Skoči na vsebino

"Zadihajmo skupaj"


vragica

Priporočene objave

Kakorkoli že...

Tole ni ena tistih tem, kjer bi se pregovarjali in vas že na začetku prosim, da se vzdržite raznih brezveznih komentarjev, čeprav boste nekateri rekli, da tole sploh ni za ta forum.

Klepet ob kavi z očetom enoletnega fantka, ki se je rodil prezgodaj in je imel na začetku veliko dihalnih težav, mi je dal misliti. Sploh pa to, da se so se starši otrok z enakimi problemi in pa zdravniki teh otrok združili v Društvo za prezgodaj rojene otroke (v nadaljevanju DPRO) in sicer v Mariboru. Začeli so se zbirati, dogovarjati kako bi pomagali svojim otrokom in jasno so se odločili tudi za družabno srečanje - piknik, kamor so prišli tudi motoristi Motorističnega društva TATTENBACH iz Slovenskih Konjic, ki so DPRO na tem srečanju tudi finančno podprli in nekatere otroke popeljali na svojih jeklenih konjičkih.

DPRO pa je začelo akcijo ZADIHAJMO SKUPAJ, v kateri zbirajo sredstva v višini 12 milijonov tolarjev za nakup naprave za ventilacijo pljuč za prezgodaj rojene otroke. Več o tem si lahko pogledate na strani http://www.drustvo-promb.si/zadihajmo-skupaj.html , kjer je napisano čemu ta akcija in jasno njihov transakcijski račun.

p.s. Moj namen ni, da bi vas "fehtala" za denar, pa da morate nujno pomagat. Prispevati, ja ali ne, je določitev vsakega posameznika.

Še naprej dihajte zdravo in veselo življenje. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragico za dobrotnico ... :D

Popravi link od domače strani ... vejica na koncu moti ... in zato ne dela !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravi link od domače strani ... vejica na koncu moti ... in zato ne dela !!

Uuuuuuuuu, hvala Hotschko, pa recte, da tale naš kletar ni en zlat fant. :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_________________

BLJEK... but go on reading... I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

- pol pa tole ne drži popolnoma.... :angel:

lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer zakaj pa to?

Vsak nej zase skrbi... moje misljenje je, da naj vsak zase skrbi...

Seveda ce komu pase denar drugim dajat naj, moj denar je zame!

Jebes ga - egoist sem in ponosen na to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri očitno ne vedo kaj pomeni pomoč drugim dokler sami ne potrebujejo pomoči. Mislim na take kot so Einherjer. Einherjer brez zamere, gre pač za moje mišljenje.

Res je, da dobrodelne organizacije in podobni iskoriščajo svoj položaj in denar tudi kradejo. Vendar, če bi vsi tako mislili kot Einherjer in tako nikoli nič prispevali, mislim, da bi bila na tem kur..... svetu še večja mizerija kot je.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšen je filing ? Jest sem samo tri dni, samo če bi se pravilno rodil bi se na novo leto, kar bi bla jeba :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm hja tko je einherjer ma po eni strani prav po eni pa spet ne....

so ljudje ki so pomoci potrebni so pa tut ljudje ki zivijo na racun drugih!

jz sm zlo zahvalna ljudem ki kej prispevajo za druge pa ne samo v denarju... so tudi stvari katere so potrebne ampak denar nima vpliva to je npr kri organi ipd... obstajamo ljudje ki so pac cesa takega potrebni in znajo to cenit amapk na zalso so tut ljudje ki tega ne znajo cenit - saj niso nikoli bli na njihovem mestu (hvala bogu tko da ne rabjo videt cez kaj se spuscajo nekateri ljudje)...

moje misljenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, človek lahko razmišlja na ta način, samo ko pa je tvoj otrok v takšni situaciji, odvisen od aparature, katere ni zaradi pomanjkanja denarja, se pa malo zamisliš... :2gunfire:

Ne dajem denarja v dobrodelne namene, z izjemo za otroke, to pa vedno!

Seveda, to je samo moje stališče, ga ne vsiljujem nikomur... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri očitno ne vedo kaj pomeni pomoč drugim dokler sami ne potrebujejo pomoči. Mislim na take kot so Einherjer. Einherjer brez zamere, gre pač za moje mišljenje.  

