina:možnost je, da ti ja zaštekal plovček ali pa je glavna diza zamašena.Če pa imaš vergazer z gumijasto membrano je lahko tudi ta membrana pretrgana veš na daljavo je motor ZELO težko popravljat.Najbolje bo, da ga zapelješ v kako delavnico in ti to takoj ugotovijo ali si najdi nekoga,ki se vsaj malo spozna na šraufanje.Namreč, če sam neznaš ugotoviti, da mašina nedobi benzina tudi napake neboš sam odpravil!!! :hmm:

Težavo sem že odpravil z menjavo svečke. Problem pa ni bil v bencinu ..ampak motor ni dal dovolj iskre, kot se m je zdelo najprej. Hvala vsejeno in Lp, Kiki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!