Skoči na vsebino

Forumaš leta Motosveta 2010


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Bolj primern naslou teme bi biv - forumaš motosveta leta 2009... ker ta je čist zgrešen lol

drgač pa je biu mashina zlo aktiven celo leto, sm pomoje si ne zasluž tega naziva k take teme odpira k nimajo niti prbližn veze z motosvetom.. :lol:

rajš predlagite osebe k so vam kej pomagale in pravilno svetovale,itd. :P

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje kandidatke so sledeče:

1. alla

2. nagaya

3. soncy

4. hrčo

5. mutika

6. sanda

7. anja37

8. sharpninja

9. kamikazica

in seveda

10. brumer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje kandidatke so sledeče:

1. alla

2. nagaya

3. soncy

4. hrčo

5. mutika

6. sanda

7. anja37

8. sharpninja

9. kamikazica

in seveda

10. brumer

kaj pa jaz tele cool.gif

zaj se pa čudiš zakaj ti nikol ne plačam pira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, čist sem spregledal, da izbiramo forumaša. :blush: Eh, pol se pa itak ve kdo bo to... B)

kaj pa jaz tele cool.gif

zaj se pa čudiš zakaj ti nikol ne plačam pira

A bi rad bil med kandidatkami? :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje kandidatke so sledeče:

1. alla

2. nagaya

3. soncy

4. hrčo

5. mutika

6. sanda

7. anja37

8. sharpninja

9. kamikazica

in seveda

FukFemhtar :D

moj favorit je definitivno KennyJr. on ve stvari o stonerju ki jih tud stoner ne ve o sebi. in še mnogo mnogo več o rossiju. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno bi predlagal Vapoteka,ker se vedno nasmejim ob njegovih postih,ker je njegov foter najmočnejši sploh,ker vozi Fičeka,ker je ubil 100 meterskega lignja in nenazadnje je tut v živo ful faca! :D

Od bab pa Anjo,ker zgleda po njenih postih, najbol potrebna forumašica!!!! :D

Halls ne se ti za mene sekirat,kaj pa ti veš o meni-da mi znat...NIČ-te pa matra da bi kaj zvedu,sam... :lol1::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz-ker je poln tehtnih argumentov,

mashina- ga občudujem, ker še vedno uživa, ko nastavlja ogledalo nekaterim,

vapotek-eh, njega morm napisat, ker mi pivo plača-drugače, pa je tudi privat cool-še posebej, ko plača pir,

Matori Hanzo-Ej, ko ga pa Hanza vseka....

anja37-zato, ker pri njej nikol ne vem v kateri razred hodi-pač tudi polpismeni morajo bit, tak da mi ne bi kateri kaj očital....

Furioso-virtualno mi vedno ponudi kafe, al pa pir, pa tudi glasbeni izbor nima slab...

Nagaya-ker ma strupen jezik (ga pa zadnje čase malo manj uporablja-tak, da to pogrešam)...

Ma da mi znt zekej sm jst nepismena,OŠ sem nrdila pozitivno,srednjo ekonomsko tud in faks prave tudi,kaj mi zdej manka :grrr :whistle:

Aja grumf sam SLO pa vedno NMS.... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. Ice najbrž še ni bil nominiran? v rubriki motociklidrži zgledn red. to ni enostavno. Recpect.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno bi predlagal Vapoteka,ker se vedno nasmejim ob njegovih postih,ker je njegov foter najmočnejši sploh,ker vozi Fičeka,ker je ubil 100 meterskega lignja in nenazadnje je tut v živo ful faca! :D

Od bab pa Anjo,ker zgleda po njenih postih, najbol potrebna forumašica!!!! :D

Halls si pozabu od zadnjič a,si biu slab,zato pa jst sedaj najbolj potrebna,sam povej kuoga,da si ne bujo eni mislni vse ..... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma da mi znt zekej sm jst nepismena,OŠ sem nrdila pozitivno,srednjo ekonomsko tud in faks prave tudi,kaj mi zdej manka :grrr :whistle:

Aja grumf sam SLO pa vedno NMS.... :lol1: :lol1:

Še vprašaš zakaj te imamo za polpismeno? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halls si pozabu od zadnjič a,si biu slab,zato pa jst sedaj najbolj potrebna,sam povej kuoga,da si ne bujo eni mislni vse ..... :grrr

definitivno tablet in enega gira z di-dujem v "i love myself" jakni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma da mi znt zekej sm jst nepismena,OŠ sem nrdila pozitivno,srednjo ekonomsko tud in faks prave tudi,kaj mi zdej manka grrr.gifwhistle.gif

Aja grumf sam SLO pa vedno NMS.... trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Ma ne rabiš razlagat.....saj se trudim prebijat skozi tvoje napisane umotvore....Faks prave?? Kateri faks je to?? Bog ne daj, da je slučajno pravni, ker potem pa nam res bog pomagajwacko.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halls si pozabu od zadnjič a,si biu slab,zato pa jst sedaj najbolj potrebna,sam povej kuoga,da si ne bujo eni mislni vse ..... :grrr

:? :? :? :?

Pizda,minus sem dobo,ker sem predlagal Vapoteka. :evilgrin:

Moderatorji ne pridejo v upoštev za Najmotosvetovca!!!! Če jih ne smemo minusirat,pol jim še teh NAJ naslovov ne bomo talali! :P

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Gorgh ker nam še med vsako dirko sproti javlja dogajanje...najhitrejši motosvetovec

-Suzuki ker dobro piše...

-Brumer za temo sam svoj mehanik

-Jure,ker se ne naveliča pisati o hyosung-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!