Skoči na vsebino

GILERA RX problem


timomimo

Priporočene objave

Imam gilero rx (zelo star motor ).dolgo časa mi je delala brez problema ko pa se enrat vozim pa je začela veriga preskakovati (zobnik se je obrabil) in zdaj iščem trgovine kjer bi lahko nabavil nov zobniški set . če kdo pozna kakšno trgovino v okolici lj oz dobrova pri ljubljani na mi prosim sporoči . lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam gilero rx (zelo star motor ).dolgo časa mi je delala brez problema ko pa se enrat vozim pa je začela veriga preskakovati (zobnik se je obrabil) in zdaj iščem trgovine kjer bi lahko nabavil nov zobniški set . če kdo pozna kakšno trgovino v okolici lj oz dobrova pri ljubljani na mi prosim sporoči . lep pozdrav

mal se pozanimej keri motorji majo se enake zobnike. kaki modeli aprilie ali cagive sigurno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao !

Pa s čim vse se vozte!

To je eden nekej že šalabajzal s švas aparatom...

Sem imel RX pa mi je odtrgalo verigo.

Takrat sem menjal cel verižni set.

Oba stara verižnika sta še doma; če imaš dobro verigo ti jih lahko šenkam...

Drugače pa mogoče Gilera servis:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh no hvala de ste povedal .sploh nism vedu de je blo to kej že predelan no neki se mi je čudn zdel ka je tm švasan sam to jes nč ne vem k to mi je fotr iz italije prpelu smo svečko zamenal pa gasa .in mi že skos dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še no_name prosm če mi loh natančn poveš kje s dubo nov verižni set trgovina al pa če majo kšno net stran . najlepša hvala. če mi bi pa res to šenkal pa povej ali si iz okolice ljubljane ali kje daleč stran.

Popravljeno . Popravil timomimo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak malo, upam da se hecaš :closedeyes: a tole taveliko je zadnji zobnik ali šajba od cirkularja :blink:

Podobno sem se jaz vprašal, ko sem videl sliko. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!