Res je, da dobrodelne organizacije in podobni iskoriščajo svoj položaj in denar tudi kradejo. Vendar, če bi vsi tako mislili kot Einherjer in tako nikoli nič prispevali, mislim, da bi bila na tem kur..... svetu še večja mizerija kot je.

Pozdrav od Roberta

Zakaj vecja kurbarija, vsak bi se zase poskrbel, ce pa nisi sposoben, gre pa tako ali tako za prezivetje mocnejsih... Kdor ne more zivet, naj umre... Glede na ves napredek, ki ga je clovestvo doseglo se mnozimo, kot podgane, nihce pa ne pomisli, da moramo tudi umirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na ves napredek, ki ga je clovestvo doseglo se mnozimo, kot podgane ...

Tole morda velja v Afriki in Indiji, pri nas pa gotovo ne. Zato je vsak originalni Slovenc vreden, da se mu omogoči življenje.

Einherjer, ali se potem tega, da se naj vsak zase briga, držiš tudi na cesti, pokažeš srednji prst motoristu v težavah in greš naprej: "kdor ne zna zase skrbet, ni za na cesto".

Sicer se delno strinjam s tabo, ker tudi sam redko in izjemoma prosim za pomoč, ampak otroci so pa naše največje bogastvo :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna bedarija tole z vampirji, Igralec! Pa uspešno nabiranje točk. In cekinov onim drugim. Sicer sem pa tud mnenja, da naj vsak zase poskrbi kot ve in zna, "prosjačenja" ne maram. OK, tamali si ne morejo glih sami pomagat, zato naj prispevajo keš kandidati na volitvah namesto da ga trošijo za predvolilno kampanjo v obliki nagravznih plakatov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri očitno ne vedo kaj pomeni pomoč drugim dokler sami ne potrebujejo pomoči. Mislim na take kot so Einherjer. Einherjer brez zamere, gre pač za moje mišljenje.  

Res je, da dobrodelne organizacije in podobni iskoriščajo svoj položaj in denar tudi kradejo. Vendar, če bi vsi tako mislili kot Einherjer in tako nikoli nič prispevali, mislim, da bi bila na tem kur..... svetu še večja mizerija kot je.

Pozdrav od Roberta

Zakaj vecja kurbarija, vsak bi se zase poskrbel, ce pa nisi sposoben, gre pa tako ali tako za prezivetje mocnejsih... Kdor ne more zivet, naj umre... Glede na ves napredek, ki ga je clovestvo doseglo se mnozimo, kot podgane, nihce pa ne pomisli, da moramo tudi umirat...

Einherjer, mogoče imaš prav, sam mislim, da če bi tvoj otrok v prihodnosti potreboval omenjeno aparatuto, mislim, da bi jo bil zelo vesel tudi ti, kajti omogočila bi preživetje tvojega otroka.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer zakaj pa to?

Vsak nej zase skrbi... moje misljenje je, da naj vsak zase skrbi...

Seveda ce komu pase denar drugim dajat naj, moj denar je zame!

Jebes ga - egoist sem in ponosen na to...

Einherjer ima popolno pravico do svojega mnenja !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim, da je skoda beseda, a ne Einherjer... samo to upam, da se nikoli v zivljenju ne bos odlocil imet otroke, ce pa ze, jim pa zelim veliko zdravja... :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do svojega podlega mnenja!!!.....ejjj ampak pomoc rabi OTROK :!: :(  ne en pijancek za 1l vina!!!

:) zakaj, ker mislim drugace?? ja, sem podel in ponosen na to, ker vem da bom zase sam poskrbel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim, da je skoda beseda, a ne Einherjer... samo to upam, da se nikoli v zivljenju ne bos odlocil imet otroke, ce pa ze, jim pa zelim veliko zdravja...  :wink:  :twisted:

Moji otroci so prav lepo zdravi, pa tudi ce zbolijo ne bodo rabili take aparature - tisti, ki veste za moje otroke tudi veste zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim, da je skoda beseda, a ne Einherjer... samo to upam, da se nikoli v zivljenju ne bos odlocil imet otroke, ce pa ze, jim pa zelim veliko zdravja...  :wink:  :twisted:

Moji otroci so prav lepo zdravi, pa tudi ce zbolijo ne bodo rabili take aparature - tisti, ki veste za moje otroke tudi veste zakaj.

bomo vidl kva bo cas prinesel glede tvojih otrok....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!